Erotogenní zóna: místo na těle, které zaručí dokonalé vzrušení

Erotogenní zóna je místem, kde je žena, nebo muž citlivější na dotek

Nic proti rychlovkám, ale poctivá předehra dokáže moji partnerku tak vzrušit, že se sama dožaduje sexu. Zaručeným klíčem k uspokojení je nalezení erotogenní zóny ženy. Dlouho jsem si myslel, že stačí jen pár dotyků v rozkroku. Ale to je omyl.

Díky zkušenostem jsem zjistil, že ženské tělo je pokryté citlivými místy. Některé se liší od mužské erotogenní zóny, jiné jsou stejné. Chcete znát jejich tajemství? Rád vám prozradím, jaké erotogenní body z vás udělají mistra.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Co je to erotogenní zóna?

Erotogenní zóna je místem, kde je žena, nebo muž citlivější na dotek, než na ostatních místech těla. Přičemž při jeho stimulaci dochází ke vzrušivým pocitům. Některé velmi citlivé osoby dokonce mohou mít orgasmus pouhým drážděním erotogenního bodu a přitom vůbec nemusí mít pohlavní styk. Bohužel neexistuje univerzální mapa těla, kde by byl každý erotogenní bod zaznačen. Erotogenní zóna každého je velmi individuální.

Rádi byste oživili svůj sexuální život? Zkuste poslat vaší polovičce erotickou SMSku. Ukážeme vám, jak takové žhavé vzkazy psát. Budete překvapeni odpovědí.

Kde se nachází erotogenní zóny u žen?

Nebudu vám lhát. Sotva se podívám na svoji partnerku a jsem hned vzrušený. Popravdě mi ale trvalo delší dobu pochopit, že pouze laskání jejího rozkroku nestačí. Nechtěl jsem být za postelového břídila a tak jsem se osmělil a začal zkoušet nové věci.

Kousání, hlazení, škrábání na různých místech. Podle reakcí partnerky už mám vypozorováno, co ji dokonale rozpálí a co ne. Jaké jsou erotogenní zóny ženy a jak na ně?

 • Smyslné a něžné polibky na šíji ji zaručeně nažhaví.
 • Uši a ušní lalůčky jsou vstupenkou dál. Nebojte se lízání, cucání a jemných polibků.
 • Krk je citlivý celý. Jen pozor na takzvané cucfleky, které ne všechny ženy berou jako chloubu před kolegyněmi.
 • Masáž zad, nebo jemné škrábání může být skvělou předehrou pro nejednu zaměstnanou ženu.
 • Masírujte a hlaďte její prsa. Nezapomeňte na bradavky a zapojte i jazyk.
 • Podbřišek je často opomíjený. Ale místo těsně nad vagínou bývá velmi citlivé. Byla by škoda ho nepohladit.
 • Vnitřní stranu stehen využijte jako poslední místo před tahem na branku. Jemné hlazení, ale i dotek jazykem ji zaručeně vzruší.
 • Vagína, poštěváček a bod G. Nechte si tuto trojici až nakonec. Zde je dovoleno téměř vše. Tedy zapojení jazyku, rtů a prstů.

Asi nejznámější erotogenní bod ženy je takzvaný bod G. Je opředen tajemstvím a také různými mýty. Víte, kde se skutečně nachází?

Muži mají více erotogenních zón, než si myslíte

Když jsem si sám říkal, jaké jsou mužské erotogenní zóny, tak jsem hned pomyslel na ten jeden. Ale je fakt, že doteky na jiných místech mě taky hodně vzrušují. Nedalo mi to a neváhal jsem se zeptat i svých kamarádů. Hlavně abych zjistil, jestli se nějaké erotogenní body shodují s mými, nebo ne. Jaké mužské erotogenní zóny nás chlapy zaručeně rozpálí?

 • Vlasy a krk jsou zaručeným spouštěčem chtíče. Smyslné pročesání vlasů prsty a vášnivé polibky na krk nenechají žádného muže chladným.
 • Jemné polibky, smyslné šeptání do ucha a laskání lalůčku jazykem. Žádný chlap neodolá. Jen pozor na intenzitu. Začínejte jemně a poté přitvrďte.
 • Hodně žen si myslí, že bradavky jsou vzrušivé jen u nich. Dámy, věřte, že polibky na bradavkách vzrušují i nás. Stejně jako jemné hlazení po mužské hrudi.
 • Velmi opomíjenou částí jsou vnitřní strany stehen. Jemným, ale i tvrdším škrábáním dovedete nejednoho muže k extázi.
 • Třešničkou je penis a všechny jeho části. Shodli jsme se, že nejvíc jsme citliví na žaludu a kolem hráze. Přičemž nezáleží, zda nás partnerka dráždí pusou, nebo rukou. Důležité je, aby ji to bavilo. Příjemné jsou i dotyky na varlatech, ale zde raději jemněji.
BDSM - Klystýr Single

BDSM – Klystýr Single

Zjistit více informací

BDSM - sada pout

BDSM – sada pout

Zjistit více informací

ManCage 02 Klec na penis - Pás cudnosti

BDSM – Pás cudnosti

Zjistit více informací

Pomůcky, které zaručí vášnivé milování

Předehra je jedno velké téma. Někteří jí neholdují, jiní si zase rádi s partnerem pohrají. Tak či tak, je jisté, že předehra dokonale připraví jak partnerku, tak mě na skvělý sex.

Opravdu můžu říct, že vždycky, když ji vynechám, je prožitek z orgasmu poloviční. Ruku na srdce, kdo by nechtěl být dobrý v posteli? Proto se nebojte a zkoušejte různé erotické pomůcky na dráždění, s kterými vám půjde rozvášnit vaši polovičku daleko lépe. Jaké erotické hračky byste našli v naší ložnici?

 • Womanizer

Vibrátor je klasikou, která neomrzí. Ale doba pokročila a na trhu se objevily takzvané Womanizery. Jedná se o hračku pro dámy, která pracuje na základě podtlaku. Tudíž nehrozí možnost znecitlivění klitorisu, tak jako u běžných vibrátorů. Skvělé také je, že má diskrétní tvar. Některé vibrátory jsou totiž dle mého názoru spíše hrozivé, než vzrušující. Partnerka je z něj nadšená. Jen ho musím vždycky vypnout v pravou chvíli. Je totiž velmi účinný.

Jedná se o erotickou pomůcku, která je určena pro páry. Mně se líbí jeho variabilita a skladnost. Musím se přiznat, že si ho užívám asi víc, než partnerka. Nejčastěji ho přiložím na klitoris a druhý konec jí dám do vagíny. Je tak moc vzrušující vnikat do ní a cítit vibraci. Občas ji využijeme i na anální hrátky. Jen pozor na dostatečnou hygienu při střídání míst.

 • Návleky na prst

Taková obyčejná věc a jaké umí divy. Pokud si nepotrpíte na drahá udělátka, mám pro vás jeden tip. Jsou jimi návleky na prst. Zaručeně oživí každou poctivou ruční práci. Jsou vyrobeny z měkkých materiálů, takže se s nimi dá perfektně pracovat. Já si je oblíbil jako zpestření při laskání partnerky rukou. Výstupky a různé tvary ji rozvášní ještě více, než při klasickém dráždění bez nich.

Lubrikační gely jsou nezbytnou součástí erotických hrátek s hračkami. Občas je však složité se v nich vyznat. Poradíme vám, jaké typy zvolit při různých praktikách.

Závislost na sexu nemusí být nemoc

Na co nezapomenout před objevováním erotogenních bodů

Tak jako u všech postelových hrátek je hygiena při laskání partnera základem. Před objevováním erotogenní zóny vaší polovičky si dopřejte očistu. Přece nechcete, aby se z vášnivého osahávání stalo týdenní poležení v nemocnici.

Taky jsem si všiml, že je dobré techniky a hračky střídat. Jednak předejdete stereotypu v ložnici a také prohloubíte váš intimní vztah. To může otevřít dveře dalším fantaziím a sexuálním praktikám.

Zkušenost je klíčem k nalezení erotogenní zóny partnera

Univerzální návod na to, jak najít erotogenní zóny ženy, nebo mužské erotogenní zóny bohužel není. Každý je unikátní. Avšak zkušenostmi a také vnímáním partnerky se mi podařilo objevit, co ji dokonale vzruší a tak jí můžu bez problému uspokojit.

Určitě není na škodu občas zkusit něco nového. My si oblíbily různé erotické hračky, které zaručí nevšední milostný zážitek. Odhoďte zábrany a nebojte se s partnerkou promluvit o svých tajných snech. Možná budete mile překvapeni odezvou.

Jste zkušení a rádi byste zažili něco ostřejšího ve vaší posteli? Odpovědí může být BDSM sex. Prozradíme vám, proč tento životní styl přitahuje čím dál více lidí.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..