Jak si omotat muže kolem prstu?

Jak si omotat muže kolem prstu

Jak si omotat muže kolem prstuMáte tu moc, že nedáte mužům klidný spánek? Přitahujete je, jako magnet? Tato moc nemusí být nutně jen to, že jste atraktivního vzhledu. Žena běžného vzhledu může tuto moc vlastnit a s ní muže okouzlovat a jednoduše si jej „ochočit“.

Muži si na ženě jako první obvykle všímají její krásy. A je jedno, jestli je to obličejová krása, krásná postava, krása jednotlivé partie a podobně. Dobře víme, že se krása dělí na vnitřní a vnější, a takováto žena klidně může disponovat krásou vnitřní. Když žena má příležitost onu vnitřní krásu ukázat a zcela projevit, pak jí může být muž zcela ohromen a Vámi uchvácet, podobně jako nějakou dokonalou modelkou, která plní titulky magazínů. Budete atraktivní a krásná pro jednoho muže, který je Vašim vyvoleným. Ten pozná Vaši krásu, ať už vnitřní nebo vnější. Nebaví Vás být neodolatelná jenom pro jednoho muže? Chcete, aby se okolo Vás motali téměř všichni muži? Abyste si muže omotala kolem prstu, musíte si vybrat jednoho, obvykle se to totiž podaří jen u jednoho. Na něj pak soustředíte celou svou pozornost.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Láska k muži a její vyjádření

Ze všeho nejdříve si musíte muže získat. Málokterý muž začne okamžitě plnit všechna Vaše přání a skákat tak, jak vy chcete. Muži jsou hrdí jedinci a ví, jakou mají hodnotu a pod ní se nesníží. Musíte ho nějakým způsobem zaujmout a projevit svůj obdiv směrem k němu. Pro ženy jako takové, má vyznání lásky velkou hodnotu, muži to vidí trošku jinak. Je samozřejmé, že muže potěší, když z Vašich úst uslyší slova, jako mám tě ráda, ale to bude jen pomyslná třešinka na dortu důkazů lásky.

Získat jeho obdiv? Uvařte mu zamilované jídlo!

Známé pořekadlo, že láska prochází žaludkem známe. A na světě asi neexistuje muž, který by odmítl se dobře najíst. I když příliš neholdují nejrůznějším experimentům, pokud má muž své oblíbené pokrmy, může si na nich skvěle pochutnat. Chutně připravené jídlo, ať už to je nějaký experiment, nebo osvědčený recept, muže přilákají na Vaši stranu. Myslete však na to, že si člověk velmi rád a vcelku rychle zvykne na vše, co je příjemné. Pokud tedy muži budete jeho pochutiny vyvářet velmi často či dokonce každý den, z ničeho nic s tím nebudete moci skončit a to je kvůli tomu, že ho máte „v hrsti“ a nyní přišel čas na to, věnovat se Vám. Ve chvíli, kdy vaříte, se s partnerem můžete také najíst, společné jídlo může i vztah utužit a více Vás sblížit.

Vzhled ženy? Atraktivní!

Nejen jídlem muže strhnete na svou stranu. Jste to i vy sama, jako žena. Záleží na tom, jak vypadáte, když muži na stůl servírujete jeho zamilované jídlo ve vytahaných teplácích, upocená a neupravená, moc Vám to nepomůže. Muži si obvykle přejí dobré jídlo, pěknou kuchařku a večer vášnivou milenku v jednom. Mít doma spokojeného muže znamená, že se to poté projeví směrem k Vám, tak jak si přejete. Ovšem pozor, tím, že budete upravená nemyslíme to, že budete stát dvě hodiny v koupelně, na obličeji mít pořádně tlustou vrstvu make-upu a vlasy slepené lakem na vlasy. Podle mužů je tlustá vrstva make-upu zbytečná, říkají tomu tapetáž. Spíše myslete na jemné líčení, umyté vlasy, upravené v pěkném účesu (tak, aby Vás muž třeba mohl pohladit po vlasech a nezasekla se mu ruka v laku), dobře padnoucí oblečení, která podpoří Vaši postavu, jemnou vůni. Pokud vše zvládnete, pak v rukou třímáte trumfy!

Uspokojení mužových sexuálních potřeb

Výše jsme se zmínili, čím ještě muže dostanete tam, kam potřebujete. Muži a sex k sobě prostě patří. Nenajdete na světě muže, který by se rád nemiloval, proto je důležité myslet na uspokojení sexuálních potřeb muže. Samotné sexuální rozmazlování může spočívat například v tom, že muže budete uspokojovat, například ústy, tedy orální sex. Můžete být i aktivní jiný způsobem. Muži sami o sobě nemají rádi pasivitu v sexu, když oni oddřou všechno a žena jen leží a čeká, zda orgasmus přijde. Vsaďte na různé polohy, ne jen klasická, misionářská. Poloha na koníčka je velmi vzrušující, jste zde Vy, jako žena aktivní jedinec, muž tak má přesně to, po čem touží.

Vášnivé milování bez předehry? Rychlovka!

Sexuální potřeby muže se dají uspokojit výše uvedenými způsoby, i jinými. Muži obecně předehry moc nemusí. Ne vždycky tak muž má na sex, kde bude předehra chuť. Chcete svého partnera překvapit něčím novým a zcela nečekaným? Pak se vyhněte dlouhému milování a vyzkoušejte rychlovku! Při takové rychlovce se muž nemusí nijak připravovat, může skočit rovnou na věc! Když si vezmete celou rychlovku do svých rukou, u muže získáte plusové body navíc! Sex ve stoje, kdy jste čelem ke stěně, o ní opřená, muže dostane do kolen. Rychlovku si totiž muži spojují s divokostí, nespoutaností, živočišností a vášnivostí. Když s mužem zamíříte k posteli, bude si myslet, že ho čeká dlouhé milování, kde nebude chybět předehra. Svlékněte se před mužem (můžete přihodit i krátký striptýz), nastavte se mu a uvidíte, že tomuhle neodolá žádný muž! Jste-li s partnerem už delší dobu, Rychlovka je přesně to, co dodá novou šťávu do Vašeho vztahu, nabije ho energií a ukojí všechny sexuální touhy.

Jak složit muži kompliment?

Muži jsou do určité míry ješitní, to však není žádná novinka! Když jim budete skládat komplimenty, zaručujeme, že posílíte jejich ego a také ješitnost. Snažte se muže chválit co nejvíce, ovšem za to, co si chválu zaslouží. Pozor na to, abyste to nepřeháněla a nechválila muže za běžné věci a maličkosti. Muži obvykle bývají zruční, proto se na to soustřeďte, a když něco opraví, vymyslí, zaslouží si chválu. Když budete partnerovi pochlebovat, můžete ho po určité době přistihnout, jak se prohlíží v zrcadle a jak kontroluje, zda mu oblečení dobře padne. Jeho vlastní mínění podporujte, buďte upřímné v tom, co říkáte, ale i ve výrazu obličeje. Ten toho hodně napoví, když to nemyslíte úplně vážně!

Umění naslouchat muži

Pro muže jsou důležité jak komplimenty, které byly už výše zmíněné, tak také umění ho vyslechnout a naslouchat muži. Ženy toho obvykle mají na srdci mnoho. A zdá-li se Váš partner spíše tichým typem člověka, nastanou chvilky, kdy i on bude potřebovat ulevit své duši a v tu chvíli budete Vy tak, která ho bude poslouchat a naslouchat mu. Nepostačí jen mlčky sedět a poslouchat, musíte být aktivní. Muži poznají, když jen tak sedíte, nemluvíte a myšlenkami jste úplně někde jinde a na tváři se Vám usadí nepřítomný výraz. Nic tak hrozného se Vám nepřihodí, když budete chvíli věnovat pozornost partnerovi. Díky tomu bude Váš vztah stát na pevných základech.

Muž je nepostradatelný!

Každý z partnerů má ve vztahu určitou funkci. Ženy obvykle mají funkci, milenky, matky, kuchařky, prostě takový tmel rodiny. Muži mají funkci zajištění a ochránění rodiny. Muž je zkrátka pro rodinu ten nepostradatelný. Zajistí rodině obživu, útočiště. Funkce ženy se pomalu, ale jistě rozšiřuje a tím slábne mužova nepostradatelnost. Ženy jsou stále víc a víc soběstačné a to je pro muže často velmi nepříjemné. A jaký tedy máte úkol? Utvrzovat muže neustále o tom, že je důležitý a pro rodinu i pro Vás nepostradatelný! Ve chvíli, kdy partner uvidí, že jste emancipovaná, ale i přesto, u něj hledáte lásku, bezpečí a ochranu, jeho ego se zvedne a rapidně poroste. Pozor je nutno dávat si, abyste to s utvrzováním nepřeháněla. Kdyby tomu tak bylo, mohlo by dojít k opačnému efektu. Muž by se lekl toho, že bez něj neuděláte prakticky nic, že jste na něm závislá. Představa toho, že kdyby selhal, sesypete se také mu moc nedodává. Muži nechtějí nést plnou a velkou zodpovědnost. Takže všeho s mírou!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..