Žhavá hodinka v Praze, kterou musíte zkusit. Jak fungují erotické masážní salóny?

Žhavá hodinka v Praze, kterou musíte zkusit. Jak fungují erotické masážní salóny?

Erotické masážní salóny nejsou hřích, jak by se mohlo zdát. Čas od času ve vztahu dochází ke stereotypu, a to i v posteli – bohužel. Jsou sice páry, které v rámci sexuálního života rády a pravidelně experimentují, ale podle průzkumu jich příliš není. Oživovat něčím netradičním vztah, je ale velmi důležité, a stejně tak sexuální život v páru. Módou se v poslední době staly především erotické masáže pro dva.

„Většina párů uvádí, že díky erotickým masážím se do jejich milování vrátila ta pomyslná jiskra a energie, využívají teď erotické masáže nejen jako předehru milování.“

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

Přitom erotické masáže nejsou ničím novým, ani ojedinělým. Mají svou dalekosáhlou historii a oblíbené byly už v antice či ve středověku. U některých kultur mají erotické masáže dokonce vyšší, až náboženský, aspekt. A zároveň existují i kultury, kde se na erotické masáže nahlíží jako na něco, co je přirozené, nejde o nevěru, ani o žádné tabu. Například profesionální erotické masáže v Praze – Prague erotic massage – Infinity SPA, vám mohou otevřít nové obzory.

Proč vyzkoušet erotickou masáž?

Erotické masáže nejsou obyčejnou erotickou službou, jako třeba eskortní služby. Slouží sice k fyzickému odpočinku, ale psychický relax je při erotické masáží mnohonásobně větší než v případě služeb prostitutky. Je dobré si uvědomit rozdíl i v tom, že masérky nejsou prostitutky (až na některé výjimky). Erotická masáž, jako jakákoli jiná masáž, má svou podstatu v uvolnění, relaxaci a načerpání nových sil – nikoli ve snaze dosáhnout za každou cenu orgasmu.

Erotické masáže nejsou vyhledávány jen muži. Především v poslední době se staly velmi oblíbeny také u žen.

Většina erotických masáží je si podobná. Masérky využívají stejné techniky masáže, aby uvolnily vaše svaly, mysl a celé tělo. Především jde u erotické masáže o to, že se navzájem dotýkají těla, a to co největší plochou a samozřejmě ňadry – to je ovšem u profesionální masáže vše, rozhodně nedochází k masturbaci a podobným technikám, to vůbec není podstatou. K vyvrcholení pak dochází vlivem celkové stimulace.

Jinou, ale podobně oblíbenou variantou erotických masáží, jsou i masáže s erotickou pomůckou. Jedná se ale o zcela jiný druh masáže, která vede vždy k happyendu.

Erotické masáže, to je vířivka i sauna

Prostředí, kde bude erotická masáž probíhat, se velmi liší. Nemusí to být jen klasické a mnohdy nudné místo v posteli. Dnes je naprostým standardem i erotická masáž ve vířivce, která je díky samotné masážní funkci vířivek velmi oblíbená a uvolňující.

Stejně tak si můžete dopřát erotickou masáž v sauně, ta má taktéž své kouzlo. Právě na prostředí záleží více, než si myslíte, jedině tak si vychutnáte svou erotickou masáž opravdu naplno.

Erotická masáž v pohodlí domova

Pokud si chcete s partnerkou zpříjemnit své sexuální hrátky, nebo si společně užít jen pořádnou dávku relaxace, jsou erotické masáže naprosto ideální volbou. Rozhodně není pravda, že erotické masáže nelze kvalitně provést i doma. Můžete ji využít jako možnost uvolnit partnera a dopřát mu nejen psychický odpočinek, nebo předehru k vášnivému sexu. Erotická masáž dokáže vnést do vztahu novou energii a vymanit ho ze stereotypu.

Rozhodně se neomezujte jen na doteky rukou, ale zapojte celé tělo, tak jako profesionální masérky. Jedině v tomto případě dosáhnete prvotřídní stimulace partnera. Samozřejmě v páru můžete využít při masáži i pohlavní orgány a dát tak erotické masáži další rozměr. Nejdříve ale začněte jen lehkými doteky a poté svou masáž stupňujte na intenzitě – rozhodující je trpělivost a něha.

Sbírka metod na zvětšení a rozšíření penisu

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..