Jak uspokojit muže? 9 tipů, které ho zaručeně dovedou k orgasmu

Jak uspokojit muže? 9 tipů, které musíte vyzkoušet

Vytratila se z vašeho sexuálního života jiskra a vášeň? Rádi byste vašeho partnera překvapili něčím žhavým a vzrušujícím? Dopřejte mu pořádnou porci vaší erotické péče.

Věřte, že nic jiného vaši polovičku nepotěší tak, jako když ho přivedete k bouřlivému orgasmu. Přinášíme vám zaručené tipy, jak uspokojit muže v posteli. Díky nim se stanete profesionální milovnicí.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Unikátních 9 žhavých tipů, jak uspokojit muže k dokonalosti

Tak, jako u běžných činností je důležité si uvědomit, že každý jsme individuální. Ne všem se líbí všechno, a ne všichni muži mají rádi stejné věci. Proto pokud máte stálého partnera, není nic jednoduššího než se zeptat, co ho vzrušuje, nebo co by se mu líbilo vyzkoušet.

Nechce se vám svěřit? Připravili jsme 9 žhavých tipů, s jejichž pomocí se už nebudete ptát, jak udělat muže rychle.

Už jste slyšeli o erotogenní zóně? Ukážeme vám místa na těle, které zaručí dokonalé vzrušení.

1. Zacházejte s penisem citlivě

Penis je velmi pozoruhodný orgán. Dokáže se během pár sekund změnit téměř k nepoznání. Avšak nenechte se zmást. Přes tvrdou erekci je stále velmi citlivý. Proto s ním zacházejte s citem.

Rozhodně s ním prudce nehýbejte do stran a berte ho do ruky, nebo úst opatrně. Do postelových hrátek s penisem také rozhodně nepatří tahání a štípání. Tedy pokud vám partner nedá předem svolení.

2. Lubrikant vám přijde vhod

Jak uspokojit muže rukou? Bez dobrého lubrikantu vám to půjde těžko. Kůže na penisu je velmi citlivá a bez promazání by se při rychlých pohybech mohla poškodit.

Rozhodně nechcete, aby vaše ruční práce skončila nějakým zraněním. Jaký lubrikant vybrat? Záleží na více faktorech. Například zda bude mít muž kondom nebo ne. Ne všechny jsou totiž vhodné k použití s ochranou.

3. Nebojte se zrychlit tempo

Jedním z nejčastějších omylů, jak uspokojit muže rukou, je myslet si, že vyvrcholí při pomalém tempu. Muži mají rádi svižné až rychlé tempo masturbace. Proto se nebojte a klidně vaše pohyby rukou stupňujte.

Začněte pomalu a postupně přidávejte. Vysoká frekvence stimulů vaší rukou zabezpečí, že vyvrcholí bez problému. Rychlé tempo je klíčové k tomu, jak udělat muže rychle.

4. Udělejte si čas

Každý muž vám řekne, že není nic horšího, než když ho začnete vzrušovat a po pár minutách ztratíte trpělivost a úplně přestanete. Protože stejně jako masturbace, tak i uspokojování vašeho partnera chce čas.

Pokud máte v plánu orálně, nebo ručně potěšit vašeho partnera, rozhodně nespěchejte. Vaši akci si naplánujte dopředu a vyhraďte si na ni více než pár minut ve vašem denním plánu.

5. Stisk musí být pevný

Stejně jako u podání ruky při představování, musí být stisk při ruční práci pevný. Intenzita stisku je opět individuální, ale dalo by se říct, že všeobecně žádný muž nemá rád lehký stisk. Jakou zvolit intenzitu?

Stisk by neměl být vágní, ale ani moc silný. Je to stejné, jako u čehokoliv jiného, co si berete do ruky. Nesmí vám to upadnout, ale na druhou stranu to nesmíte ani rozdrtit.

6. Zapojte ústa

Chcete, aby muž vrněl blahem? Přidejte k vašim rukám také rty a jazyk. Není to nijak složité. Jednoduchou pomůckou je představit si, že máte před sebou nanuk a v podstatě dělat stejné pohyby, jako jeho lízání.

Penis můžete olizovat, jemně sát a kousat nebo smyslně líbat. To můžou být ty pravé pohyby, jak orálně uspokojit muže. Velký pozor si však dávejte na své zuby a používejte je velmi citlivě.

Věděli jste, že existují párové erotické pomůcky? Vibrátor pro páry je skvělou vychytávkou k nezapomenutelné předehře.

7. Buďte kreativní

Sexuální život musí být pestrý. Největším zabijákem vašeho libida je rutina a stereotyp. Předejděte tomu a zajímejte se o novinky v erotickém průmyslu. Překvapte partnera novou erotickou hračkou, nebo smyslným prádlem. Objevujte společně další sexuální polohy, které jste před tím ještě nikdy nevyzkoušeli. Odhoďte stud a užívejte si milostné radovánky na netradičních místech.

8. Věnujte se i ostatním místům na jeho těle

Mnoho partnerů si myslí, že muži mají jediný erotogenní bod a tím je jejich penis. Opak je však pravdou. Muži, stejně jako ženy, mají po těle hned několik erotogenních bodů.

Proto při uspokojování vašeho miláčka nezapomeňte na jeho bradavky, vnitřní strany stehen, ale také třeba na varlata. Tyto body jemně líbejte, nebo hlaďte. To ho ještě více rozpálí.

9. Nebojte se erotických hraček

Masturbace a sex už dávno nejsou tabu. Internet je plný erotických e-shopů, které se předhánějí svojí nabídkou erotických pomůcek. Okořeňte vaše milostné hrátky něčím jedinečným a novým.

Dobře zvolená hračka dokáže kvalitně uspokojit nejen muže, ale i ženy. Jen dejte pozor na to, z jakého materiálu jsou hračky vyrobeny. Vždy vybírejte ty nejkvalitnější a také nezapomínejte na jejich hygienu po jejich použití.

Jak udělat muže rychle?

Jak udělat muže rychle? Tipy na pomůcky

Při jakékoliv práci se vždy hodí, když vám někdo nabídne pomocnou ruku. Takže je jasné, že malý postelový sexy pomocník může ještě zvýšit vzrušení vašeho partnera.

Trh s erotickými pomůckami nabízí spoustu možností, které pořádně okoření vaše milostné hrátky. Jak uspokojit muže pomocí erotických hraček? Vybrali jsme pro vás ty, s kterými určitě neuděláte chybu.

Vibrátor

Tahle stálice patří mezi nejoblíbenější erotické hračky vůbec. Využijete ho jak při hrátkách s partnerem, tak partnerkou. Výhodou je to, že si můžete vybrat vibrátor přesně podle vašich potřeb.

Existuje nespočet druhů, tvarů, typů ale i barev. Při jeho výběru se určitě zaměřte na kvalitu a tu upřednostněte před kvantitou. Také popřemýšlejte, kde všude ho budete používat. Rozhodně se vyplatí trochu si připlatit a koupit voděodolný. 

Anální kolík

Anál je pro mnohé muže erotogenní zónou. Jeho jemným drážděním můžete vašeho partnera vzrušit tak, že nebude chtít, abyste přestali. Anální hrátky však potřebují trochu cviku.

Nevíte, jak uspokojit muže rukou v oblasti análu? Zkuste anální kolík. Jemně ho kolíkem přejíždějte přes svěrače a časem mu ho zaveďte celý. Při milostných hrátkách anální kolík používejte pouze na určené místo. Střídání otvorů by mohlo vést k infekci.

Anální kolík Black Diamond

Anální kolík Black Diamond

Zjistit více informací

Anální kolík s kuličkou SiliconeBall

Anální kolík SiliconeBall

Zjistit více informací

Anální kolík Medium Plug

Anální kolík Medium Plug

Zjistit více informací

Vibrační kroužek

Roztouženě vrní, ale vibrátor to není. Co je to? Ano, správně, je to vibrační kroužek. Tato erotická pomůcka je skvělá pro všechny ty, kteří nechtějí moc experimentovat, ale přeci jen by rádi zkusili něco nového.

Smyslné vibrace dokáží okořenit každou ruční práci. Vibrační kroužky jsou vyrobeny z pružného materiálu, takže se přizpůsobí každé velikosti penisu.

BDSM pomůcky

Máte doma divocha, co potřebuje zkrotit? Co takhle si pořídit nějakou BDSM pomůcku? Tento styl, který je založený na dominanci a submisivitě se totiž těší stále větší oblibě.

Připoutejte ho něžnými pouty a nadělte mu výprask luxusním bičíkem. Vaší fantazii se meze nekladou. Erotické e-shopy dokonce nabízí i různé sady. Vybere si nejen profláknutý vyznavač BDSM, ale i nezkušený začátečník.

BDSM - Klystýr Single

BDSM – Klystýr Single

Zjistit více informací

BDSM - sada pout

BDSM – sada pout

Zjistit více informací

ManCage 02 Klec na penis - Pás cudnosti

BDSM – Pás cudnosti

Zjistit více informací

Erotické prádlo

Patříte mezi stydlivky, ale i přesto byste chtěli partnera v ložnici něčím překvapit? Řešením je erotické prádlo. Zvýrazněte vaše tělo a zahalte ho do průhledné krajky.

Navlečte si podvazky, nebo speciální síťované punčochy s volným rozkrokem. Uvidíte, že váš partner z vás nespustí oči. Pro odvážné doporučujeme zkusit malý striptýz v sexy prádélku, který určitě nažhaví každého muže.

Nejčastější otázky o tom, jak uspokojit muže

1. Jak orálně uspokojit muže?

Orální uspokojování je opět velmi individuální věc. Bohužel, ne všichni muži jsou schopni ejakulovat při tom, když je partnerka dráždí ústy. Aby muž dosáhl orgasmu, za pomocí orálního sexu, musí být pohyby pusou intenzivní a rychlé. Připravte se, že orální uspokojování pár minut trvá. Zkuste zjistit, jaké pohyby a jakou intenzitu váš partner preferuje. Skvělé je nechat ho vás chvíli vést, abyste chytila správný rytmus felace.

Při ruční práci nesmíte zapomenout na lubrikant. Správný výběr lubrikačního gelu je totiž zaručenou vstupenkou k extázi.

2. Jak udělat muže rychle rukou?

Na to, za jak dlouho pomocí ruky přivodíte muži orgasmus, neexistuje univerzální odpověď. Faktem ale je, že se muži rukou udělají velmi rychle, pokud jsou extrémně vzrušení. Proto ho zkuste rozpálit, co nejvíc to jde. Skvělým tipem jsou milostné zprávy, ještě před příchodem domů. Pomáhá i změna místa. Milujete se pravidelně v ložnici? Co takhle zkusit jídelní stůl?

3. Jak orálně uspokojit muže už vím. Dělá mi ale velký problém polykat ejakulát. Co s tím?

Rozhodně se do polykání semene netlačte. Jestli vám to nedělá dobře, nedělejte to. Pokud nechcete mít výsledek mužského orgasmu na svém těle, stanovte si s partnerem pravidla orálního sexu ještě před tím, než spolu začnete řádit. Řešením může být box kapesníčků hned vedle postele. Důležité je to, aby bylo milování příjemné pro obě strany.

S chutí do toho

Odpověď na to, jak uspokojit muže není vůbec komplikovaná. Chce to trochu cviku a fantazie. Nebojte se s partnerem komunikovat a zeptejte se ho, co by se mu ve vaší ložnici líbilo.

Překvapte ho dotyky na místech, na kterých by to nečekal. Experimentujte a zkoušejte nové polohy a erotické hračky. Důležité je nenutit se do uspokojování vašeho partnera a dělat to proto, protože vás to baví. Jen tak mu dopřejete pomocí vaší ruky, nebo pusy, dokonalý orgasmus.

Nevíte, jaký je pro vás vhodný anální kolík? Přinášíme vám jednoduchý návod, jak ho vybrat.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..