Venušiny kuličky latex červené

Venušiny kuličky latex červené

Vyzkoušejte levné, ale kvalitní venušiny kuličky se kterými si můžete vylepšit sex nebo masturbaci. Venušiny kuličky se řadí mezi nežádanější erotické pomůcky jak pro páry tak pro jedince. Venušiny kuličky Vás dokážou masturbovat celý den a to díky bez bateriové funkčnosti. Stačí chodit, skákat nebo dělat dřepy.

Latexové venušiny kuličky mají hladký povrch a jsou zcela voděodolné s jednoduchou údržbou. Bohužel na této erotické pomůcce nenaleznete žádné výstupky a méně stimuluje vagínu, ale tuto nedokonalost vylepšuje tvrdost materiálu, který přináší silnější vibrace. Užijte si díky této erotické pomůcky celodenní masturbaci.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hodnocení: 4 Hvězdy

Kde zakoupit erotickou pomůcku

Materiál:

Měkčený plast – latex, uvnitř duté s tvrdší kuličkou, která při pohybu vytváří vibrace. Každý z kuliček je pevná a tvrdá, nelze deformovat. Spojnice a stopka je na této erotické pomůcce ohebná. Údržba je velice jednoduchá stačí kuličky vložit pod tekoucí vodu a omýt mýdlem, jsou zcela vodotěsné.

Tvar:

Venušiny kuličky jsou spojeny ohebnou spojkou a stopkou na konci, která slouží na vytahování. Materiál není měkký ba naopak je vyroben z tvrdého silikonu, se kterým prožijete intenzivnější vibrace. Povrch je zcela hladký a nemá žádné vroubky ani výstupky.

Velikost :

  • délka vč. provázku : 21,5 cm
  • délka bez bez provázku : 12,5 cm
  • průměr kuliček : 3,2 cm
  • délka latexové šňůrky uprostřed : 6 cm

Kde zakoupit erotickou pomůcku

 

 

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..