Lesbické hrátky – překvapte svého partnera

Lesbické hrátky – překvapte svého partnera

Je Vám známo, že Vašemu partnerovi se líbí ženská lesbická show? Přemýšlíte, že ho něčím podobným překvapíte? A jako třešničku na dortu si chcete střihnout hlavní roli Vy s kamarádkou? Tak jen do toho!!

Většině mužů a i většině žen se líbí, když si spolu hrají dvě ženy. Přitahuje to více pozornosti než erotické hrátky gayů. A čím to je? Dvě ženy si mezi sebou vyměňují jemné, lákavé a vzrušující doteky. Obvykle bez erotických pomůcek, což muži oceňují. Muži mají sen při sexu využít erotické pomůcky a vidět a zažít lesbickou show naživo.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Je Váš přítel ten, který by nic nenamítal, kdybyste si zašpásovala s kamarádkou? Či Vám to naznačil? Nejste-li výrazně proti, naopak Vás tato představa láká, pak přizvěte kamarádku i partnera, vše připravte a show může začít!

TIP PRO ŽENY: Zjistěte, jak vybrat ten správný vibrátor právě pro tebe

Lesbický sex v čem spočívá?

Nejedná-li se o sado-maso hrátky, pak je ženské milování založeno na něžnosti, hravosti, jemnosti. Jde především o líbání, lízání, cucání a mazlení. Používají se také erotické pomůcky jako vibrátory, dilida či Venušiny kuličky.

Muži samozřejmě chtějí být u toho! Celé lesbické milování může být pro ženu více vzrušující, je-li partner tomu přítomen a buďto se jen dívá, nebo se zapojí.

Lesbické hrátky, pro koho jsou vhodné?

Lesbické hrátky

Lesbické hrátky nejsou určené pro všechny ženy a slečny. Takovýchto hrátek se asi nebudou účastnit ženy, které si neumí mazlení se ženou představit. Takovýmto ženám může být představa ženy líbající se s ženou odporná a nechutná. Jestliže jste žena, která má ráda sex, která ráda experimentuje a zkouší nové věci, pak je toto pro Vás vhodné.

Hodně žen vzrušuje, když si představí mazlení s nahou ženou. I přesto, že jsou ženy heterosexuálně orientované a mají stálého partnera, sní o tom, že zažijí sex s ženou. Při masturbaci pro takovéto ženy může být inspirací právě sex se ženou.

TIP: Podívejte se na recenzi a zkušenosti k perličkovému vibrátoru

Jste-li ta žena, která by sex s kamarádkou ráda vyzkoušela a ani Vaše kamarádka se tomuto nebrání, je nejvyšší čas na to, pozvat kamarádku domů a partnerovi vyrazit dech lesbickou show. Partner bude doslova nadšen!

Jak na lesbický sex?

Ženské erotogenní zóny jsou po celé délce těla. Muži se často orientují jen na intimní partie ženy a další místa vynechávají, což je škoda. Svou kamarádku pozvěte domů a společně s ní partnerovi ukažte, jak se správně laská ženské tělo, jak se správné líbá, hladí a mazlí se s ním.

Předveďte mu, jaký má sex být. Doporučuje se, když zapojíte všechny smysly, vnímejte vůni kamarádčina těla, nikam nespěchejte. Kochejte se kamarádčiným tělem, dělejte jen to, co by se líbilo Vám. Kamarádku hlaďte a líbejte. Pomalu jí svlékejte, rozepínejte pomalu podprsenku a smyslně z ní stáhněte kalhotky.

Každá ženy, by měla mít svůj womanizer

Začněte kamarádku líbat a postupně ústy sjíždějte dolů. Věnujte se krku, ňadrům i pupíku. Její klín začněte pak pomocí orální techniky laskat. Orální technika by neměla chybět v žádných lesbických hrátkách.

Orální sex při lesbických hrátkách a jak na to?

Orální sex je to, čemu je dobré věnovat dostatek pozornosti. Je to základ lesbického sexu. Lízejte, líbejte klín Vaší kamarádky a to s něhou a jemností. Sajte stydké pysky a jazykem můžete kroužit po klitorisu. Jazyk můžete zastrčit do pochvy i s ním polaskat anální otvor. Nemusíte jen nutně zaměřit svou pozornost na klín. Jsou zde bradavky, zadeček a šíje, které můžete laskat, sát a lízat. Všechno, co by se líbilo Vám, partnerce udělejte.

TIP: Erotické prádlo, může oživit každý vadnoucí postelový vztah

Muž a lesbický sex, proč má u něj být?

Neposkytuje Vám muž všechno, co chcete? Pak je čas na to, mu všechno ukázat! Ženám se líbí i něco víc, než jen penis v pochvě a to muži obvykle nedomýšlí. Při sexu žena vítá, když muž zasunuje penis tam a zpět a to jí uspokojí, to si myslí někteří muži.

Partnerovi sdělte, že se má posadit do křesla a dívat se Vás. U toho se samozřejmě hodně přiučí. S kamarádkou se začněte líbat, mazlit a milovat. Ostatní mužům uniká, soustředí se na jednu věc. Nestačí naznačit, musíte mu to říci naplno. A co je nejlepší? No přece názorná ukázka!

Lesbické hrátky s oblíbenými vibrátory

Produkt Matriál Výhody

Silikonový vibrátor Borůvka II (20 cm)Silikonový vibrátor Borůvka II (20 cm)

Silikon Silikonový vibrátor získal ATEST a je nejoblíbenější kvůli svému tvaru a velikosti. Silné vibrace, je voděodolný a nabijete ho pomocí baterií. Zjistit cenu

Masážní vibrátor Power AkuWand IIMasážní vibrátor Power AkuWand II

Silikon Bezkonkurenční masážní vibrátor ke stimulaci intimních partií i celého těla. Dopřejte si orgasmu, masážím a dopřejte si relaxaci. Zjistit cenu

Satisfyer Pro Traveler podtlakový vibrátorSatisfyer Pro Traveler podtlakový vibrátor

Silikon Cestovní vibrátor na klitoris funguje na principu podtlakového sání. Vleze se i do malé kabelky – instantní orgasmus do kapsy. Zjistit cenu

Vibrátor s výběžkem Raspberry RabbitVibrátor s výběžkem Raspberry Rabbit

Silikon Měkký dvouvrstvý silikonový vibrátor s výběžkem na klitoris s USB nabíjením. Měkký materiál bude hladit G bod. Zjistit cenu

Fun Factory Stronic Drei revoluční pulzátor Fun Factory Stronic Drei revoluční pulzátor

Silikon Stimulace pulzátorem je silnější a intenzivnější než s běžnými vibrátory. Vodotěsný, dobíjecí, tichý. Perfektní do domácnosti. Zjistit cenu

Masážní vibrátor Tiny WandMasážní vibrátor Tiny Wand

Silikon Mini masážní vibrátor s ohebnou hlavou a se zesilujícími vibracemi. Vejde se všude, do kabelky i pod polštář. Zjistit cenu

Perličkový přirážející vibrátor DeLuxePerličkový přirážející vibrátor DeLuxe

Gel Dlouhodobě oblíbený gelový rotační a přirážející vibrátor s výkonným výběžkem na klitoris a výrazným žaludem. Skvělá hračka pro dychtivé dámy. Zjistit cenu

Satisfyer Pro Plus VibrationSatisfyer Pro Plus Vibration

Silikon Vibrátor na klitoris 2 v 1, stimuluje pomocí podtlakového sání a vibrací. Vibrace a podtlak, to je nesmrtelná kombinace plná orgasmů. Zjistit cenu

Dárek pro partnera v podobě lesbického milování

Dárek v podobě lesbické show pro partnera? Neprocházejte programy jednotlivých klubů, udělejte mu lesbickou show v pohodlí domova! Nahá ženská těla vzrušuje hodně mužů. A lesbický sex k tomu? To je doslova sen mužů! Originální a nezapomenutelný dárek tak máte přímo na dosah ruky. Tímto Vašim vystoupením partnerovi a sobě uděláte radost.

Sdělte mu, že má přijít na určitou hodinu domů, že tam bude čekat překvapení. Kamarádku musíte na to, že partner bude u sexu přítomen připravit. Dopředu se s ní domluvte, zda může partner jen koukat, nebo se i přidat. Dopředu si vytyčte meze, ať nedojde k nepříjemnostem a nedorozuměním!

NÁVOD: Jak vybrat správnou erotickou pomůcku?

Lesbický sex versus sex s mužem. V čem se liší?

Ženy jsou k tělu ženy, víc pozornější, důraz kladou na mazlení, líbání a také lízání. Umí použít prsty, jazyk. Umí pracovat s intenzitou. Ví moc dobře, že vše nekončí orgasmem, dále se po orgasmu mazlí a prožívají dozvuky milování.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..