Recenze: Ve víru rozkoše!

Vibrátor, který přirážíDoba kdy různé sexuální praktiky a pomůcky byly odsuzovány, je bohu díky už dávno za námi. Dnes si můžeme „hrát“ tak jak se nám zalíbí a téměř žádná pravidla nás neomezují. Ovšem, pokud chcete mít ještě lepší prožitek ze sexuálních hrátek ať už v párovém sexu či sami, neměli byste se vyhýbat té nepřekonatelné rozkoši, kterou vám nabízejí různé erotické pomůcky.

Erotický magazín lascivní.cz

Už jste slyšeli o tomto magazínu? Pokud ne je nejlepší čas se vrhnout do čtení. Magazín lascivní.cz se věnuje pravdivým recenzím na erotické pomůcky.  Samotnou mě překvapilo, kolik takových pomůcek existuje a jak se dají využít. Na první pohled vypadají velmi příjemně a jako by vás měli přivést do nebe, ale vždy to tak být nemusí, proto zde můžeme najít rady, typy a triky na různé sexuální praktiky.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Typy a reportáže, které jsou velmi pravdivě okomentovány, oceníme je snad všichni a jestliže si chcete „okořenit“ vaše hrátky, tak rubrika s názvem: „návody a rady“ je pro vás ta pravá. Pokud se rádi přiučujete novinkám nebo vás zajímají články se sexuálním podtextem ze života, tak být vámi rozhodně neopomenu rubriky: „ jak na vztahy a slovník erotických pojmů“.

Vibrátor, který přiráží!

Dámy všechny známe vibrátory, které opravdu jen vibrují, ovšem uspokojení je daleko. Teď je na trhu nový „kamarád“, který nám přinese neuvěřitelnou rozkoš. Vibrátor, který nevibruje, ale přiráží je to snad nová hračka, na kterou jsme čekaly? Prožitky s tímto kouskem jsou jako při opravdovém sexu, vyvrcholení a blaho je samozřejmostí. Pokud patříte mezi ty, které vyzkoušeli už řadu vibrátorů, ale žádný nebyl ten pravý a peníze letěli do koše tak je samozřejmé, že si myslíte: „ to rozhodně nebude fungovat“ ale to vás zklamu. Mýlíte se, ale to je přirozené. Na víše zmíněném odkazu, se o něm můžete dozvědět mnohem více. Tak co myslíte, bude to váš nový milenec?

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..