Jak vybrat vibrátor pro ženy a co je dobré vědět?

Jak vybrat vibrátor pro ženy a co je dobré vědět?

Ženy v dnešní době vibrátor přijímají a mnoho z nich má doma v šuplíku jeden či více typů. I když je svět značně pokročilý a vibrátor už není jen to, co si pořizují ženy bez muže, stále existují ženy, které vibrátor odsuzují, dívají se na něj jako na něco špatného. Přitom vibrátor pro ženu vám může přinést mnoho a mnoho skvělých a příjemných prožitků a zážitků.

Existují ženy, které s mužem nedosáhnou takového orgasmu jako při uspokojování sebe sama s vibrátorem. Pokud se rozhodnete vibrátor pro ženy pořídit, je to určitě dobré pro vás a vaši sexualitu, ovšem před samotnou koupí je dobré si promyslet na několik věcí, abyste například nekoupili špatně nebo nekoupili něco, co vám nevyhovuje.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Proč si pořídit vibrátor?

Jak vibrátor jsi vybrat

Vibrátor pro ženu je neznámější a nejžádanější erotická pomůcka a to již řadu let. Ženské tělo lze lépe totiž uspokojit nějakou erotickou pomůckou, než jak je to u muže.

Žena disponuje vagínou do níž je možné vložit jakýkoliv delší předmět. Muž musí své nářadíčko do něčeho uchytit nebo strčit, aby se dokázala například sám uspokojit. Nejčastěji jsou vibrátory pro ženu pořizovány ze třech důvodů.

 1. Společný kamarád pro oba do postele – Často si jej pořizují páry ke svým předehrám a sexuálním hrátkám. Když to není fyzická osoba, tak to přeci není podvádění nebo ano?
 2. Pouze osobní použití – Ano, zejména si pořizují vibrátor ženy pro své osobní užití. Nejčastěji jej kupují svobodné a nezadané ženy.
 3. Dárek pro ženu – Když chce muž potěšit dárkem svou partnerku a zároveň i sebe, nejčastěji sáhne po nějaké té erotické hračce. Jelikož vibrátor je velmi oblíbený, není divu že jej muži svým partnerkám kupují jako dárek.

Osvědčený prodejce vibrátorů pro ženy

Mnoho druhů vibrátorů pro ženy

Na trhu je dnes mnoho druhů vibrátorů. Existují vibrátory rotační (sami o sobě se otáčí), existují vibrátory připínací (připnout si jej může i žena), vibrátory vaginální (klasické, které známe), anální vibrátory (ty mají obvykle menší velikost), vyhřívané (pro ty, kteří chtějí cítit příjemné teplo), vibrátory mluvící (řeknou vám i pár sprosťáren) a mnohé další a další. Je tak jen na vás, co zvolíte a co si vyberete, každý si zde najde svůj kousek, který si oblíbí, nebo dokonce kousky, které si oblíbí.

Druhy vibrátorů

 • Vibrátor pro ženy Do této kategorie spadají pouze vibrátory určené pouze pro ženy a zejména pro vaginální otvor.
 • Anální vibrátor – Jedná se o druh speciálně určený pro anální rozkoš.
 • Vibrátor na klitoris Tyto speciální vibrátory jsou vyrobeny tak, aby buď zejména dráždily klitoris nebo klitoris vzájemně s vagínou. Tento typ je velmi oblíbený u žen, ale ne každá žena miluje dráždění klitorisu.
 • Silikonový vibrátor Tento typ je asi ze všech nejoblíbenější, jelikož materiálně jsou velmi příjemné, odolné, ale také dost pružné.
 • Gelový vibrátor Také oblíbený materiál s větší pružností než silikonové vibrátory.
 • Masážní vibrátor Jsou skvělé k intenzivní stimulaci intimních míst i celého těla.
 • Vibrátor s přísavkou S tímto vibrátorem si můžete užít mnoho rozkoše podobající se muže přirážejíci úd. Stačí jej pomoci přísavky přidělat na hladkou stěnu a jízda může začít.
 • Vibrátor na prsty

TOP vibrátory pro ženy

Naše redaktorka Beáta Benešová otestovala řadu vibrátorů pro ženy a našla si v nich zalíbení. Vibrátor nepoužívá jako osobní hračku, ale především pro sexuální hrátky s partnerem. Nemohli jsme se ji nezeptat, jaké vibrátory pro ženy by doporučila svým čtenářkám.

Níže můžete vidět 6 hlavních modelů, které stojí rozhodně za vyzkoušení. Chtěla také čtenáře upozornit na to, že každá žena preferuje jinou velikost a materiál, proto trefit se na poprvé nemusí být lehké, obzvlášť, pokud vibrátor pro ženu kupuje muž.

Fun Factory Stronic Drei

Fun Factory Stronic Drei
Cena: 3 990 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Masážní vibrátor Power AkuWand

Masážní vibrátor AkuWand
Cena: 1 495 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Perličkový vibrátor DeLuxe

Perličkový vibrátor DeLuxe
Cena: 1 895 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Silikonový vibrátor Borůvka II

Silikonový vibrátor Borůvka II
Cena: 1 160 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Funny Orange Silicone

Funny Orange Silicone
Cena: 499 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Partnerský vibrátor We-Vibe

Partnerský vibrátor We-Vibe
Cena: 3 399 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Jaký materiál vibrátoru?

Na materiálu velmi záleží, je nejdůležitější, aby vám byl vibrátor příjemný. Nejčastěji se vibrátory vyrábí ze silikonu, skla, kovu až po dřevo. Nejrozšířenější jsou vibrátory latexové, které patří do střední cenové kategorie. Plastové vibrátory jsou obvykle s baterkami a se strojkem, který vibruje a pohybuje se. Rovněž i gelové vibrátory jsou vhodné, protože jsou měkké a průsvitné, pro pokožku jsou snesitelné. Ovšem každý si vybere takový, který je mu nejpříjemnější. Dobré je také zaměřit se na velikost.

Jak vybrat vibrátor pro ženu?

Před nákupem vibrátoru pro ženu, je zapotřebí si položit několik otázek. Pokud vybírá vibrátor pro ženu muž, pak může být správný výběr velmi obtížné určit. Pro představu, můžete vidět 7 otázek, které je vhodné si položit před koupi.

 1. Jakou velikost žena preferuje?
 2. Má ráda žena tvrdší nebo pružnější penis?
 3. Vyžaduje žena vůni u vibrátoru?
 4. Přivítá žena spíše vibrující nebo nevibrující vibrátor?
 5. Jakou barvu žena preferuje?
 6. Jaký typ a tvar má žena v oblibě?
 7. Bude vibrátor používán i v koupelně?

Kde si vibrátor pořídit?

Pokud se stydíte jít do sexshopu jako většina lidí, ale chcete koupit kvalitní vibrátor, můžete si ho pohodlně a anonymně objednat na internetu. Většina sexshopů odesílá své balíky velmi diskrétně, proto nelze ani poznat, že je balík odeslán právě z erotického obchodu. Ovšem než si ho objednáte, měli byste si ujasnit o jaký typ vibrátoru pro ženy máte zájem.

Upozornění: Doporučujeme se vyhnout jakýmkoliv erotickým hračkám od vietnamský prodejců. Musíte si uvědomit, že jejich výrobky nemají certifikáty kvality a jejich materiály jsou mnohdy zdravotně závadné. Erotickou pomůcku často vkládáte do intimních partií, které jsou více náchylnější na nemoci jak ostatní části těla.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..