Venušiny kuličky Feel Silicon

Venušiny kuličky Feel Silicon

Obohaťte Váš partnerský sex nebo masturbaci se známou erotickou pomůckou původem z Holandska. Díky této erotické pomůcky si můžete dopřát celodenní masturbaci, venušiny kuličky nepotřebují napájení. Venušiny kuličky dopřávají vibracemi jako žádný z nejdražších vibrátorů. Základ každé kuličky tvoří pevné plastové jádro (fialová část), uvnitř kterého najdeme malou kovovou kuličku. Povrch je obklopen vrstvami měkkého silikonu s vyraženým srdíčkem. Spojnice kuliček a stopka k držení je pružná.

Venušiny kuličky si zaveďte mezi nohy a trošku si poskočte, choďte nebo udělejte dřep. Ucítíte příjemné masturbační vibrace. Venušiny kuličky dokážou zpevňovat pánevní svaly dna to vede ke zlepšení sexu.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hodnocení:5 Hvězd

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Tvar:

Venušiny kuličky Feel Silicon mají kulatý tvar na kterých jsou prolisy tvaru srdíčka, kuličky jsou připevněné na pružné spojnici a ukončenou stopkou (určené k vyndávaní z vagíny).

Velikost:

  • délka vč. stopky : 16,5 cm
  • délka bez stopky : 9,5 cm
  • průměr kuliček : 3,5 cm
  • délka spoje mezi kuličkami : 1 cm

 

 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..