Ložnice je nuda. Vyzkoušejte 7 tipů pro žhavý sex v koupelně

Vyzkoušejte 7 tipů pro žhavý sex v koupelně

Ložnice je místo, kde si většina lidí dopřává intimní chvilky nejčastěji. Pravidelné milování ve vaší pohodlné posteli má rozhodně mnoho výhod. Pokud ale zůstanete jen u sexu v ložnici může se stát, že vám milování zevšední a postupně na něho nebudete mít ani chuť. Jak tomu předejít?

Zamčete ložnici na tři západy a využijte k milování všechny možné místnosti ve vašem domě, nebo bytě. Kde začít? Třeba smyslným sexem v koupelně. Poradíme vám 7 tipů, jak si užít vzrušující jízdu ve vaně nebo zažít dokonalý orgasmus ve sprše.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

1. Nepodceňujte přípravu vaší vlhké komnaty lásky

Než se pustíte do divokého sexu v koupelně udělejte si v ní pořádek a pečlivě ji ukliďte. Zbavte se všech rušivých prvků, jako je naditý prádelní koš a pokuste se vyčistit vše, co by mohlo rozptýlit vaši pozornost, například zastříkané zrcadlo. Až budete mít hotovo, můžete se pustit do příjemnější části přípravy.

Zapalte svíčky a pusťte relaxační hudbu. Překvapte vaši polovičku okvětními plátky růží na podlaze, nebo skleničkou sektu. Do vany s teplou vodou můžete přidat pěnu, sůl a olej do koupele. Tyto přísady perfektně podtrhnou intimní atmosféru a nádherně koupel provoní. Jen si dejte pozor, abyste to s nimi nepřehnali.

2. Na mobilu aktivujte letový režim a děti odvezte k babičce

Není nic horšího, než když jste právě před vyvrcholením a v tom vám pípne zpráva na mobil, nebo zaklepou děti na dveře. Nenechte se okrádat o vaše vzácné chvilky ve dvou. Opravdu není nutné být 24 hodin denně na příjmu a odpovídat na e-maily obratem.

Věřte, že ani děti nemusí být neustále doma pod vaší kontrolou. Jednoduše si na vašem telefonu zapněte letový režim a dětem naplánujte krátký pobyt třeba u babičky. Pokud se totiž budete soustředit jen na přítomný okamžik uvidíte, že si sex v koupelně daleko více užijete.

TIP: Věděli jste, že na těle existují místa, která jsou na dotek citlivější než ostatní? Prozradíme vám, kde najdete erotogenní zóny, které zaručí dokonalé vzrušení.

Pánové, vynecháte sportovní pořad kvůli sexu?

Pánové, vynecháte sportovní pořad kvůli sexu?

3. Akrobatické sexuální pozice v koupelně raději vynechte

Ať už dáte přednost vaně, nebo sprše pamatujte, že koupelna se může stát docela nebezpečným místem. Stačí pár kapek vody a může se stát nepříjemný úraz. Proto si pro svoje sexy hrátky vybírejte jen takové sexuální pozice, které nejsou fyzicky náročné a jsou pro vás pohodlné.

Na prvním místě vždy myslete na bezpečnost vás obou. Které polohy při sexu v koupelně zvládne bez problému každý?

  • Mezi nejoblíbenější sexuální polohy ve vaně patří všechny varianty polohy na koníčka. Tedy když muž leží ve vodě na zádech a žena na něj opatrně nasedne. Pohyby by měly být pomalejší, abyste zabránili případnému stříkání vody po koupelně.
  • Ve sprše je to pak poloha ve stoje, kdy je při sexu žena otočená zády k partnerovi a obličejem ke zdi. Muž do ní pak pomalu vstupuje zezadu. U této polohy dejte pozor na případné uklouznutí na vlhké podlaze.

4. Perfektní předehra aneb orální sex v koupelně

Nevyhovuje vám žádná milostná poloha, nebo máte velmi malou koupelnu, takže o klasickém sexu nemůže být ani řeč? Vyzkoušejte s partnerkou orální sex v koupelně, který může být skvělou předehrou pro vášnivé milování třeba na kuchyňské lince.

Pokud si představujete, že se budete muset potápět do vody, abyste udělali vaši druhou polovičku, musíme vás vyvést z omylu. Pro orální sex v koupelně totiž můžete šikovně využít okraj vany. Na něm můžete dokonale uspokojit pusou jak ženu, tak také muže. Orální sex v koupelně je také skvělou volbou pro ty, kterým za normálních okolností nedělá dobře dotýkat se intimních míst z hygienických důvodů, ale přesto by to chtěli zkusit.

Perfektní předehra je základ, každého dokonalého sexu

Perfektní předehra je základ, každého dokonalého sexu

5. Mějte po ruce správné pomůcky

Nenechte se překvapit tím, že i přes půlhodinové dráždění vaší partnerky, necítíte žádnou vlhkost v jejím rozkroku. Chyba často není ve vás, nebo ve vaší partnerce, ale v prostředí. Ve vodě se totiž přirozeně snižuje vlhkost intimních partií, protože voda smývá poševní sekret. Jak to vyřešit?

Sex v koupelně bude rozhodně pohodlnější, pokud použijete lubrikační gel. Ten volte silikonový, aby se ve vodě hned nerozpustil. K ruce si nezapomeňte také nachystat papírové kapesníčky nebo ručník. Při erotických hrátkách se může velmi lehce dostat voda do očí a překazit vám tak vaše žhavé koupelnové číslo.

TIP: Máte problém s tím, že vždycky vyvrcholíte moc rychle? Odtajníme vám tipy na oddálení ejakulace, díky kterým si užijete dlouhý sex.

6. Sex v koupelně okořeňte erotickou hračkou

Nestačí vám ruce a ústa? Vyzkoušejte erotické pomůcky k sexu v koupelně. Trh s těmito šikovnými udělátky nabízí nespočet možností, které oživí každé vaše milostné číslo. Při jejich nákupu si ale dejte pozor na to, jestli je vhodné je používat při vodních hrátkách. Jde především o to, aby byly takzvaně voděodolné nebo vodotěsné. Jaký je mezi těmito parametry rozdíl?

Vodotěsné erotické pomůcky k sexu v koupelně můžete bez problému ponořit do vody a užít si vzrušení bez strachu, že se vám hned pokazí. Pokud se nechystáte používat erotickou hračku pod vodou, budou vám stačit ty, které jsou voděodolné. Těm nevadí tekoucí voda, ale nesmí se dostat pod hladinu vody. Jaké erotické pomůcky k sexu v koupelně musíte vyzkoušet?

BDSM - Klystýr Single

BDSM – Klystýr Single
Cena: od 499 Kč

Zjistit dostupnost

Návlek na penis - Adon

Návlek na penis – Adon
Cena:
od 399 Kč

Zjistit dostupnost

Návlek na penis - Vibro Man

Návlek na penis – Vibro MAN
Cena: od 699 Kč

Zjistit dostupnost

Smartballs Teneo duo

Smartballs Teneo duo
Cena: 629 Kč

Zjistit dostupnost

Anální kolík Black Diamond

Anální kolík Black Diamond
Cena: od 399 Kč

Zjistit dostupnost

Umělá vagína Fleshlight STU

Umělá vagína STU
Cena: od 1 499 Kč

Zjistit dostupnost

7. Sólo pro jednoho

Sex v koupelně nemusí nutně znamenat rozkoš ve dvou. Koupelna je totiž skvělým místem i pro hrátky sama se sebou. Taková masturbace ve sprše má velkou výhodu v tom, že případný ejakulát lehce smyjete a nemusíte hledat papírové kapesníčky.

Single horká vana nemusí znamenat jen oblíbený film a skleničku vína. Klidně si do ní můžete přizvat sexy pomocníka. Některé erotické pomůcky k sexu v koupelně se perfektně hodí také pro sebeuspokojování. Věřte, že dilda s přísavkou pro ženy, nebo pánské masturbátory, posunou zážitky z vaší koupelny na další úroveň.

Divoký sex v koupelně: nezapomínejte na ochranu

Sex v koupelně dodá jiskru vašemu milostnému životu, je ale důležité také myslet na to, že i jedno vlhké číslo může zásadně ovlivnit zbytek vašeho života. Pokud není vaším plánem zplodit ve koupelně potomka, měli byste také myslet na správnou formu ochrany před nechtěným početím.

Jak už asi tušíte, tak sex v koupelně a kondom moc dohromady nepůjdou. Pokud tedy plánujete sex v koupelně se vším všudy, musíte zvolit jinou formu ochrany. Klasický kondom totiž na mokrém penisu nemusí dobře držet, a navíc riskujete jeho prasknutí.

TIP: Vzrušuje vás anální sex? Anální kolík je ideální erotická pomůcka, kterou můžete také využít pro milostné hrátky ve vaší koupelně. Odpovíme vám, jak vybrat ten nejlepší přímo pro vás.

Koupelna může zachránit nudný milostný život

Společný orgasmus nemusí být nutně výsledkem rychlovky u vás v kanceláři. Dovolte si na chvíli zastavit se a dopřejte si voňavou koupel nebo teplou sprchu s vaší partnerkou, kterou můžete zakončit vášnivým sexem v koupelně. Uvidíte, že i tak zdánlivě obyčejná věc, jako je teplá voda, dokáže s vaším milostným vztahem udělat doslova divy.

Nemusíte se hned pouštět do vášnivého sexu, po kterém zůstane ve vaší koupelně potopa. Klidně začněte pomalu a využijte koupelnu nejdříve pro milostnou předehru a orální sex. Nezapomeňte ani na různé erotické pomůcky k sexu v koupelně, které vás nažhaví. Budete překvapeni, jak moc vzrušující dokáže být sex ve zdánlivě obyčejné koupelně.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..