Jak si zpestřit milostný život?

Zpestření milostných hrátekSex a milování jsou kořením vztahu. Jenže jako vše, i sex postupem času zevšední. Navzájem se poznáte, víte, co vám dělá dobře, co naopak nemáte rádi, víte jak rychle přivodit partnerce orgasmus. Ze sexu se tak stává rutina, kdy každý pohyb přesně určujete a víte, jaký pohyb přijde jako další. Navíc jste unavení z práce, jste ve stresu, nervózní, přepracovaní, tak jednoduše na sex náladu nemáte a jdete spát.

Jednou, dvakrát, proč ne, ale když se do sexuálního života dostaví stereotyp a usídlí se zde natrvalo, je to problém, který dříve či později bude potřeba řešit. Proto na milostný život nezanevřete a aktivně se na něm stále a stále podílejte, partnera neustále překvapujte. Máme pro vás malou inspiraci.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Změna prostředí

Pokud patříte k párům, které jsou ortodoxní a sex provozují jen v posteli, změňte to! Postel je příjemná a dosti pohodlná, ale fantazie nulová. Vyzkoušejte kuchyň, kuchyňská linka je dobrým místem, vyzkoušejte koupelnu, zapnutou pračku, obývák a podobně. Inspirujte se různými sexuálními polohami, které nejsou stereotypní, ale zároveň vám jsou příjemné.

Hračky pro dospělé jedince

Sexuální život je možno okořenit pomůckami a hračkami, které oběma partnerům pocity ze sexu znásobí a umocní. Můžete si pořídit pouta, anální vibrátory, erektilní kroužky. Hrát si můžete i společně, například taková sexy sestřička, nebo sexy pokojská, to partnerovu touhu podnítí. Důležité je, abyste si o svých snech promluvili a pokud to bude pro oba vyhovující, jednoduše to vyzkoušejte.

Hlavně si udělejte čas

Je sice fajn mít děti a starat se o ně, to určitě ano. Jenže i vy potřebujete občas odpočinek a děti také. Proto je v pátek předejte babičce a věnujte se celý víkend jen sobě a svému partnerovi. Děti si užijí rozmazlování u babičky a vy si užijete sebe navzájem. Uvařte si večeři, nachystejte si pomůcky a hračky, dopřejte si luxusní spodní prádlo a užijte si romantický večer, popřípadě romantický víkend.

 

Image: Sex/freedigitalphotos.net

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..