Jak zvětšit penis: Neuvěřitelný produkt na zvětšení penisu

Neuvěřitelný produkt pro muže na zvětšení penisu

Delší dobu se na našem magazínu nic neodehrávalo a magazín málem zapadl do zapomnění. Na základě zkušeností z jiných projektů, jsme se rozhodli náš erotický magazín www.erotickeprodukty.cz, začít vylepšovat. Budeme rádi, když nám dáte na úpravy čas, které se budou týkat zpětných oprav u článků. Máme v plánu také vylepšit obrázky a především dodávat novější a hodnotnější obsah než doposud.

Startovací článek bude zaměřen především pro muže a jejich velikost penisu, která se v poslední době velice řeší. Možná jste si mohli všimnout i vy, že je čím dál větší zájem o produkty na zvětšení penisu. Proč se vůbec tato vlna zvětšování penisu tak rozšířila?

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Odpověď je snadná, za vším stojí projekt www.zvetsit-penis.cz a jejich neskutečně hodnotný E-book: Jak zvětšit penis 2.0, který jsme si zakoupili, abychom vám mohli nabídnout kvalitní recenzi. E-book nás natolik zaujal, že jsme kontaktovali provozovatele a zakladatele Patrika Zapletala, který nám odpověděl na naše dotazy a dostali jsme také svolení publikovat je jako krátký rozhovor.

CO JE E-BOOK: Jedná se o elektrickou knihu, která lze přečíst v každém dnešním elektronickém zařízení (mobil, tablet, PC, Notebook..) V případě elektroniky je to menší nutnost, kvůli diskrétnosti a ceně produktu.

Něco málo o projektech www.zvetsit-penis.cz a www.jakzvetsitpenis.cz

E-book: Jak zvětšit penis 2.0 - RecenzeJelikož se náš tým rozrostl, přišli mezi nás i muži, kteří nás na tyto dva projekty upozornili, rozhodli jsme se také navázat na tohle téma blíže. Obě výše zmíněné webové stránky, pobláznily trh s erotikou a to především téma: zvětšení penisu. Pokud si blíže projdete obě webové stránky, zjistíte, že na www.zvetsit-penis.cz, naleznete nespočet metod, technik a cviků na zvětšení penisu, které si ve značné míře pochvalují především čtenáři.

Naleznete tam spoustu metod na zvětšení mužství, které jsou snadno dostupné i zdarma a opravdu fungují. Do projektu se zapojuje ve volném čase až 10 mužů, kteří než začali, byli právě čtenáři a testeři technik ze zmíněného webu, proto nabízejí odzkoušené informace.

Na webové stránky www.zvetsit-penis.cz je napojený níže recenzovaný E-book: Jak zvětšit penis 2.0, který nás v redakci neuvěřitelně ohromil. Jakmile jsme se dozvěděli, že vyšel E-book o zvětšování penisu, museli jsme si jej koupit, protože jsme měli okamžitě předsudky vůči zvětšování vůbec a nevěřili jsme, že nějaké metody na zvětšení penisu jsou vůbec účinné.

Je známo, že většina doplňků stravy na zvětšení penisu (avšak jsou vyjímky, jako Vimax nebo Xtrasize), fungující spíše na placebo efektu a do toho ještě E-book, který chce beztak vytáhnout z lidí jen peníze. V našem případě jsme pochopili známé rčení: „Nesuď knihu podle obalu“

Následně v řádcích níže v recenzi, pochopíte, co vše se skrývá pod tímto fascinujícím E-bookem.

Recenze na E-book: Jak zvětšit penis 2.0

Jedná se o E-book neboli elektronickou knihu, kterou lze číst téměř v každém chytrém elektronickém zařízení jako je: tablet, mobilní telefon, počítač, notebook, čtečka knih. V tomto formátu knihy, spočívají značné výhody oproti tištěné verzi.

 • Nemusíte sebou tahat žádné tištěné knihy a ušetříte místo i váhu. Postačí vám mobilní telefon, tablet aj.
 • Kniha se opírá o téma, které je mnohým lidem pro smích a taková kniha s obrázky penisů, cviků a podobně, by určitě nenechala cestující v městské dopravě moc klidné.
 • E-book je diskrétní a vhodný především pro toto téma.
 • Pokud zaplatíte platbu elektronicky, E-book obdržíte ihned po zaplacení.
 • Neplatíte žádné poplatky za dopravu.
 • Mnoho infografiky, příběhy, reálné výsledky, videa, atd.

E-book je interaktivní a skrývá v sobě nespočet odkazů, videí, postupů, které máte snadno přístupné během jediného kliknutí. V tištěné verzi, byste museli vše opisovat. Některé URL adresy jsou plné znaků, pomlček a jsou dlouhé.

Představili jsme si tedy v krátkosti, co je to vůbec zkratka E-book, aby vás slogan nemátl, že jde o knihu v tištěné verzi, tedy o fyzický produkt. Co všechno E-book: Jak zvětšit penis 2.0 nabízí a co nás ohromilo?

TIP: Pokud se nechcete zdržovat čtením a cviky na penis, ale chcete dosáhnout zvětšení penisu rychleji, doporučujeme se podívat na ověřené doplňky stravy jako je VIMAX, ZEREX nebo Xtrasize

Co se všechno se dozvíte a čeho všeho je možné dosáhnout?

Na E-booku se podílelo všech 10 mužů, kteří spravují webové stránky o zvětšení penisu a mají se všemi publikovanými metodami vlastní zkušenosti. Díky tomu celý E-book nabírá na hodnotě, protože se dozvíte opravdu hodné informace o penisu a jeho zvětšování.

Nás nejvíce nadchly metody a techniky na zvětšení, které nepotřebují žádné další investice, a dosáhnete stejně kvalitních výsledků, jako s drahými produkty. Tři z našich kolegů, metody sami na sobě otestovali, což se také dozvíte níže. Většina našeho týmu jsou muži, kteří si mysleli, jak dokonale znají své mužství, ale po dočtení knihy, jsme opravdu pochopili správnou funkci tohoto ústrojí.

Rovněž se nám celý E-book líbil, protože neobsahuje pouze metody a techniky na zvětšení objemu a délky penisu, ale májí také výrazný vliv na zdraví (Více než na zvětšení). V neposlední řadě, získáte cviky na penis, které si naši testeři z redakce oblíbili. Napočítali jsme jich 32 a jsou velice detailně popsány i s obrázkovým průvodcem.

+ Výhody:

 • Hodnotné informace o funkčnosti penisu
 • Techniky a metody mají vliv na zvětšení penisu jak do délky, tak i do objemu
 • Až 41 druhů potravin, které mají vliv na mužské pohlaví
 • Dobře jsou popsány časté dotazy od mužů, které zodpověděli všechny naše otázky
 • 32 cviků na penis, které mají výrazný vliv na zvětšení penisu i na zvětšení objemu
 • Pokud chcete dosáhnout celkového zvětšení, pak vám pomůže E-book i bez dalších investic do produktů
 • Cviky na penis mají výrazný, pozitivní vliv na funkčnost penisu. Vhodné aplikovat při předčasné ejakulaci a poruchách erekce
 • Získáte bonus přibližně v hodnotě 1850 Kč, který každého muže potěší
 • Vše je detailně popsáno a vysvětleno

– Nevýhody:

 • Není možné zakoupit tištěnou verzi v případě zájmu
 • Nákupní stránka nevypadá moc důvěryhodně, mohlo by se na ní zapracovat

Naše výsledky

Výše jsme se zmínili, že některé metody (zejména cviky na penis) na zvětšení penisu vyzkoušeli naši tři redaktoři, kteří dosáhli níže uvedených výsledků. Bohužel ani jeden nedodal fotografie, protože jde o citlivé téma a nechtějí mít své mužství na internetu, což samozřejmě chápeme.

Vilém V. (29 let) – Vyzkoušel pouze cviky na penis a během 3. měsíčního testování dosáhl zvětšení o 0,4 cm do délky a v objemu získal 0,3 cm.

Adam A. (36 let) – Během našeho 3. měsíčního testování využil produkt Vimax a Xtrasize. Dosáhl neuvěřitelných výsledků a to 0,9 cm do délky a do šířky 0,5 cm.

Karel M. (47 let) – Vyzkoušel také cviky na penis, díky kterých získal 0,3 cm do délky a do šířky 0,3 rovněž máme výsledky pouze z posledních 3 měsíců. Především si chválí pevnost erekce při sexuálním výkonu.

Proč metody na zvětšení penisu fungují?

Po zhlédnutí celého E-booku jsme se mnohé dozvěděli a došlo nám, že vše co popisují a doporučují, sami na sobě testují a vymýšlejí další a lepší metody, které mají vliv na zvětšení, rozšíření penisu a uzdravení. Nejvíce nás právě zaujaly cviky na penis a doplňky stravy jako je Vimax nebo Xtrasize, protože v E-booku reálné výsledky čtenářů a uživatelů.

TIP: Přečtěte si návod na zvětšení penisu pro začátečníky, který vám zodpoví spoustu otázek.

Reálné výsledky a čísla, které nám byli dodány

Na základě dotazů se zakladatelem, jsme se dozvěděli pár čísel, které doposud naměřili na webových stránkách o mužství www.zvetsit-penis.cz a www.jakzvetsitpenis.cz

 • Denní návštěvnost se pohybuje kolem 600 lidí a z toho jsou 85% muži. Celkem za měsíc to je v průměru 14 000 mužů
 • Metody testují již 5 let
 • Pomohli již více než 20 000 mužům, kteří jim zaslali referenci na email. Zbytek nebylo možné změřit.
 • Podle emailových referencí, dosáhli celkového zvětšení 1,1 km

Náhled do E-booku: Jak zvětšit penis 2.0

 

Na co se prý můžete těšit?

Na základě dotazů jsme se toho mnoho dozvěděli, což se určitě dozvíte v dalším článku, kde bude již zmíněný rozhovor se zakladatelem projektů. V krátkosti si představíme, na co se můžete těšit.

 • Nová sekce „Poruchy erekce – mají rovněž otestované metody na zlepšení erekce, kterými chtějí pomoc s dočasným onemocněním.
 • Vyjde e-kurz ještě s větší dávkou informací
 • Pracuje se na rozvoji – Responzivní desgin, srovnávače, hodnotnější články, videa, ebooky zdarma
 • Nově otestované produkty na zvětšení penisu
 • A více už prý neprozradí

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..