Prodlužovací návlek na penis Adon recenze – Okamžité zvětšení penisu

Prodlužovací návlek na penis Adon

Chtěli by jste Vaší partnerku potěšit a vyzkoušet návlek na penis, se kterým můžete vyzkoušet sex s velkým penisem. Na tuto erotickou pomůcku byly dodány výstupky, které dráždí partnerku.

Návlek na penis Adon je vyroben z kvalitního a měkkého materiálu, který zvětší penis o 6 cm. Je také obohacen výstupky, které dráždí partnerku uvnitř vagíny. Aby jste tento návlek na penis mohli použít musí váš penis mít průměr minimálně 3 cm. Návlek můžete připevnit také na téměř jakýkoliv vibrátor.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hodnocení: 5 hvězdiček

Ověřit dostupnost produktu

Jaký je materiál návleku na penis Adon?

Materiál je skvělé pružný, gumový materiál TPR. Údržba návleku na penis Adon je velmi jednoduchá, stačí jej propláchnout teplou vodou. Materiál je 100% voděodolný.

Bohužel jakýkoliv návlek na penis neslouží jako ochrana před otěhotněním. Ve špičce návleku můžete naleznout prohlubeň, která poslouží jako nádoba na ejakulát, ale POZOR, nepropustnost návleku není 100%. Nedoporučujeme ani používat návlek na penis Adon spolu s kondomy.

 • TPR – termoplastická guma – materiál je měkký, gelový, hodně pružný a příjemný.

+ Výhody produktu Výhody návleku Adon

 • Velikost rozměrů (Pro milovníky velkých kladiv)
 • Gumový a kvalitní materiál
 • Výstupky na povrchu
 • Nejoblíbenější návlek na penis
 • Voděodolnost
 • Snadná udržba

- Nevýhody produktu Nevýhody návleku na penis Adon

 • Spodní část návleku, by mohla být kvalitněji provedena (Pouze kosmetická vada)

Beáta otestovala s přítelem návlek na penis Adon

Beata Benešová - RedaktorkaNebyla bych to já, kdybych s partnerem neotestovala nějakou tu erotickou pomůcku. S nádobíčkem mého partnera jsem zcela spokojená, ale vyzkoušet se má všechno. Proto jsem si chtěla vyzkoušet, sex pořádným klackem. 

Upevnění na penis bylo velmi rychlé a snadné. Zabralo nám to asi 5 s a šlo se na věc. Sex s obrovským penisem, nebyl nějak závratný, protože mě to poměrně dost bolelo. Avšak mě velice potěšily výstupky, kterými prodlužovač penisu disponuje. Byl to nezvyklý pocit, ale velmi příjemný. 

Více, jak 30 minut jsem to nevydržela. Skutečně jsem si užívala změnu v podobě výstupků a materiálu, ale ta obří velikost mě děsí dodnes. Přesto jsme se k návleku na penis Adon vrátili, ale partnerovi jsem nedovolila hodně přirážet. 

Ověřit dostupnost produktu

Rozměry návleku na penis Adon:

 • celková délka : 15,8 cm
 • délka vrchní části (prodlužovací) : 6,2 cm
 • délka nasazení  : 9,8 cm
 • průměr vrchní části (žaludu) : 4 cm
 • vnitřní průměr  : 2,8-3 cm

Pro koho je určený návlek na penis

Využití je opravdu všestranné, proto jsou i tak oblíbené. Mohou je používat ženy na své vibrátory, páry k zpestření sexuální hrátek nebo je také mohou využít GAY páry. Díky výstupky dokáží stimulovat bod-G a můžete je využít k vaginálnímu sexu nebo k análnímu.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..