Dnešním hitem jsou erotické masáže

Oblíbené erotické masáže

Náš erotický magazín zaujal zajímavý projekt, který neustále nabírá na své oblíbenosti. Řeč je o erotických masážích, které jsou elegantním způsobem pro pány, jak uvolnit pracovní stres trochu jiným a příjemnějším způsobem.

Vstupte prosím…

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Hned při vstupu do erotické masáže jsme byli překvapeni příjemným prostředím recepce. Počáteční strach z čehosi nového a zatím nepoznaného se pomalu , ale jistě začínal vytrácet. Do pokoje přišlo několik velice hezkých a přitažlivých slečen a následoval výběr jedné z nich. Věřte, že výběr nebyl vůbec jednoduchý

TIP: Víte, jak používat venušiny kuličky a jaké jsou ty nejlepší?

Jdeme na to…

Erotické masáže

Po výběru slečny si domluvíte s recepční typ erotické masáže, kterou preferujete. Následuje společná sprcha s dívkou a volba, zda masáž proběhne na lehátku či ve vířivce. Masérka Vás masíruje takřka neoděna : „nahoře bez“ a jakmile se přehoupne polovina stanovené doby, dojde k přiostření masáže.

Dívka poodhalí své tajné vzrušující praktiky a začne Vás masírovat prsy po celém těle. Závěrem si vychutnáte vyhlášenou masáž „rukou“, kdy Vás dívka masíruje na nejcitlivějším místě. Věřte, že dívky jsou velmi šikovné , celou masáž si užijete a závěr bude vrcholem blaha.

TIP: Jak na anální sex?

Tantrická masáž

Erotická masáž nesoucí název Exclusive Tantra je kombinací prvků tantrické a klasické erotické masáže. Dívky Vás masírují od konečků prstů, přes celé tělo až k ušním lalůčkům. Pro vzrušující efekt používají dívky pštrosí pero a králičí kůži.

Na konci masáže Vám bude umožněna masáž tzv. Lingamu, kterou dívky ovládají opravdu výborně a dovedou Vás tak do dosud nepoznaného horizontu rozkoše.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..