Španělské mušky Cobeco Extra strong

Španělské mušky Cobeco Extra strong

Každý snad zná tu touhu po sexuálních hrátkách, je už mezi námi po celou dobu. Pak vyzkoušejte slavný elixír lásky – španělské mušky, který podáte svému miláčku a pak zažijte nevídané věci….

Osvědčené španělské mušky Extra Strong holandského výrobce Cobeco jsou kapky čiré barvy, téměř bez vůně. Zvyšují chuť na sex jak u mužů tak i u u žen, zvyšuje prokrvení libida a má vysoký vliv na sexuální hrátky . Španělské mušky jsou coby afrodisiakum používány už od nepaměti od dávných let.

První zmínky o nich jsou v dílech Markýze de Sade, kde je používal pro větší prožitky ze sexu. Španělské mušky Extra Strong mají docela velké balení 30 ml a vydrží velice dlouho.

Průměrná cena: 389 Kč

Jak fungují španělské mušky?

Základem ve španělských muškách je aminokyselina Arginin, která zlepšuje sexuální prožitek. Tato látka je důležitou a nenahraditelnou látkou zodpovědnou mj. za přenos oxidu dusíku (NO),  který prochází nervovým systémem a podporuje prokrvení pohlavních orgánů mužů i žen. Má i pozitivní vliv na plodnost. Zvýšený obsah NO je zodpovědný za lepší prokrvení pohlavních orgánů. Člověk je více zrušený a má zvýšenou chuť na sex. Zároveň funguje jako afrodiziakum. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy..

  • Účinek na muže: lepší a pevnější erekce, zvýšení sexuální chuti,  větší tvorba spermií
  • Účinek na ženy: lepší prokrvení pohlavních orgánů, vyšší vzrušivost a hlavně zvýšená chuť na sex.

Jak vznikli Španělské mušky a jejich název?

Španělské mušky Cobeco Extra strongNa začátcích vývoje se španělské mušky vyráběli z malého brouka Puchýřníka lékařského. PTento brouk se hojně vyskytuje ve Španělsku, kde je známý jako španělská muška. Stačilo ji rozdrtit a prášek poté sloužil jako silné afrodisiakum.

Původně se španělské mušky vyráběli z malého brouka Puchýřníka lékařského. Brouček, který se hojně vyskytuje ve Španělsku, je známý také jako španělská muška, se rozdrtil a vzniklý prášek sloužil jako silné afrodiziakum. Obsahovalcantaridin, který po požití způsobuje prokrvení orgánů malé pánve, zvyšuje citlivost pohlavních orgánů a zlepšuje erekci. Dnes se již takto španělské mušky nevyrábějí.

Španělské mušky Cobeco Extra strong a moje zkušenost

Než jsme španělské mušky Cobeco Extra STRONG vyzkoušeli, byla jsem k takovýmto produktům velmi skeptická. Dostala jsem jednu lahvičku na otestování a jako vždy jsem do toho zatáhla svého partnera. Hned ze začátku jsem byla překvapena rychlou účinností v podobě zvýšené chuti na sex.

Po nástupu všech účinků, jsme si partnerem pořádně zadováděli. Dnes tyto španělské mušky užíváme pravidelně, abychom si zlepšili naše radovánky. Dle mého hodnocení, jde o velmi kvalitní produkt, který je bez chuti a vůně, poroto jej můžete partnerovi i nenápadně podstrčit. Co se týče velikosti balení, myslím si, že je velmi dostačující za tak nízkou cenu oproti jiným produktům.

+ Výhody produktu Výhody

  • Bez chuti a aroma
  • Rychlá účinnost
  • Síla účinků
  • Cena
  • Velikost balení
  • Pro muže i ženy

- Nevýhody produktu Nevýhody

  • Najdou se i lidi u nichž byl účinek minimální

Španělské mušky Cobeco Extra strong

Dávkování španělských mušek Cobeco Extra strong

Doporučeno je brát dávku 2 ml (10 až 14 kapek) pod jazyk nebo do nápoje 30 minut před sexuální aktivitou. Dávku je možné zdvojnásobit, když mušky Cobeco namícháte do nápoje.  Maximální denní dávka je potom 28 kapek během 24 hodin.

Chci produkt vyzkoušet
�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář