Umělá vagína Fleshlight Pink Lady

Luxusn�­ vibr�¡tory R�¯�¾ov�½ slon

Umělá vagína Fleshlight Pink LadyNejprodávanější model populární umělé vagíny Fleshlight. Špičkový materiál, uvnitř hladká bez výstupků – realistické ztvárnění mladé ženské vagíny.

Nejprodávanější umělá vagína se špičkovým materiálem, bez výstupků (zcela hladká), která ztvárňuje mladou realistickou vagínu. S touto erotickou hračkou si užije každý muž bez toho, aby potřeboval partnerku. Masturbuje téměř každý a proto byly vyvinuty originální erotické pomůcky pro muže, které dokážou tyto masturbace zpestřit. Umělá vagína Fleshlight Pink Lady má nádherné realistické provedení po sejmutí víčka, které dělá z vagíny maskovanou baterii.

Hodnocení:5 Hvězd

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Materiál umělé vagíny:

Materiál je velice špičkový, hladký, pružný a velikost pozře všechny šířky a velikosti penisu. Stačí namazat lubrikační gel a ponořit se do svých masturbačních chvilek.

Obal – tvrdý plast
Vagína – Superskin

Velikost:

  • Délka i s obalem – 25cm
  • Průměr s obalem (vrchní část) – 8,5 cm
  • Průměr s obalem (spodní části) – 5,5 cm
  • Délka vagíny – 22 cm
  • Průměr vagíny (vrchní část) – 7,7 cm
  • Průměr vagíny (spodní část) – 4 cm

Tvar:

Tvar umělé vagíny je navržen, tak aby nebyla nápadná, proto jej vyrobily do tvaru baterie. Lze ji snad rozebrat tím je údržba zcela jednoduchá. Uchopení vagíny je naprosto bez chyby, proto jej můžete chytnou podle své libosti.

TIP pro použití:

  •  zahřejte umělou vagínu před používáním : Stačí vyjmou vnitřní návlek, a vložit jej do horké nebo teplé vody. Tímto způsobem si připravíte vagínu, tak aby co nejvíce představovala tu pravou.

Tento způsob ustavení umělé vagíny Fleshlight Pink lady vám umožní si užívat misionářské polohy s volnými ruky. Vagínu vložíte užším koncem do boty a položíte na rovný povrch.  Když na botu položíte polštář nebo peřinu, můžete si užívat misionářské polohy s volnýma rukama.

Kde zakoupit erotickou pomůcku


 

 

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.