Klystýr – anální sprcha Single – Recenze, video

Klystýr - anální sprcha Single

Klystýr - anální sprcha SingleMáte rádi anální sex nebo jej chcete vyzkoušet? Pak je tady anální sprcha Single, která pomůže vyprázdnit střeva a vyčistí konečník. Po anální sprše pocítíte příjemný vnitřní tlak. Anální sprcha může být jako příprava před masáží prostaty či výplach vagíny.

Mezi nejkvalitnější anální sprchy patří zejména Single, která není jen pro milovníky análního sexu. Tvarovaná kopule zajišťuje rozstřik proudu čistícího, masážního potěšení do všech stran. Pružná a ohebná manžeta tvoří pevné utěsnění mezi oběma částmi.

Cena: 399 Kč

 

Kde zakoupit produkt

 Jak Anální sprcha funguje

Stisknete balónek a ponoříte jej do vody a naplníte tekutinou, doporučujeme vlažnou vodu nebo speciální nálev. Dalším stiskem balónku dojde k vystříknutí obsahu do konečníku. Celý obsah vymáčknete a tím dojde k uvolnění střev.

Velikost:

  • délka celé pomůcky : 25,5 cm
  • délka jedné části (balonek + nadstavec) : 19,2 cm
  • délka samostatného balónku : 10,5 cm
  • délka druhé části (zvonek) : 15,3 cm
  • průměr vrchní části : 2 cm
  • průměr střední části : 3,5 cm
  • průměr balonku (spodní část) : 6,8 cm

Materiál:

Balónek je z měkčeného plastu, manžeta gumová, měkká. Trubičky z ABS plastu.

Barva:

Červeno-černá, neprůhledná.

Návod k použití anální sprchy:

  1. Doporučujeme se pořádně vyprázdnit.
  2. Zmáčkněte balónek a vložte jej do tekutiny (vlažná voda či jiný nálev). Poté domáčkněte balonek a nechejte zcela naplnit tekutinou (v balónku nesmí zůstat vzduch – hlavně při vaginálním použití).
  3. Nasaďte druhou část. Vložte do vagíny nebo análu a pomalým stisknutím balónku dojde k přemístění tekutiny. Před vložením doporučujeme použít lubrikační gel.

Jak čistit a udržovat Anální sprchu:

Stačí obě části ponořit pod teplou vodu a pořádně vymýt, poté nechte, obě čísti řádně uschnou, před uložení.

Klystýr – anální sprcha Single Video

�ervená mu�írna - Růžový slon

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář