Erekční kroužky na penis: Co je dobré vědět, jak je používat + TOP modely

Co je dobré vědět o erekčních kroužcích + TOP modely

Váš sexuální život potřebuje obohatit? Chcete vyzkoušet něco nového? Nebo mužství už není tak pevné? Asi do každého vztahu se postupem času vkrade onen nechtěný stereotyp. A obvykle se vkrádá nejen do partnerského vztahu, ale také do vašeho sexuálního života a to může být dříve či později problém, který si jeden z partnerů může začít kompenzovat někde jinde.

V takových občasných partnerských krizích, většinou sáhnou lidé po erotických hračkách. Mezi velmi oblíbenou partnerskou hračkou jsou erekční kroužky na penis. Takovéto erekční kroužky na penis se používají buď při nedostatečné erekci nebo pro zpestření sexuálního zážitku. Vyzkoušeli jsme řadu erekčních kroužků, avšak skutečných vítězů je pouze pár.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

TIP: Podívejte se na nejprodávanější erekční kroužky tohoto roku

Erekční kroužky na penis a jejich výhody i nevýhody

Erekční kroužky na penis si získaly svou popularitu své všestrannosti. Erekční kroužky pomohou příjemně stimulovat mužský penis, ale naopak zase dokáže podráždit ženskou vagínu. Jsou různé druhy, které stimulují klitoris, vibrují, dráždí výstupky či se vkládají také do análu, avšak vždy záleží na chuti obou partnerů.

+ Výhody produktu Výhody erekčních kroužků

 • Zlepšují erekci
 • Dokáží stimulovat partnerku
 • Množství využíti
 • Vhodné pro páry
 • Velké množství tvarů
 • Prodlužuje erekci
 • Prodlužuje sexuální výkonnost

- Nevýhody produktu Nevýhody erekčních kroužků

 • Dočasné zlepšení erekce
 • Pro někoho nepříjemné

Co takhle vyzkoušet erekční kroužky na penis?

Jednou z možností jak si dopřát nevšední a lepší prožitek ze sexu si můžete dopřávat také ve chvíli, kdy si zakoupíte erekční kroužek, který, ač se to na první pohled nemusí zdát, přinese potěšení a rozkoš oběma, tedy muži i ženě. Erekční kroužek je jednou z nejčastěji kupovaných erotických pomůcek pro páry, které milostný život zlepšují.

Erekční kroužky můžete dnes koupit v každém sexshopu, nebo si jej pořídit přes internet. Máte na výběr klasický erekční kroužek, erekční kroužky s výstupky, anální erekční kroužky nebo například vibrační erekční kroužky, což rovněž ještě více zkvalitní váš prožitek. Při poruchách erekce, mohou být kroužky velmi nápomocné, avšak nemusí vždy působit ve všech případech.

TIP: Pro dlouhodobé zlepšení erekce, raději vyzkoušejte nejvýkonnější produkt – Erexan nebo Vimax.

Erekční kroužky Elephant Rings

Erekční kroužky Elephant Rings
Cena: 299 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Vibrační kroužek Silicone Rabbit

Vibrační kroužek Rabbit
Cena: 799 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Vibrační kroužek PEPINO

Vibrační kroužek PEPINO
Cena: 79 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Ball Cinch kroužek s kuličkami

Ball Cinch kroužek s kuličkami
Cena: 499 Kč

Ověřit dostupnost produktu

Kroužky na penis Hard Boy

Kroužky na penis Hard Boy
Cena: 189 Kč

Ověřit dostupnost produktu

RoZen kroužek s anální vibrací

RoZen kroužek s anální vibrací
Cena: 999 Kč

Ověřit dostupnost produktu

K čemu vlastně erekční kroužky na penis slouží a jak fungují?

Erekční kroužek na penis je erotická pomůcka, která zaškrtí mužův penis a tím se podporuje samotná erekce u mužů. Ovšem umí také oddálit mužskou ejakulaci, čímž samozřejmě muže víc a víc napíná a prožitek pak je o to silnější.

Sexuální zážitek se prodlouží. Erekční kroužek se vyskytuje také ve formě, který potěší vaší partnerku. Je to erekční kroužek pro muže s dráždítkem na ženin klitoris. Prožitek ze sexu se tak ještě víc a víc umocní a přinese to kýžený výsledek jak pro ženu, tak i pro muže.

Erekční kroužky a nejčastější dotazy

 1. Co to je erekční kroužek? – Jedná se erotické zařízení, které se navléká na penis a jehož funkcí je udržovat větší a delší erekci s masturbací partnerky při sexu.
 2. Proč používat erekční kroužky? – Erekční kroužky dokáží penis zvětšit do objemu, dráždí partnerku, prodlužují sexuální výkonnost, zpevňují erekci
 3. Jak dlouho mohu nosit erekční kroužek? – Erekční kroužky nenoste více než 30 minut. Po tomto maximálním časovém intervalu, si udělejte s erekčním kroužkem na penis pauzu.
 4. Jak nasadit erekční kroužky? – Kroužek na penis se nasazuje vždy před erekcí. Samozřejmě není problém jej nasadit i během erekci, ale nasazování bude složitější,

Použití erekčního kroužku na penis – VIDEO

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..