Erotické SMS nebo Emaily – jak na to? Poradíme

Erotické SMS nebo Emaily – jak na to?

Zní to velmi lákavě posílat erotické emaily z práce, je to velmi vzrušující, protože je to zakázané. Jedno je však jisté, NIKDY opravdu NIKDY neposílejte erotické emaily z pracovního mailu! Je vždycky lepší si zařídit jinou, bezpečnou a hlavně soukromou emailovou schránku, kde můžete posílat erotické emaily dosytnosti.

Tímto zřízením se vyhnete opravdu mnoha velkým problémům. Erotické zprávy je vždycky dobré posílat jen takovým osobám, kterým můžete věřit a důvěřovat. Takovými osobami jsou například partneři, milenci nebo manžel/manželka).

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Ta poslední věc, kterou byste chtěli, aby někdo z práce věděl je to, co zamýšlíte s partnerem večer po práci dělat. Své erotické zprávy posílejte vždycky té osobě, které chcete. Vždycky si ověřte, že zprávu neposíláte celému adresáři nebo někomu úplně jinému.

Chcete psát erotické maily nebo zprávy a budete to dělat poprvé? Pak začínejte zlehka a jemně, nepište najednou příliš mnoho detailů. Podněcujte svého partnera k tomu, aby pokládal otázky.

Vyzkoušejte si choulostivé SMS nebo emaily díky osvědčeným erotickým seznamkám

Zamilované sms - Jak na to?

Těžší část práce tak bude na partnerovi. Erotické emaily nebo SMS jsou často používány jako forma předehry a díky tomu se naladíte na vlnu touhy a rozkoše, které se brzy dočkáte. Postupem času se budete v jejich psaní zlepšovat a zlepšovat.

Erotogenní zóna, místo na těle, které zaručí dokonalé vzrušení

Do detailů zacházet klidně můžete, můžete klidně používat i různé sexistické výrazy a slova, která do vaší běžné komunikace rozhodně nepatří. Můžete partnerovi přesně popsat všechny detaily, které na něj čekají, až se spolu uvidíte. Můžete popisovat také to, co si na sebe obléknete, kde na něj budete čekat a podobně.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jak vybrat anální kolík a zažít s ním nezapomenutelný anální sex

Erotické emaily nebo SMS nabízí netradiční vyjádření

Je něco, co byste v sexu rádi vyzkoušeli? Pak to partnerovi napište! Napište mu také to, co chcete, aby on dělal, a rovněž se můžete zeptat na jeho názor. Před jeho příchodem se můžete i připravit. Na stole jej může čekat tajemný vzkaz, hrát dobrá hudba. Vaše romantická představivost může pracovat na plné obrátky. Máte doma svíčky nebo jiné předměty? Využijte je!

BDSM sex: životní styl, který přitahuje čím dál více lidí

Velmi vzrušující je i hra, kdy partner bude nacházet po prostoru kousky vašeho jednotlivého oblečení. Toto oblečení partnera dovede až přímo k vám. Experimentujte, nacházejte inspiraci a do vaší ložnice přineste nové věci, které jednoznačně odsunou stereotyp stranou! Na partnera zapůsobíte například také erotickým prádlem, svlékáním nebo různými erotickými pomůckami!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..