Jak získat pevnější a vetší prsa bez plastické operace

Jak získat pevnější a vetší prsa bez plastické operace

Mít velké poprsí, to je sen mnoha žen. My jsme se rozhodli probádat trošku blíže tohle téma. Pokud se vysloví zvětšení prsou, každému se hned vybaví plastika prsou neboli „silikony“.

Blíže jsme se zbývali tímto tématem, abychom mohli napsat kvalitní recenzi, na téma, jak zvětšení prsa přírodní cestou a to bez plastické operace.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Skutečnosti plastiky prsou

Plastika prsou nebo přírodní zvětšení poprsíZkoumali jsme, jak je to doopravdy s plastickým zvětšením poprsí. Zda je do silikonů jednorázová investice, nebo jaká jsou rizika a byli jsme jako neznalý, velmi překvapeni.

Plastika prsou je dnes velmi snadno dostupná, avšak záleží na klinice, na které si necháte plastiku dělat. Cenově a přístupem se liší, ale rizika jsou vždy stejná. S plastikou prsou vám nastanou další starosti. Teď se nebavíme o starostech, které nastanou při hledání oné správné a výhodné kliniky.

Budete například velmi omezeni v živote, při běžných činnost, jako je například let letadlem, nesmí dojít k prasknutí implantátu, nutnost výměny implantátů po několika letech, apod…

Pokud chcete dosáhnout 100% úspěšnosti zvětšení prsou a máte peníze, pak plastika vždy účinkuje, i když s menšími riziky, že se výsledek nemusí povést, podle plánu. Určitě byste měli i vždy zvážit, možná rizika plastiky prsou.

Hlavní rizika plastiky prsou:

  • Posunutí implantátu
  • Nutná výměna implantátů za několik let
  • Riziko prasknutí implantátu
  • Porucha hojená ran
  • Infekce, krvácení, embolie…
  • Prosakování implantátů
  • Poruchy citlivosti v oblasti bradavek a jiných částí

Zvětšení prsou bez plastické operace

Možná, že i vy jste se někdy ptaly, jak je možné zvětšit ženské poprsí, bez plastické operace. Pokud vám jde pouze o zpevnění povislých prsou, pak určitě pomohou osvědčené cviky na prsa. Pokud vám jde o přírodní zvětšení poprsí, potom určitě vyzkoušejte osvědčené produkty, jako je BreastEXTRA, BreastFAST nebo známý NadraIN Forte.

Před koupi jakéhokoliv produktu na zvětšení poprsí, se snažte o daném produkt najít co nejvíce informaci a referencí. Mnohé produkty dostupné internetu jsou samozřejmě neefektivní, přitom stojí nemálo peněz. Za nás doporučujeme srovnávač produktů na zvětšení prsou, který doplňuje a vytvořila Beáta Börová z recenzního webu BigBreast.cz.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..