Seznamka Rande.cz: skutečně najdete vysněný protějšek?

Seznamka Rande.cz: skutečně najdete vysněný protějšek?

Seznamování v dnešní době není snadné. Neustálá práce a málo času na osobní život, se bezesporu podepisuje také na schopnosti se seznámit.

Dnešní moderní doba ale přináší i další způsoby, jak se seznámit. Schválně, kdo z vás nikdy nevyzkoušel žádnou seznamku? Přečtěte si, jak může být snadné seznámit se doslova na pár kliknutí. A má takový vztah potenciál vydržet?

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

Seznamka Rande

Zaměřili jsme se na seznamku Rande.cz, která už funguje opravdu dlouho, a to neuvěřitelných 23 let. Ano, na českém internetu jste na ni mohli narazit už v roce 1999.

Hlavním cílem seznamky Rande je samozřejmě seznámit protějšky. To může být výhodné i pro mnohé introverty, kteří mají například problém seznámit se třeba v baru nebo kdekoli jinde. Jaká je nejznámější a zřejmě i nejstarší česká seznamka?

Rande seznamka ale není jen o seznamování se na dlouhodobý vztah. Můžete tady najít protějšek pouze pro erotické seznámení. Nicméně, pokud budete chtít, můžete hledat třeba jen nové přátele, se kterými třeba budete chodit hrát tenis.

Zkrátka a jednoduše je jenom na vás, jak a koho budete hledat. Funguje tady seznámení také pro muže nebo ženy, kteří hledají stejnopohlavní protějšek. Seznamka Rande je tak poměrně univerzální.

Máte v poslední době méně chuť na sex? Možná je to tím, že ložnice je zkrátka nuda. Vyzkoušejte 7 tipů pro žhavý sex v koupelně. Budete překvapeni.

Výhody seznamky rande

Mezi hlavní výhody seznamky Rande patří samozřejmě to, že si můžete najít partnera. Není to ani nijak těžké. Jednoduše si vybíráte, dokud vám nějaký protějšek nepadne do oka a napíšete mu. Pak už se uvidí. Výhodou je také to, že tvoje seznamka Rande má historii, takže ji můžeme brát jako prověřenou.

 • Můžete fungovat zcela zdarma, placené VIP členství není nutné
 • Na výběr máte nespočet protějšků
 • Pokročilé filtrování vám umožní si skutečně vybrat přesně podle svých preferencí
 • Registrace je snadná
 • Fotografie nejsou nutné (ale doporučujeme je, bez nich se prakticky neseznámíte)
 • Uživatelská podpora je na vysoké úrovni
 • Existuje dokonce aplikace do telefonu (bohužel zatím pouze pro Android). Chtěl jsem přidat odkaz na aplikaci, ale nemohl jsem dohledat v google play storu, kdyžtak bych to smazal za mě (zbytečné)

Máme pro vás skvělé tipy, jak nejlépe orálně uspokojit ženu. Těchto 7 tipů ještě určitě neznáte.

Nevýhody

 • Velké množství falešných profilů
 • Mnoho reklam, pokud nemáte VIP členství
 • Aplikace seznamka není pro iOS
Díky seznamky můžete najít svého ideálního partnera

Díky seznamky Rande můžete najít svého ideálního partnera

Jak se na Rande.cz registrovat

Registrace na seznamce tvoje Rande je zdarma. Zvládnete ji doslova během pár vteřin, je to jen pár kroků. Jediné, co musíte vyplnit, je platný e-mail (na ten vám přijde ověření) a přezdívku (nebo jméno). Následně vyplníte rok narození, aby ostatní uživatelé věděli, kolik je vám let. Nakonec je potřeba zadat místo bydliště a nahrát profilové fotografie. 

Důležité je také vybrat účel seznámení, a koho vlastně hledáte (ženu, muže a podobně). Jakmile si profil založíte, doporučujeme si také vyplnit podrobné informace, jako je například typ postavy, zda kouříte, pijete alkohol, vaše vzdělání a další podobné informace, podle kterých se ostatní mohou rozhodovat, zda s vámi navážou kontakt.

Vyplatí se VIP členství?

Seznamka Rande nabízí také VIP členství. To sice není nutné, ale nabízí různé výhody, a navíc se vám pak nezobrazují mnohdy otravné reklamy. Členství je možné si zakoupit na měsíc, čtvrt roku, případně na půl roku a na celý rok.

Ceny nejsou nijak vysoké a výhodou je, že tak podpoříte další rozvoj seznamky. Jaké tedy má VIP členství výhody?

 • Relativně symbolická cena
 • Nezobrazují se vám otravné reklamy
 • Váš profil se přednostně zobrazuje ve vyhledávání
 • Můžete posílat delší zprávy než 2 000 znaků, a navíc k nim přikládat fotografie
 • Postupně přibývají další výhody pro VIP uživatele

Je seznamka Rande bezpečná?

Záleží, jak se bezpečnost vezme. Rozhodně se nejedná o žádnou podvodnou seznamku, která by měla v úmyslu od vás například vylákat citlivé údaje nebo jinak zneužila váš profil. Po této stránce je seznamka Rande zcela bezpečná.

Na druhou stranu, mohou být problémem některé profily. Na Rande seznamce nejsou profily nijak manuálně schvalovány, nikdo je ani nekontroluje. Můžete se tak potkat nejen s falešnými účty, a to může být problém. Nechápu tak jsou schvalovány nebo nejsou, kdyžtak odstranit

Výhodou ovšem je, že všechny fotky jsou manuálně kontrolovány. Nestane se tak, že narazíte na obsah, který byste vidět nechtěli. Manuální kontrola fotografií probíhá zejména proto, že seznamka Rande je dostupná také pro nezletilé. Nežádoucí uživatele můžete nejen nahlásit, ale také si je snadno zablokovat.

Víte, co je to dickpic? Proč si muži fotí penis? Je to trend na sociálních sítích, který vás ale může dostat do problémů.

Na co si dát pozor

Pokud existuje něco, na co je určitě dobré dát si na seznamce Rande.cz pozor, potom jsou to falešné profily. Ještě, než se seznámíte, ověřte si důkladně profil protějšku.

Bohužel falešných účtů je mnoho, a to značně snižuje kvalitu této seznamky. Problém to může být především pak pro příliš důvěřivé uživatele.

Na seznamce Rande najdete spoustu falešných profilů

Dávejte si pozor na falešné profily na seznamkách!

Co vás o seznamce zdarma zajímá? 

Je seznamka Rande skutečně zadarmo?

Ano, seznamka Rande je opravdu zadarmo. Výhodou od jiných seznamek je také fakt, že máte přístup ke všem funkcím. Výhodou placeného členství je především nezobrazování reklam a jiné výhody. Bezplatný účet ale není nijak funkčně omezen.

Jak rychle se mohu seznámit?

To je samozřejmě velmi individuální. Záleží také, co berete jako seznámení – navázat kontakt zvládnete určitě rychle. Seznámit se pak můžete už v řádu dnů. Záleží ale na kvalitě vašeho profilu a samozřejmě i na vaší atraktivitě pro protějšky. 

Co když mám nějaký problém se seznamkou?

Pokud se nemůžete zaregistrovat, přihlásit se, nebo máte zkrátka jiný problém, můžete se ozvat na technickou podporu. Komunikace probíhá telefonicky i písemně. Výhodou je, že podpora reaguje opravdu rychle. 

Opravdu nehrozí žádné bezpečnostní riziko?

Ne, seznamka Rande je bezpečná. Kromě falešných profilů vám tady nehrozí žádné jiné bezpečnostní riziko.

Co dělat, když mě někdo obtěžuje?

Každý uživatel má možnost nahlásit někoho, kdo ho obtěžuje. Stejně tak si snadno na pár kliknutí můžete některé uživatele zablokovat. Pak už vás obtěžovat nebudou.

Opravdu se seznamka Rande vyplatí?

Určitě, na seznamce Rande.cz se seznámilo už mnoho párů. Rozhodně stojí za to, ji vyzkoušet. Máte tady opravdu velkou šanci najít vhodný protějšek.

Do začátku, jako takový odrazový můstek, se skvěle hodí. Dále už se uvidí například na osobní schůzce. Za seznamku Rande navíc nemusíte platit, VIP členství není nutné, takže vzhůru lovit protějšky.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..