Problémy s erekcí? Poradíme vám jak na ně!

Problémy s erekcí? Poradíme vám jak na ně!Problémy s erekcí nejsou vůbec neobvyklé. Problémy s erekcí trpí každý druhý muž a to ve věku 35 až 65 let. Pro vás ani pro vaši partnerku to většinou není nic příjemného, když se tento problém objeví a zvláště, pokud má dlouhodobější trvání.

Problém je to velice citlivý a spousta mužů se za problém stydí, nechtějí se o něm bavit, připadají si, že jako muži selhali, což rozhodně pravda není. Poruchy erekce lze léčit mnoha možnostmi. Není proto nutné se za problém stydět, ale problém řešit a to různými způsoby. Může pomoci například vimax pills.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Při problémech s erekcí je rozhodně dobré se zaměřit na životní styl. Přestat kouřit, omezit alkohol, zhubnout, jíst zdravější jídla, pravidelný pohyb a podobně. To jsou totiž věci, které velmi často způsobují problémy s erekcí, a když ty přestanete kouřit, pít a začnete se hýbat a jíst pravidelně a zdravě problémy s erekcí mohou podstatně ustoupit nebo úplně vymizet. Pomoci si můžete i různými přípravky na podporu erekce. Pomáhá například Vimax Pills nebo jiné doplňky stravy na podporu erekce.

TIP: Vyzkoušejte bylinky na erekci nebo oblíbené produkty na erekci jako jsou Zerex nebo vitamíny pro muže Primulus.

Dalšími možnými pomocníky pro podporu erekce je například zvolení jiné polohy. Vyzkoušejte například klasickou Vimax tabletymisionářskou polohu, vyhnout byste se měli poloze na koníčka. Rovněž do jídelníčku zařaďte cereální pečivo, těstoviny, fazole nebo ostružiny, borůvky a černý rybíz. Dbejte také na to, abyste měli dostatečný přísun zinku, ten také pomáhá.

Lidská psychika obecně má na naše tělo velký vliv, a ač se to zdá nepravděpodobné, mnoho problémů a obtíží může pramenit právě z psychické nepohody, ze stresu, z nervozity, z nějakého strachu ze ztrapnění a podobně. Pak se mozek zablokuje a tělo nepracuje, jak by mělo. Problémy s erekcí také mohou z části souviset právě s psychickou nepohodou, se stresem, s nervozitou a podobně. Proto je psychická pohoda také důležitá, zbytečně se nestresovat a být co nejvíc v pohodě.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..