Recenze na španělské mušky Cobeco Extra strong

Španělské mušky Cobeco Extra strong

Každý snad zná tu touhu po sexuálních hrátkách, je už mezi námi po celou dobu. Pokud pociťujete u sebe či svého partnera sníženou chuť na sex, pak vyzkoušejte slavný elixír lásky – španělské mušky, který podáte svému miláčkovi a pak zažijte nevídané věci….

Vyzkoušela jsem s partnerem dle internetových zkušenosti, nejvýkonnější španělské mušky Extra Strong od holandského výrobce Cobeco. Jedná se o kapky čiré barvy, které jsou téměř bez vůně nebo zápachu. Dle informací u prodejců, má tento elixír lásky zvýšit chuť na sex u mužů tak i u žen. Španělské mušky jsou coby přírodní afrodisiakum používány už od nepaměti od dávných let.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

První zmínky o použít elixíru lásky jsou v dílech Markýze de Sade, kde je používal pro větší prožitky ze sexu.

Námi testované španělské mušky Extra Strong je dodáváno ve velké balení (30 ml) a vydrží velice dlouho. Jelikož je 1 dávka – 2 ml, vydrží toto balení skutečně dlouho. Za cenu cca 360 Kč, získáte 15 dávek elixíru lásky pro sebe nebo partnera. Tato recenze na španělské mušky, obsahuje pouze výsledky testů, kterých jsem se dopustila se svým partnerem.

Průměrná cena: 360 Kč – Doporučený sexshop

Ověřit dostupnost produktu

Jak fungují španělské mušky?

Základním složením je aminokyselina Arginin, která zlepšuje sexuální prožitek, což potvrdilo mnoho studií. Tato látka je důležitou a nenahraditelnou látkou, která zodpovídá za přenos oxidu dusíku (NO),  který prochází nervovým systémem a podporuje prokrvení pohlavních orgánů u mužů i žen. Rovněž je také potvrzené, že tato látka má nemalí vliv také na plodnost.

Zvýšený obsah NO je zodpovědný za lepší prokrvení pohlavních orgánů. Díky tomu získáte více zrušení a zvýšenou chuť na sex. Zároveň funguje jako afrodiziakum pro ženy i muže. Nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy…

 • Účinnost u mužů: lepší a pevnější erekce, zvýšená chuť na sex, větší tvorba spermií, vyšší plodnost
 • Účinnost u žen: lepší prokrvení pohlavních orgánů, vyšší vzrušivost a především zvýšená chuť na sex.

Kde se vzaly Španělské mušky a jejich název?

Otestovali jsme španělské mušky Cobeco Extra strongV začátcích vývoje se španělské mušky vyráběly z malého brouka Puchýřníka lékařského. Tento brouk se hojně vyskytuje ve Španělsku, kde je známý jako španělská muška. Stačilo jej rozdrtit a prášek poté sloužil jako silné afrodisiakum.

Tento prášek obsahoval cantaridin, který po požití způsobuje prokrvení orgánů malé pánve, zvyšuje citlivost pohlavních orgánů a zlepšuje erekci. Dnes se již takto španělské mušky nevyrábějí.

Chci produkt vyzkoušet

Španělské mušky Cobeco Extra strong recenze a moje zkušenost

Než jsme španělské mušky Cobeco Extra STRONG vyzkoušela, byla jsem k takovýmto produktům velmi skeptická. Dostala jsem jednu lahvičku na otestování a jako vždy jsem do toho zatáhla svého partnera. Hned ze začátku jsem byla překvapena rychlou účinností v podobě zvýšené chuti na sex.

Po nástupu všech účinků, jsme si partnerem pořádně zadováděli. Dnes tyto španělské mušky užíváme docela pravidelně, abychom si zlepšili naše radovánky. Dle mého hodnocení, jde o velmi kvalitní produkt, který je bez chuti a vůně, poroto jej můžete partnerovi i nenápadně podstrčit. Co se týče velikosti balení, myslím si, že je velmi dostačující za tak nízkou cenu oproti jiným produktům, které mají i nižší účinnost.

+ Výhody produktu Výhody

 • Bez chuti a aroma
 • Rychlá účinnost
 • Síla účinků
 • Cena
 • Velikost balení
 • Pro muže i ženy
 • Cca. 15 dávek
 • Bez vedlejších účinků

- Nevýhody produktu Nevýhody

 • Nemám co vytknout

Španělské mušky Cobeco Extra strong

Dávkování španělských mušek Cobeco Extra strong

Doporučeno je brát 1 dávku – 2 ml (10 až 14 kapek) pod jazyk nebo do nápoje 30 minut před sexuálním výkonem. Dávku je také možné zdvojnásobit, pokud elixír lásky Cobeco Extra strong namícháte do nápoje. Maximální denní dávka je 28 kapek během 24 hodin.

Chci produkt vyzkoušet

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..