Seznamka Nakluky.cz: jaká je šance na seznámení?

Populární gay seznamka Nakluky.cz

Pokud jste kluk, který je na kluky (ať už homosexuál nebo máte rádi oboje pohlaví), může být seznamování se o to složitější. Právě v takovém případě je skvělou možností využít různé speciální, úzce zaměřené seznamky.

Jednou z takových je i gay seznamka Nakluky.cz, která nabízí možnost seznámení. Přes tuto seznamku se už seznámilo mnoho kluků, a možná někoho takového znáte i vy.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

Seznamka Nakluky.cz

Gay seznamka Nakluky vznikla proto, že zakladatelům na internetu chyběl web, který by gayům nabídl vše na jednom místě. Slibují, že na této seznamce najde každý to, co hledá – kluky, kamarádství, nebo jen možnost se pobavit o hudbě, módě a podobně. Celkově už tato gay seznamka funguje několik let. Ve své podstatě jde o jakýsi portál, tedy nejen seznamku. Nakluky.cz má totiž více sekcí:

 • Gay seznamka – právě tady se snadno seznámíte s dalšími kluky.
 • Magazín – zajímavost, perná témata o sexu a další zajímavé témata pro homosexuály
 • Akce – seznam různých gay akcí, kam vyrazit a možná se i seznámit.
 • Kluby – seznam dobrých gay klubů, kam můžete jít na drink (najdete tady například i gay sauny)
 • Poradna – pokud si nevíte s něčím rady, ostatním vám rádi poradí.
 • Help centra – seznam center, kde si můžete udělat například test na HIV

Tato gay seznamka je mezi komunitou oblíbená. Je orientovaná na Českou republiku, případně Slovensko, nicméně registrovat se mohou i cizinci. Podobně kvalitní seznamky pro homosexuály jen tak nenajdete. Navíc je zcela zdarma, nicméně si můžete zaplatit VIP členství.

Použili jste někdy návleky na penis? Mezi gayi je to poměrně oblíbená hračka, která ihned zvětší a prodlouží váš penis.

Kluci s klukama - Výhody gay seznamky

+ Výhody gay seznamky Nakluky.cz

Největší výhodou této seznamky je samozřejmě to, že je úzce zaměřena na gaye. To je největší přínos pro komunitu, protože mnoho takových seznamek není. Seznamka Nakluky má ale i další výhody, které rozhodně stojí za zmínku. Celkově je to povedená seznamka, kde mají gayové velkou šanci se seznámit s dalším mužem.

 • Seznamka je zcela zdarma, pokud ale chcete výhody, můžete si zaplatit VIP členství
 • Na výběr máte mnoho dalších mužů a kluků
 • Pokročilé filtrování vám umožní přesně hledat mezi profily
 • Registrace je snadná a rychlá
 • Můžete využít další užitečné sekce, jako je magazín, akce, poradna a další

Posuň masturbaci na vyšší úroveň se speciální umělou vagínou od Fleshlight. My jsme byli materiálem ohromeni, jelikož je téměř nerozeznatelný od lidské kůže…

– Nevýhody

 • Velkou nevýhodou je, že profily nejsou kontrolovány
 • Seznamka vám nedoporučí vhodné protějšky na základě vašeho profilu
 • Zastaralý design seznamky, který může odradit hned na začátku
 • Profily jsou veřejně přístupné

Jak se na Nakluky.cz registrovat

Registrace na gay seznamku Nakluky.cz je rychlá a snadná. Podobá se registraci na jakékoli jiné seznamce. Nejprve vyplníte uživatelské jméno a e-mail (pozor, ten musí být správný a opravdový, přijde na něj ověření registrace). Následně si zvolíte heslo a vyberete datum narození. Nakonec zbývá vybrat kraj. Pokud vás doporučil například kamarád, můžete vyplnit jeho profil v poli „Kdo tě doporučil“.

Další užitečnou erotickou hračkou jsou erekční kroužky. Jakmile si je navlečete na penis, vaše erekce bude mnohem pevnější.

Jak se registrovat na gay seznamku Nakluky.cz

Seznamka je zcela zdarma

Registrace na seznamce Nakluky.cz je pro každého zcela zdarma. Nemusíte nic platit, a přitom využíváte všechny funkce seznamky. To je na rozdíl od mnoha jiných seznamek příjemná změna a seznamování vás tak kromě času nic nestojí. Seznamka sice nabízí gayům také VIP možnosti, jako třeba přednostní zobrazení profilů, ale VIP zde nevyužívá téměř nikdo. Ještě nedávno nebylo ani VIP členství možné.

Je seznamka Nakluky bezpečná?

Největším problémem gay seznamky Nakluky je především fakt, že nikdo neověřuje profily. To samozřejmě výrazně snižuje kvalitu seznamky, protože narazíte na mnoho falešných nebo podivných profilů. Stejně jako na profily, které už jsou v podstatě mrtvé a majitelé na seznamku už nechodí. To je problém, protože se tak prodlužuje doba, než se s někým seznámíte.

Úplně optimální není ani to, že profily jsou veřejně přístupné. To znamená, že pokud se zaregistrujete a vyplníte si profil, může se kdokoli veřejně na váš profil podívat. Podobné seznamky většinou vyžadují pro zobrazení profilu alespoň registraci. Je tak na zvážení, jestli vám vadí, že budete takto veřejně odhaleni. Možná i z toho důvodu je tolik profilů, které nemají žádné fotografie.

S dalšími kluky si můžete skvěle užít anální kolíky. Podívejte se na detailní rádce, jak vybrat anální kolík, a jak zažít nezapomenutelné chvilky.

Co vás o seznamce zdarma zajímá?

Je seznamka Nakluky skutečně zadarmo?

Ano, seznamka je zcela bezplatná. Všechny funkce jsou po zaregistrování přístupné a nemusíte si kupovat žádné kredity, jako třeba u jiných seznamek. Seznámení je tak zcela bezplatné.

Je seznámení snadné?

Pokud máte štěstí, tak ano. Nicméně na seznamce je mnoho falešných nebo neaktivních profilů, které samozřejmě prodlužují dobu, než se s někým seznámíte. Seznamka ani nenabízí různé shody na základě údajů v profilu a podobně. Zkrátka musíte hledat a oslovovat ostatní kluky a muže.

Má seznamka nějakou podporu?

Ano, pokud vám něco nefunguje, můžete se ozvat e-mailem na zákaznickou podporu. Kromě toho má i poradnu, kde vám mohou pomoct ostatní uživatelé – to je výhoda oproti jiným seznamkám.

Hrozí mi nějaké riziko na gay seznamce Nakluky?

Riziko přímo ne. Nicméně je potřeba myslet na to, že váš profil je po registraci veřejně přístupný. Kdokoli ho tak na seznamce může najít a zobrazit, aniž by se musel registrovat.

Musím si na profil nahrát fotografie?

Není to podmínkou. Na gay seznamce Nakluky.cz je mnoho profilů bez fotografií. Je ale nesporné, že pokud nebudete mít na profilu fotografie, výrazně se tím snižuje šance na seznámení.

Opravdu se seznamka Nakluky.cz vyplatí?

Určitě existují lepší gay seznamky, o tom není pochyb. Jenže jsou často placené a globální. Seznamka zaměřená na Česko a Slovensko, k tomu zcela zdarma, je příjemná alternativa. Přestože může trvat déle, než se seznámíte, a to hlavně kvůli falešným profilům, nestojí kromě času vůbec nic. Hlavní předností je úzké zaměření na gaye. Rozhodně tady máte šanci se seznámit.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..