Když partner odmítá sex – 10 Tipů pro nabuzení

Když partner odmítá sex - 10 Tipů pro nabuzeníV dlouhodobém vztahu se postupně vytrácí jak láska, tak i vzrušení. To je naprosto běžná věc. Co už však tak běžné není, je to, když partner dlouhodobě sex odmítá. Je nutno se zamyslet, protože to není v pořádku. Zvláště pak, když do té doby bylo v oblasti sexu vše v pohodě.

Toto je problém, který je velmi intimní a málokdo se s tím svěří druhému. I když před vámi stojí nejlepší přítel, otevřeně a nahlas říct, můj partner se mnou nechce spát, je něco, jako si sypat na hlavu popel. Špatně vy sami nic neděláte, všechno je tak, jako tomu bylo i dřív. Naopak se třeba snažíte sexuální život okořenit, sexy prádlem, erotickými pomůckami, i tak partner může sex odmítat.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Dlouhodobý problém je často i problém skutečný

Je velký rozdíl v tom, když odmítání sexu trvá delší dobu, nebo když se to stane jednou. Když Vám partner sdělí, že měl moc práce, druhý den vstává opravdu brzo a jediné, po čem ve skutečnosti touží je postel a spánek, zatímco vy jste byl/a nažhavený/á na večer plná vášně, nezoufejte. Jestliže se to stalo jednou v průběhu delší doby, není nutno si s tím lámat hlavu. Ne každý potřebuje sex denně, i když jste sexy a vztah funguje přesně, jak má. Nikdo nechce, aby s ním partner spal z nějaké nutnosti. Určitě si umíte představit, jak by takové milování dopadlo!

Co se za tím skrývá?

Ve chvíli, kdy partner odmítá sex dlouhodobě a tak moc, že je to už problém, jde o dlouhodobé odmítání. V pozadí domácnosti nejsou žádné rušivé elementy jako tchýně na návštěvě, návštěva, děti a podobně. V tuto chvíli je odmítání sexu skutečným problémem. Nemusíte se děsit, nutně to nemusí znamenat, že má partner milence či milenku. Může jít o prozaičtější věci jako zdravotní komplikace, vážné problémy v práci a podobně.

Proč vlastně muži sex odmítají?

Zdá se Vám to nemožné? Je to tak, i muži občas řeknou na nabídku sexu ne. Kroutíte hlavou, že to tak být nemůže, protože partner, kterého máte doma, je nažhavený denně, o dovolené z postele prakticky nevytáhnete paty? Takto vztahy obvykle začínají a někdy i dlouho trvají. Ve chvíli, kdy se sex stává stereotypní, víte přesně, co partner udělá za pohyb, se chuť na sex postupně vytrácí neznámo kam. Sex provozujete s čím dál menší pravidelností. Nakonec můžete zjistit, že jste spolu nespali víc jak měsíc.

  1. Milenka

Jako důvod může být i to, že má muž jiný vztah mimo ten s Vámi. Obvykle to takhle nefunguje. Muži, kteří jsou sexuálně aktivní, tedy ti, kteří se rádi milují, se pomilují jeden den i s milenkou a pak ještě potěší večer manželku. Problém se může objevit ve chvíli, kdy začne chodit z práce pozdě, musí jezdit na semináře, konference a všude možně. Více o sebe dbá, sleduje se v zrcadle, cvičí, holí se denně, sprchuje se dvakrát denně a podobně. To mohou být jasné důkazy toho, že se v jeho životě objevila jiná žena. Důvod, proč odmítat sex, to však nemusí být. Na sex jednoduše nemá čas, je věčně pryč, popřípadě se nají nebo spí.

  1. Je unavený a přetažený

Dlouhodobý vztah může postihnout následující. Partner se dočká v práci povýšení, začne podnikat, popřípadě změní své zaměstnání. Je jasné, že mu nastane víc práce, je v permanentním stresu a neumí se dosti uvolnit a odpočívat. Je-li to jediná překážka v sexu, zkuste si s partnerem promluvit. Domluvte si jeden den v týdnu, kdy budete mít čas jen pro sebe. Uvolnit se můžete například alkoholem, koupelí, masážemi.

  1. Zdravotní obtíže či potíže s erekcí

Na partnerovu nechuť na sex mohou mít vliv i zdravotní obtíže, které jsou dlouhodobějšího charakteru. Trápí-li ho delší dobu problémy s erekcí, může se objevit srdeční komplikace. S partnerem o těchto problémech hovořte, nijak jej neshazujte, naopak jej podpořte, vyhledejte s ním lékařskou pomoc a jděte s ním i na vyšetření.

  1. Nespokojenost se sebou samým

Mládí je nenávratně pryč. I muži si toto plně uvědomují, pozorují přibývající vrásky, povislý zadek, řídnutí vlasů, pleš, která tam dřív nebyla, rostoucí břicho, snižování fyzické kondice a podobně. A muži to vídávají často ve chvíli, když žijí v partnerském vztahu s ženou, která o sebe pečuje. Mnoho lidí jí tak bez nadsázky hádá méně let, než jí ve skutečnosti je a to i někdy o deset let! Mužovo sebevědomí tím pádem klesá a cítí se méněcenný. Podpořte svého partnera, ale zde je důležité volit správná slova, aby Vaše pochvala nevypadala spíše jako výsměch.

  1. Nepřitahujete jej

Může to však být i tak, že už jej nepřitahujete vy. Ztloustla jste, nepečujete o sebe tak, jako předtím, nemalujete se, neupravujete, neholíte se, vlasy máte často mastné a doma je Vašim nejběžnějším oděvem vytahané triko a tepláky. O lásku je nutno pečovat stále, snažte se proto o partnera tak, jako kdysi. Změnu uvítá a stoprocentně si jí všimne!

Proč ženy sex odmítají

Obvyklé je, že se u žen s odmítáním sexu prostě už počítá. Co za tím je? Mnohdy samotní muži, kteří nemají dostatečnou snahu, popřípadě o sebe nepečují a mají vzhled někdy i odpudivý.

  1. Milenec

Když žena odmítá sex a to dlouhou dobu a doprovází to velmi divnými výmluvami, zbystřete! Může mít milence. Nicméně je důležité vědět, že ženy, které milence mají, ale nechtějí, aby partner nevěru odhalil, obvykle odhaleny nebývají. Umí to velmi dobře skrýt a své ženské zbraně využít. Ženy často bývají partnerovy věrny, takže když najednou s Vámi nechce delší dobu spát a chodí podezřele často s kamarádkami ven, nastražte uši! Existují také ženy, které chtějí, aby partner na jejich nevěru přišel. Myslí si, že to v něm zažehne onu jiskru, vzbudí znovu zájem a touhu po ženě.

  1. Právě má „své dny“

Ne každá žena na počátku vztahu partnerovi ihned předloží svůj menstruační kalendář, aby se s ním seznámil. Pokud Váš vztah začíná a partnerka Vás odmítne a to jasně, není nutno na ní nijak tlačit. Druhý pokus uskutečněte za týden, když i tehdy řekne ne, pátrejte po důvodu, proč nechce sex.

  1. Nevěří si

Ženy mají mnoho komplexů ze své postavy. Je příliš tlustá, nechce ukazovat povislý zadek, povislá prsa, není dost opálená, nebude vystavovat svou celulitidu, má na břiše příliš mnoho špeků a podobně. Musíte jí proto ujišťovat o tom, že právě ona je pro Vás ta jediná. Líbí se Vám jen ona a je pro Vás prostě sexy. Nezabírá-li to, otevřete láhev vína a dejte si. Ovšem jen jednu! Po druhé by se už mohla opít a pak by si sex vyčítala.

  1. Výkyvy nálady způsobené hormony

Toto je poměrně běžná věc. Hormony mají za následek, že se ženám mění nálady a vy pánové, s tím bohužel nic nezmůžete. I my ženy bychom občas chtěly toto změnit, bohužel to však nejde. Stačí to jen respektovat. Můžete si třeba pořídit „sexuální rozvrh“ a v určené dny, sex provozovat.

  1. Není Vámi přitahována

Podobně jako muži, i ženy řeší to, že máte kilogramy navíc, že nemáte vlasy, doma se producírujete jen ve spodkách a vysokých ponožkách, šťouráte se v nose a v intimních partiích. To vše doprovázíte různými zvuky, tak není divu, že partnerka ztrácí zájem. Je důležité na sobě pracovat.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..