Jak správně lízat holku? Jednoduchý návod na ženský orgasmus

Jak správně lízat holku? Jednoduchý návod v 9 krocích

Sex jako takový neznamená pouze misionářskou polohu a občas rychlovku ve vaší koupelně. Aby byl váš milostný život naplněný, měli byste myslet nejen sami na sebe, ale také na vaši partnerku.

Chcete, aby si vaše druhá polovička užila sex stejně jako vy a zažila pořádný orgasmus? Dopřejte jí orální sex, který ji dokonale uspokojí. Jak na to? Poradíme vám, jak správně lízat vaginu, aby vaše partnerka vzdychala blahem.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

Jak lízat vaginu? Hlavně nikam nespěchejte

Prvním krokem k tomu, jak udělat ženu pusou, je udělat si na orální sex dostatek času. Pokud vám za 10 minut jede vlak, raději milostné hrátky nechte na jindy. Počítejte s tím, že orální sex vám může zabrat daleko více času než klasický sex.

Ještě před samotným lízáním budete totiž potřebovat několik desítek minut na předehru. Tu nikdy nevynechávejte. Díky ní se žena příjemně vzruší a následně si bude moct orální sex pořádně užít.

Předehra u orálního sexu je plná polibků a doteků

Rozhodli jste se, že chcete orálně uspokojit vaši partnerku a naučit se, jak správně lízat vaginu? Tak jdeme na to. Převezměte kontrolu a začněte vaši partnerku jemně hladit a líbat po celém těle. Postupujte od horní části těla, přes poprsí a pupík až do klína. Při předehře se zaměřte spíš na horní polovinu těla. Tu spodní si nechte až na samotné orální uspokojování. Pokud nejste v posteli žádný nováček, zaměřte se na erotogenní zóny.

Rozhodně nic nezkazíte, když budete ženu líbat na uších, krku, ňadrech, zkrátka všude tam, kde je to vaší partnerce příjemné. Chcete posunout zážitek z orálního sexu na další úroveň? Připravte si pro tuto příležitost správnou atmosféru. Zapalte svíčky, pusťte romantickou hudbu, nebo si dopřejte společnou voňavou koupel. Počítá se každý krok, který pomůže ženu příjemně uvolni a naladit na sexy hrátky.

Jak správně lízat holku? Jak na to v 9 krocích

Jak správně lízat holku? Jak na to v 9 krocích

Jak správně lízat holku? 9 kroků k ženskému orgasmu

Až budete cítit, že je vaše partnerka uvolněná a pořádně nadržená, sklouzněte do jejího klína. Ale pozor. Hlavně nikdy nepřepalte začátek. Vše nejdříve dělejte v pomalém rytmu a až podle vzdechů vaší partnerky můžete na tempu přidat. Pokud cítíte, že je žena dostatečně vzrušená a je na pokraji orgasmu, zůstaňte u toho, co děláte.

Neměňte vaši techniku, ani rytmus. Jen tak přijde výbušné vyvrcholení. U orálního sexu se rozhodně vyhněte zběsilému lízání, olizování, nebo kousání. Mohli byste ženě ublížit. Nevíte, jak správně lízat vaginu? Těchto 9 kroků vám pomůže perfektně udělat ženu pusou.

 1. Po předehře začněte líbat a lízat okolí vagíny. Hlavně pomalu a s citem.
 2. Objevujte skrytá místa a z okolí se postupně přesuňte na stydké pysky a klitoris.
 3. Užívejte si, jak je žena vzrušená a vnímejte její pocity.
 4. Postupně rytmus stupňujte a klidně zkuste klitoris lehce nasát.
 5. Sílu tlaku jazyka a vašich rtů můžete zvýšit, ale jen do snesitelné úrovně, aby to bylo partnerce příjemné.
 6. Nemusíte zůstat jen u lízání klína, ale klidně můžete nechat jazyk vklouznout i dovnitř.
 7. Základem jsou vaše ústa, ale klidně si můžete pomoci rukou. Jazykem drážděte klitoris a prsty jemně vzrušujte vaginu.
 8. Experimentujte a zkoušejte různé intenzity laskání, protože ani v posteli se fantazii meze nekladou.
 9. Před i po akci nezapomeňte na dostatečnou hygienu.

TIP: Vzrušuje vás už jen samotný pohled na vaši partnerku a její nahé tělo? Přiblížíme vám, jak oddálit ejakulaci a konečně si užít dlouhý sex.

Orální sex a erotické pomůcky

Samozřejmě, že orální sex je především o vašem hbitém jazyku a vášnivých rtech. Na druhou stranu, proč si trochu práci neulehčit? Dnešní výběr erotických hraček je obrovský, takže si určitě najdete společníka, který dodá vašemu lízání vaginy správnou šťávu. Při jejich výběru se zaměřte na materiál, z kterého jsou pomůcky vyrobeny.

Díky tomu budou vaše hrátky bezpečné a hračka vám vydrží delší čas. Sexy pomůcky doporučujeme kupovat jen u prověřených prodejců (RůžovýSlon, Sexshop a Honítka), které mají dobré recenze a jsou tak zárukou kvality. Abyste si hrátky dokonale užili, nezapomeňte na hygienu vašich udělátek. Věřte, že se správným kouskem se vám podaří ženu udělat pusou raz dva. Které erotické hračky vzruší každou ženu na maximum?

Masážní hlavice AkuWand 2

Masážní hlavice AkuWand 2
Cena: 1599 Kč

Zjistit dostupnost

BDSM - sada pout

BDSM – sada pout
Cena:
od 1 799 Kč

Zjistit dostupnost

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, červený

Womanizer Premium – červený
Cena: od 4 999 Kč

Zjistit dostupnost

Jak udělat ženu pusou? Vyzkoušejte tyto polohy

Správná poloha je při orálním sexu naprosto klíčová. Asi není tajemstvím, že ženám trvá vyvrcholení déle než mužům, takže sexuální poloha by měla být pohodlná. A to jak vám, tak vaší partnerce. Představte si, že v ní budete uspokojovat vaši polovičku několik desítek minut.

Bohužel, neexistuje jedna poloha, díky které byste udělali pusou každou ženu. Jde o velmi individuální věc. Proto vyzkoušejte více poloh a následně vyberte tu, která bude vyhovovat jak vaší partnerce, tak také vám. Jaké jsou nejoblíbenější polohy při orálním sexu?

 • na zádech – žena leží na zádech a lehce roztáhne nohy od sebe, muž také leží
 • ve stoje – žena stojí a muž si klekne
 • v sedě – žena si sedne na židli a muž si klekne nebo sedne
 • na čtyřech – žena si klekne takzvaně na všechny čtyři a muž ji orálně uspokojuje zezadu
 • zespodu – muž si lehne na záda a žena si nad jeho ústa klekne
 • ve výšce – žena si lehne a muž jí podepře záda tak, aby se opírala pouze o lopatky, muž klečí.
 • poloha 69 – vzájemné uspokojování ústy

TIP: Máte rádi anální sex? Odpovíme vám, jak vybrat anální kolík a zažít s ním intenzivní orgasmus.

Co vás nejvíce zajímá o orálním sexu?

Nejčastější dotazy, týkající se správného lízání holky aneb orální sex

Co vás nejvíce zajímá o orálním sexu?

1. Kdy se nehodí praktikovat orální sex?

Orální sex můžete dopřávat vaší partnerce kdykoliv, kdy bude sama chtít. Vždy respektujte její přání a nikdy ji do orálního sexu nenuťte. Abyste se vyhnuli případným zdravotním komplikacím, tak nedoporučujeme orální sex praktikovat při vaginálních problémech, jako je například kvasinková infekce, nebo během menstruace.

2. Může žena z orálního sexu otěhotnět?

Pokud budete ženu laskat pouze rty a jazykem, tak při takovém orálním sexu žena otěhotnět nemůže. Je však důležité si dát pozor na to, jak se vaše hrátky budou vyvíjet. Orální uspokojování může skončit nechráněným sexem, při kterém samozřejmě žena otěhotnět může.

To platí i v případě toho, že si často budete sahat na váš vzrušený penis a následně prsty vzrušovat klín vaší přítelkyně. Může se totiž stát, že malé množství ejakulátu nechtěně přenesete dovnitř pochvy.

3. Je možné se při lízání vagíny nakazit některou ze sexuálně přenosných nemocí?

Sexuálně přenosné nemoci jako je syfilis, kapavka, chlamydie, a dokonce i AIDS se můžou orálním sexem docela rychle přenášet. Jak tedy lízat vaginu bezpečně? Nikdy se do orálního sexu nepouštějte s někým, koho neznáte.

Opravdu vám to za těch pár minut rozkoše nestojí. Nejen při orálním sexu, ale také klasickém sexu, je důležité dbát na dostatečnou ochranu obou partnerů. Úplným základem je samozřejmě poctivá hygiena.

Komunikace je klíčem k ženskému vyvrcholení

Jak zaručeně udělat ženu pusou? Vždy naslouchejte touhám vaší partnerky a nezapomeňte s ní komunikovat. Některé ženy jsou stydlivější a pokud se jich nezeptáte vy, samy vám neřeknou, co se jim líbí. Proto odhoďte vaše obavy a zeptejte se, jaké doteky jí dělají dobře.

Protože jediný správný postup k tomu, jak správně vylízat holku je to, že musíte sami zjistit, co ji vzrušuje a co ji naopak nechává úplně chladnou. Každá žena má jiné sexuální potřeby. Některá má raději jemné polibky klína a jiná upřednostňuje vášnivější techniky jako je třeba BDSM. Pamatujte, že orální sex by měl být příjemný pro obě strany a vždycky byste si ho měli užít oba.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..