Prostamax recenze přípravku na zlepšení zvětšené prostaty

Prostamax recenze přípravku na zlepšení zvětšené prostaty

Dnešní doba se vyznačuje aktivním životním stylem i ve zralém věku. Bohužel začínají mnozí muži zpravidla po 45. roku pociťovat první potíže se zvětšenou prostatou. Je to právě zbytnělá prostata, která mužům v pokročilejším věku začne způsobovat zdravotní komplikace. Je ale skutečně nutné nechat se tímto nepříjemným onemocněním omezovat, nebo s tím jde něco dělat?

Typickou potíží je nezhoubné zvětšení prostaty. To po šedesátce postihuje až dvě třetiny mužů, ve 13 % případů dokonce v závažnější formě. Procento mužů postižených problémy se zbytnělou prostatou se po sedmdesátce ještě zvyšuje. 

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

Na to, že je něco v nepořádku, vás zpočátku upozorňuje namáhavé, přerušované močení a pocit nedokonale vyprázdněného měchýře. Tyto příznaky často doplňuje bolest při močení. V rozvinuté formě zbytnělá prostata zaškrcuje močovou trubici a brání tak odchodu moči z měchýře. Následně dochází k nekontrolovatelnému odchodu moči po částech.

Zní to děsivě, že ano? Rozvinutí onemocnění však jde zabránit dostatečnou preventivní péčí, která zahrnuje lékařské prohlídky. Stejně tak můžou mít blahodárný vliv doplňky stravy, které podpoří celkovou vitalitu vašeho organismu a pomůžou fungovat vašemu tělu správně. My vám teď jeden z nich představíme.

S vitálním životem i v pokročilém věku je spojeno silné libido. To můžete podpořit například erotickou masáží.

Jaká pozitiva Prostamax přináší?

Prostamax představuje neobvyklé, ale účinné spojení rostlinných výtažků a stopových prvků důležitých pro správnou funkci lidského organismu, reprodukčních funkcí a imunitního systému. Základem je extrakt Serenoa repens a účinné látky extrahované z kopřivy dvoudomé. Blahodárný vliv látek utvářejících základ přípravku doplňují zinek, lykopen, měď a selen. V neposlední řadě je Prostamax obohaceno o vitamin D. 

Neotřelá kombinace rostlinných výtažků, stopových prvků a vitamínu D přispívá ke správnému fungování organismu, reprodukčních funkcí a imunitního systému.

Léčba prostaty by měla být podpořena přípravkem, který zajistí normální hladinu testosteronu v krvi a podporuje přirozenou spermatogenezi. A právě toto Prostamax slibuje. Jeho tvůrci si totiž dobře uvědomují, že jen tak lze zachovat dostatečně silné libido a plodnost i v pokročilém věku.

  • Udržuje v krvi správnou hladinu testosteronu
  • Podporuje reprodukční funkce
  • Přispívá k zachování plodnosti
  • Příznivě působí na spermatogenezi
  • Posiluje imunitu
  • Vhodná prevence potíží s prostatou
  • Tlumí příznaky onemocnění prostaty

S věkem se může snižovat i chuť na sex. Potřebujete podpořit své či partnerčino libido? Vyzkoušejte tip naší redakce, španělské mušky Cobeco Extra STRONG.

Prostamax udrží v krvi správnou hladinu testosteronu, díky tomu můžete ukázat svoji sílu v posteli!

Prostamax udrží v krvi správnou hladinu testosteronu, díky tomu můžete ukázat svoji sílu v posteli!

Negativa Prostamaxu

Na nejdůležitější otázku, totiž jestli s sebou užívání přípravku přináší nějaká rizika, můžeme naštěstí odpovědět záporně. Není jisté, zda vám Prostamax pomůže tak, jak byste si představovali, ale určitě vám neublíží.

Složení přípravku vylučuje jakékoliv nežádoucí účinky. Na druhou stranu, v případě závažnějších potíží nemusí vždy stoprocentně pomoci. Jeho účinky se obvykle projevují v dlouhodobějším horizontu.

Má tedy přípravek nějaké zápory? Odpověď záleží na tom, co od něj očekáváte. Pokud ho užíváte preventivně nebo při objevení prvních varovných signálů, pak vás jeho účinky potěší. Závažnějších forem obtíží s prostatou vás už ale vždy zbavit nemusí.

Mezi další nevýhody přípravku patří pomalejší nástup účinků. Muži užívající Prostamax zaznamenali jeho účinky v řádu týdnů až měsíců.

  • V případě závažnějších potíží nemusí zabrat
  • Výsledek se může dostavit až po delším užívání

Součástí aktivního života je dostatek kvalitního sexu. Máte také potíže s erekcí? Přečtěte si, jak v našem testu dopadl přípravek Sildenafil.

Když se spojí síla rostlinných výtažků a stopových prvků

Prostamax se může pyšnit pečlivě zvoleným složením, jehož účinky na váš organismus určitě oceníte. Látky, které jsou v přípravku obsaženy, byly vybrány tak, aby podpořily přirozené procesy ve vašem těle, ať už se jedná o reprodukční funkci, hormonální hladinu či imunitu.

Základ přípravku tvoří výtažek Serenoa repens, někdy nazývaný také jako extrakt Saw palmetto, doplněný účinnými látkami z kopřivy dvoudomé.

Serenoa repens

Výtažek z palmy Serenoa repens alias extrakt Saw palmetto se tradičně využívá k léčbě onemocnění prostaty. V její domovině, na jihovýchodě Severní Ameriky, jsou plody po staletí využívány také jako afrodiziakum.

Kopřiva dvoudomá

Kopřiva je v lidovém léčitelství odedávna využívána na povzbuzení metabolismu. Přispívá ke správnému prokrvení vnitřních orgánů, má protizánětlivé účinky a ulevuje od potíží s močením.

Selen

Tento stopový prvek má schopnost podpořit spermatogenezi. Zároveň je důležitý pro správné fungování imunitního systému.

Zinek

Chemický prvek mající zásadní vliv na udržení normální hladiny testosteronu v krvi přispívá také ke správné reprodukční funkci. 

Měď

Měď má blahodárný účinek na funkci nervové soustavy a na imunitní systém. Účastní se také látkové výměny nezbytné pro tvorbu energie.

Vitamin D

Podporuje imunitní systém, napomáhá správné funkci svalů, udržuje zdravé kosti a zuby a zachovává žádoucí hladinu vápníku v krvi – pro vaše tělo je zkrátka nezbytný.

Mezi další běžné problémy trápící řadu mužů patří předčasná ejakulace. Máme pro vás několik tipů na produkty, které vás těchto potíží zaručeně zbaví.

Prostamax se pyšní pečlivě zvoleným složením, jehož účinky vaše těloocení!

Prostamax se pyšní pečlivě zvoleným složením, jehož účinky vaše těloocení!

Balení, užívání a cena

Pokud se rozhodnete Prostamax zakoupit, seženete ho v balení jednotné velikosti, které obsahuje 90 kapslí. Mezi výhody přípravku zcela jistě patří jeho nízká pořizovací cena – ta se pohybuje mezi 300 až 400 Kč za kus.

Doporučená dávka je jedna kapsle dvakrát denně. Tyto kapsle se užívají vcelku. Nezapomeňte je zapít dostatečným množstvím vody a užívejte je nejlépe po jídle.

Prostamax v sobě spojuje příznivý poměr ceny a množství. Za nevelké peníze získáte léčebnou kúru na měsíc a půl. 

Prostamax recenze od skutečných uživatelů

Vybrali jsme pro vás několik zajímavých zkušeností od mužů, kteří Prostamax v uplynulých měsících vyzkoušeli. Věříme, že tyto názory pro vás budou přínosné a pomůžou vám rozhodnout se, zda je pro vás tento přípravek ten pravý.

„Prostamax splnil to, co jsem od něj čekal. Poslední dobou jsem měl trochu potíže při močení, to mě vyděsilo. Asi po 3 měsících co jsem přípravek bral, se to zlepšilo, zbavil jsem se pálení a na malou už chodím normálně. Určitě ho budu dál užívat, léčba prostaty se nesmí podcenit.“ Pavel, 56 let, Třeboň

„Už pár let mě trápí prostata a lékař mi doporučil užívat k lékům nějaký doplněk stravy. Vybral jsem si Prostamax, hlavně kvůli příznivé ceně. Je pravda, že to mé problémy trochu zmírnilo, ale příště se poohlédnu po něčem účinnějším.“ Stanislav, 60 let, Sezemice

„Řekl bych, že Prostamax je takový průměr. Rozhodně to není nic, co by vám ulevilo od akutních problémů, na druhou stranu si po delší době té malé pozitivní změny všimnete. Za tu cenu se to dá očekávat.“ – Václav, 62 let, Praha

Prostamax recenze od skutečných uživatelů

Neurazí, ani nenadchne

Dá se za málo peněz udělat hodně muziky? Někteří z uživatelů, kteří Prostamax vyzkoušeli, si to určitě myslí. Pokud se tedy chcete spíše pojistit, nebo pokud jsou projevy signalizující zvětšení prostaty mírné, pak můžete po přípravku bez obav sáhnout.

V případě silnějších potíží vám přípravek stačit nebude, ale na to ani není primárně určen. Problémem může být spíše relativně dlouhá doba, kterou je třeba přípravek užívat, než se projeví jeho účinky. Na trhu jistě existují přípravky s rychlejším nástupem.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..