Vakuové pumpy pro muže i ženy – Recenze a online srovnání

Vakuová pumpa na prsa a vagínu pro ženy
Luxusn�­ vibr�¡tory R�¯�¾ov�½ slon

O vakuové pumpě asi slyšel každý, kdo občas zatouží po zpestření intimních chvilek nějakou tou erotickou pomůckou. Většinou ji máme v podvědomí jako pomůcku pro muže a jejich erekci. Na trhu se nabízí řada vakuových pump, které si získali oblibu u mužů, ale i žen. Dnes se podíváme na vakuové pumpy pro ženy s nimiž mám i já nemalou zkušenost, ale i pro muže, které testoval opět můj partner.

Co to je vakuová pumpa?

Vakuová pumpa pracuje na principu podtlaku, který spolehlivě zvýší prokrvení a díky tomu navodí kvalitnější erekci. Jednoduché řešení pro muže při potížích s erekcí nebo při zvětšení penisu před sexuálním výkonem. U žen pracují vakuové pumpy různorodě a pomáhají ke zvětšení nebo stimulaci například bradavek, prs či vagíny. Stačí jen vybrat ten správný přístroj. Avšak nepočítejte, že budou výsledky trvalé.

Tato jednoduchá erotická pomůcka má velmi jednoduché použití. Skládá se ze dvou částí:

  • podtlakového válce
  • odsávacího zařízení

Pumpováním balonkem dojde k odsátí vzduchu ze vzduchové komory. Takto vytvořené vakuum zvýší nitrožilní tlak například uvnitř penisu. Dojde k intenzivnímu prokrvení, což má za následek kvalitnější a silnější erekci. Je nutné použít lubrikační gel, při použití této erotické pomůcky. Vyrábí se v mnoha modelech, které se liší např. délkou válce, způsobem vytváření podtlaku, tvarem či nejrůznějšími detaily.

TIP: Podívejte se na studii, která odhaluje jak dosáhnout zvětšení poprsí přírodní cestou.

Vakuová pumpa pro ženy

vakuová pumpa na vagínuI dámy mohou zpestřit svůj sexuální život díky vakuové pumpě pro ženy. Oproti pánské verzi skýtá možnost výběru použití. Žena si může zvolit, zda zkusí vakuovou pumpu na vagínu, prsa či klitoris.

Princip u vakuové pumpy pro ženy zůstává stejný. V intimních partiích pumpa pod tlakem vyvolá intenzivní prokrvení a ty se díky tomu stanou citlivějšími a i objemnější. Drážděním intimních míst touto pomůckou dochází u ženy k intenzivnějšímu prožitku. Zvýšené prokrvení těchto partií umožňuje ženám lépe prožít sex, vnímat každý dotyk, pohyb a erotický dialog s partnerem.

Na výběr je z několik modelů. Pro lepší zážitek jsou na trhu například vakuové pumpy s vibrací či dalšími vychytanými funkcemi, tvarem a designem. Před koupi vakuové pumpy pro ženy, doporučuji si pečlivě rozmyslet, od této erotické pomůcky očekávat a na které partie je budeme používat. Spolu s partnerem jsem si nejvíce oblíbili vakuovou pumpu na vagínu, avšak u vás to může být odlišné.

Zažijte něco nového. Poznejte lepší sex. Vyzkoušejte vakuovou pumpu pro něj a pro ni. Níže můžete vidět 3 neoblíbenější vakuové pumpy pro ženy:

Podtlaková sada Green Vacuum

Podtlaková sada Green Vacuum
Cena: 599 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací

Pumpa (přísavka) na vagínu s vibrací
Cena: 899 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Vibrační pumpa na vagínu Vibro Sucker

Vibrační pumpa na vagínu Vibro Sucker
Cena: 799 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Vakuové pumpy pro muže

Mezi nejznámější vakuové pumpy patří zejména ty pro muže. Dlouhá trubka s připojeným balónkem, klasika. Opět jsem využila svého partnera, aby otestoval vakuové pumpy na penis (Moc dlouho neprotestoval 🙂 ) Opět se na trhu nabízí mnoho modelů vakuových pump pro muže, které se od sebe liší vlastnostmi. Dnes už narazíte i na vodní vakuové pumpy, které jsou zdravotně šetrnější, než ty klasické.

Verdikt mého partnera zněl jasně a stručně. Je to fajn hračka, ale pouze s krátkodobou účinností a docela vysokým rizikem. Ano, vakuové pumpy pro muže jsou docela nebezpečné. Při nadměrném přetlakování, může dojít ke komplikovaným zdravotním problémům. Rovněž není doporučováno vakuové pumpy pro muže užívat dlouhodobě.

Dle mého partner, který otestoval několik typů vakuových pump na penis, doporučuje dva níže uvedené modely. Dražší vakuové pumpy na penis nemá smysl kupovat.

Vakuová pumpa Purple Power

Vakuová pumpa Purple Power
Cena: 699 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Vakuová pumpa Perfect

Vakuová pumpa Perfect
Cena: 799 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Oblíbené vakuové pumpy pro muže i ženy

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.