Tipy na erotické hračky pro pány – Originální dárek

Tipy na erotické hračky pro pány - Originální dárek

Ženy od vztahu čekají především lásku, něžnosti, porozumění. Samozřejmě také očekávají sexuální život, který bude spokojený. A proto je dobré se nebránit laškovným hrám nebo sexuálním experimentům. Můžete si proto společně najít erotické pomůcky v sexshopech online.

Nakoupit v nich můžete lubrikační gely, vibrátory nebo další jiné hračky, které vaše erotické hrátky zpestří. Svého partnera můžete tak za pomoci erotické hračky pro muže překvapit a věnovat jí jako dárek. Vaše společné postelové hrátky obohatí a rozvášní například vibrátor či dildo.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Erotická pomůcka pro muže jako originální dárek

Umělá vagína Fleshlight Pink LadyChcete partnerovi erotickou hračku věnovat jako dárek? Chcete, aby byl překvapen? Pak určitě erotické hračky nevybírejte společně. Můžete si o radu říci kamarádce nebo někoho ze známých, kdo již s erotickými hračkami má nějaké zkušenosti. Na základě zkušeností a rad si v sexshopu můžete vybrat to, co budete chtít.

Dárek bude pro vašeho partnera opravdu nezapomenutelný a překvapující. Navíc si k tomu svůj sexuální život obohatíte a osvěžíte. Pří výběru oné správné hračky pro vašeho partnera, byste měli mít jasno, zda bude určenou pouze pro něj nebo zda pomůcku využijete oba při postelových radovánkách.

Oblíbené erotické dárky pro muže

Jelikož dnes už moc nefungují fyzické erotické obchody, je nejvhodnější vybírat z internetových sexshopů. Při výběru jistě narazíte na nespočet produktů a originálních dárků pro muže. Jak se v nich tedy vyznat? Na základě našich dlouholetých testů, jsme pro vás níže vybrali ty nejoblíbenější erotické pomůcky pro muže. Avšak jedině vy znáte svého partnera, proto dokážete odlišit, jaký produkt je vhodný právě pro toho vašeho.

Umělá vagína STU

Umělá vagína STU
Cena: 1 399 Kč

Popis: Jedná se o speciální masturbační vagínu, která dokáže trénovat mužskou výdrž a nejen to.

Kde zakoupit

Vakuová pumpa 19 cm

Vakuová pumpa Purple Power
Cena: 629 Kč

Popis: Jednoduchá, ale kvalitní vakuová pumpa, na dočasné zvětšení penisu a zlepšení erekce.

Kde zakoupit

Vibrační vajíčko - Tenga Egg Stepper

Tenga Egg Stepper
Cena: 179 Kč

Popis: Skvělý a levný masturbátor pro muže s menšími výstupky uvnitř. Vajíčko je vibrační.

Kde zakoupit

Erotická hračka může oživit stereotypní vztah

Po několika letech může sex a celý sexuální život začít pomaličku uvadat a zapadat do stereotypu. Důležité je jej oživit a neustále vymýšlet nové a nové věci. A to se vám právě podaří za pomoci erotických pomůcek. Nikdo nechce dobrovolně žít ve stereotypu a uvíznout v něm. Vztah se musí neustále vyvíjet a je potřeba na něm neustále pracovat. To platí samozřejmě i v sexuálním životě.

Jestliže chcete zažívat nové věci a nechcete se vzájemně odcizovat, pak můžete zabloudit do ověřených sexshopů, kde můžete nabízené erotické pomůcky vyzkoušet. Vibrátory a dilda jsou jen jedna možnost z velké nabídky erotických pomůcek.

Vyzkoušet můžete například vibrační vajíčka, venušiny kuličky, erekční kroužky a mnoho dalších. Přistihli jste se, že už na sex nemáte takovou chuť, jako tomu bylo kdysi? Pak si chuť na sex můžete zvýšit a to za pomoci afrodiziak. V sexshopu je najdete jako kapky.

TIP na závěr: Oblékněte si na sebe smyslné prádélko, které partnerovu fantazii podpoří, afrodiziaka nechte dělat svou práci a uvidíte, že si užijete noc plnou vášně a sexuální zážitky budou lepší a lepší!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..