Womanizer Pro Magenta recenze – luxusní orgasmus bez dotyku

Womanizer Pro Magenta recenze – luxusní orgasmus bez dotyku

Prvně jsem o Womanizeru slyšela před rokem jako o revoluční novince z Německa. V čem je tak revoluční a jiný než ostatní hračky? Nedráždí klitoris mechanicky, ale za pomoci podtlaku, bezdotykově.

Vyberete si správně velký nástavec, zmáčknete tlačítko, zvolíte stupeň intenzity, jednoduše přiložíte a přístroj už se o vaše blaho postará. Musí to být zvláštní pocit, říkala jsem si.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Jediné, co mě od koupi odrazovalo, byla vysoká pořizovací cena. Ale potom přišla moje rozlučka se svobodou a kámošky se mi na něj složily. Dokonce jsem dostala novou vylepšenou verzi Womanizer Pro Magenta, která je velmi elegantní. Jaký je můj názor po delší době používání? Womanizer recenze vám to celé objasní…

Přichází nový a ještě lepší Womanizer

Protože jde vývoj stále kupředu a není tomu jinak ani u erotických hraček, byl nahrazen Womanizer Pro Magenta novým typem, který je v mnoha směrech lepší.

 

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, červený

Womanizer Premium – černý

Hodnocení: 5 Hvězd
Cena: od 4 999 Kč

Zjistit dostupnost

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, červený

Womanizer Premium – červený

Hodnocení:5 Hvězd
Cena: od 4 999 Kč

Zjistit dostupnost

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, růžový

Womanizer Premium – růžový

Hodnocení:5 Hvězd
Cena: od 4 999 Kč

Zjistit dostupnost

Womanizer – Postupné sbližování a jasné nevýhody

Poprvé to nebylo nic moc. Protože ráda experimentuji s rozkoší, jakmile jsem k tomu jen měla příležitost, hračku jsem v soukromí vyzkoušela. S pomůckami, které dráždí klitoris, už jsem měla předtím nějakou zkušenost, ale tohle byl úplně jiný druh zážitku.

Womanizer Pro Magenta je takový typ miláčka, který jde bez okolků rovnou na věc. A je to síla. Poprvé to bylo trochu zvláštní, chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na složitější ovládání. Chce to pevně stisknout tlačítko, což je pro nezkušenou ruku poněkud nepohodlné.

Kromě toho doporučuji začít s menší intenzitou, osmička už je pro výrazně pokročilejší. Já pro začátek zvolila čtyřku, což bylo taky moc, a to jsem si myslela, že už mě nic nepřekvapí. Po prvním pokusu jsem si musela dát chvilku pauzu, raději proto postupně přidávejte od jedničky nahoru a počkejte, než si tělo zvykne na úplně nový vjem.

Není to zkrátka tak snadné jako „kontaktní“ pomůcky, musíte se nejdřív s hračkou sžít. Další nevýhodou je, že Womanizer Pro není voděodolný, musíte ho držet v suchu, což je při silném vzrušení občas problém.

- Nevýhody produktu NEvýhody

 • Vcelku vysoká cena
 • Není voděodolný
 • Tlačítko se těžko tiskne

Womanizer Pro Magenta a jeho výhody

Druhý pokus byl už o něčem jiném. Womanizer jemně nasaje klitoris a pomocí pulzujících tlakových vln vyvolává kýženou rozkoš, na tomto jednoduchém principu to celé funguje. Protože pro mě úroveň jedna byla nicneříkající „slaďárna“ zahrnující skutečně hodně povrchní dráždění, zvolila jsem dvojku.

Celkem má tato hračka 8 úrovní intenzity. Většinou mi chvíli trvá, než se vzruším a dosáhnu orgasmu. Překvapilo mě proto, jak rychle přišlo vyvrcholení. Opravdu do dvou minut, jak výrobci slibují.

Ani jsem nečekala, že se mi to přihodí bez přispění doprovodného dráždění a nějaké podstatně delší zahřívací fáze. Ale jak to tak bývá, když to jednou zažijete, budete to chtít mít pořád. Docela jsme se skamarádili a často teď Womanizer Pro Magenta asistuje i při manželských radovánkách. Netrvalo dlouho a dopracovala jsem se až k úrovni 8 pro maximální dráždění. Zvedám palec i pro jednoduché nabíjení přes USB kabel.

+ Výhody produktu Výhody

 • Zcela odlišní druh uspokojení, než jako to je u vibrací
 • Skvěle hebký a příjemný materiál
 • Tichý přístoj
 • Nádherný design a tvar
 • Dlouhá výdrž
 • Skvěle stimuluje také bradavky
 • Elegantní tlačítko (Swarovski kamínek)
 • Stimuluje klitoris

Ověřený prodejce s nejnižší cenou

 

Womanizer Pro magenta - Celé balení

Womanizer Pro Magenta – Bezpečnost především

Při výběru hračky se vždycky řídím hlavně mírou pohodlí a bezpečnosti, kterou výrobek nabízí. Jde o citlivou oblast a už se mi dříve stalo, že se některé experimenty neobešly bez menších zranění. Po zkušenostech jsem velmi opatrná a někdy se bojím uvolnit, když partner přijde s podobnou novinkou. Zranění ovšem u Womanizeru nehrozí! Jednak proto, že vzhledem k jeho povaze nemůže dojít k mechanickým zraněním. Za druhé, nástup orgasmu je tak rychlý, že na předráždění klitorisu ani není čas.

Za sebe mohu říct, že je to s ním daleko příjemnější než s dráždítkem u klasického vibrátoru. Na opakovaný a mokrý orgasmus si budu muset ještě počkat, ale jinak můžu Womanizer Pro vřele doporučit.

Když Womanizer v roce 2013 výrobci testovali, 73% žen z 50 odpovědělo, že měly opakovaný orgasmus, zřejmě je to tedy vysoce individuální. Všechny do jedné se shodly na tom, že je to jedinečná hračka, to tedy mohu potvrdit.

Použití Womanizeru + video ukázka

Při použití Womanizeru doporučuji rozhodně použít lubrikační gel na vodní bázi, aby byl prožitek skutečně 100%. Ovládání a použití Womanizeru ovládnete během chvilky. Pulzní vlny zapnete i vypnete tlačítkem, který má tvar zbroušeného Swarovski kamínku. Nad tímto elegantním tlačítkem, je také nápis “on/off”. Někdy jde tlačítko zmáčknout opravdu ztuha, alespoň vypadá, že vydrží věčně.

Pozor, tlačítko musíte na 1–2 sekundy podržet, nestačí jen stisknout. Intenzitu pulzních vln (celkem 8 stupňů) přepínáte stříbrným oválným tlačítkem s vyrytými nápisy + a – (PLUS a MINUS). Pod tlačítkem naleznete nápis „intensity“. Po zapnutí začne zobáček červeně svítit a Womanizer začne vibrovat a to vcelku hlučně. Této hlučnosti se nelekněte, po nasátí klitorisu se ztiší a dost pravděpodobně budete vy hlasitější. 🙂

Dlouhodobá investice do Womanizeru Pro Magenta

Nevím, zda bych si Womanizer Pro Magenta pořídila nebýt mých přičinlivých kamarádek. S odstupem času si myslím, že by to byla velká škoda nemít ho po ruce. Je to sice drahá sranda, ale určitě by se mi podařilo přemluvit přítele (teď už manžela), aby mi ho koupil buď k Vánocům, nebo k narozeninám.

Těch peněz bych určitě nelitovala a hračku doporučuji i kamarádkám, které taky rády experimentují. Sexuální život to minimálně obohatí a pro milovnice orálního sexu je to úžasná příležitost dopřát si jiný druh laskání a dráždění, než na které jsou zvyklé od partnera a méně šetrných pomůcek.

Jde vidět, že u této hračky výrobci mysleli hlavou, je opravdu šitá na tělo ženám a bere ohled na jejich specifické potřeby. Kromě vlastního přístroje Womanizer Pro Magenta z hebkého ABS plastu dostanete při nákupu zpravidla dvě silikonové násadky na klitoris, jedna je menší, druhá XL, přizpůsobí se tedy i velikosti poštěváčku. Dále dostanete nepostradatelnou USB nabíječku, návod k použití (toho ovšem není třeba, přístroj je velice intuitivní na ovládání) a černý saténový pytlík na bezpečné uschování Womanizeru.

Na jedno dobití vám Womanizer vydrží i měsíc! Výrobce uvádí, že 4 hodiny jsou maximum. Když je nový, vydrží pravděpodobně mnohem déle. Je lehký, snadno se udržuje a má dlouhou životnost.

Sečteno podtrženo, máte-li doma sbírku erotických pomůcek, tato novinka mezi nimi rozhodně nesmí chybět! Je to hračka budoucnosti. Určitě si kupte jeden z nejnovějších modelů, ty totiž mají hned osm stupňů intenzity na rozdíl od původních pěti. Nasadit se na ně dá také extra hlavice podle potřeby.

Jestli je Womanizer Pro Magenta tišší než předchozí modely, nemohu posoudit, výrobci deklarují, že funguje v „tichém módu“ do 42 dB. Každopádně si s ním užijete senzační „rychlovky“.

Ověřený prodejce s nejnižší cenou

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..