Umělá vagína Fleshlight STU

Umělá vagína STUNemáte partnerku a chtěli by, jste si užit sex? Vyzkoušejte umělou vagínu, která vám masturbaci zpříjemní a nahradí skutečnou vagínu. Umělá vagína Fleshlight STU verze je navržena tak, aby byla zcela totožná jako s opravdickou. Umělá vagína je vyrobena ze špičkového materiálu s plnohodnotnou velikostí. Její tvar připomíná svítící baterii, možnost maskování před okolím. Za víčkem umělé vagíny se skrývá realistická růžově zbarvená vagína, která je hebká a jemná.

Hodnocení:5 Hvězd

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Materiál umělé vagíny:

Materiál je velice špičkový, hladký, pružný a velikost pozře všechny šířky a velikosti penisu. Stačí namazat lubrikační gel a ponořit se do svých masturbačních chvilek.

Obal – tvrdý plast
Vagína – Superskin

Tvar :

Tvar umělé vagíny je navržen, tak aby nebyla nápadná, proto jej vyrobily do tvaru baterie. Lze ji snad rozebrat tím je údržba zcela jednoduchá. Uchopení vagíny je naprosto bez chyby, proto jej můžete chytnou podle své libosti.

Tipy pro Vás

1) zahřejte umělou vagínu před používáním : Stačí vyjmou vnitřní návlek, a vložit jej do horké nebo teplé vody. Tímto způsobem si připravíte vagínu, tak aby co nejvíce představovala tu pravou.

Tento způsob umělé vagíny Fleshlight STU vám umožní si užívat misionářské polohy s volnými ruky. Vagínu vložíte užším koncem do boty a položíte na rovný povrch.  Když na botu položíte polštář nebo peřinu, můžete si užívat misionářské polohy s volnýma rukama.

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

TOP 30 erotických pomůcek - 720x90

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.