Mužská masturbace pro zdravější sex

Mužská masturbace je krok ke zdraví

Mýty, které kdysi kolovaly o mužské masturbaci, jsou snad už minulostí. Právě masturbace je pro zdraví velkým přínosem. Jsou k dispozici dobré důvody, proč mají muži masturbovat. Čtěte následující řádky a dozvíte se více!

Samotný název masturbace pochází z latinského výrazu, které znamenají ušpinit se, zašpinit se. Z názvu je nám jasné, že autoerotika měla dlouho nálepku něčeho špatného, nečistého, i podle katolické církve.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

I dnes se však stává, že mnozí o masturbaci nemluví, jde o jakýsi pocit studu. To nemá dobrý vliv na další generace. Děti tak často mají přísný zákaz se dotýkat svých genitálií. Tyto zákazy v dětech můžou zanechat stopy, které se překonávají poměrně těžko.

Oblíbené pomůcky k mužské masturbaci

Umělá vagína STU

Umělá vagína STU
Cena: 1 399 Kč

Popis: Jedná se o speciální masturbační vagínu, která dokáže trénovat mužskou výdrž a nejen to.

Kde zakoupit

Vakuová pumpa 19 cm

Vakuová pumpa Purple Power
Cena: 629 Kč

Popis: Jednoduchá, ale kvalitní vakuová pumpa, na dočasné zvětšení penisu a zlepšení erekce.

Kde zakoupit

Vibrační vajíčko - Tenga Egg Stepper

Tenga Egg Stepper
Cena: 179 Kč

Popis: Skvělý a levný masturbátor pro muže s menšími výstupky uvnitř. Vajíčko je vibrační.

Kde zakoupit

Masturbace zlepšuje zdraví a výkony

Bez masturbace se obvykle neobejdou muži. Puberta je období, kdy muži obvykle začínají se sebeuspokojováním. Konec? Ten není asi nikdy, dokud muž může. Rodiče mohli náš pohled na masturbaci hodně poznamenat, nicméně není dobré to vzdát.

Dobrý pocit, to mužům masturbace přináší. Kromě toho mužská masturbace, také působí preventivně proti rakovině, posiluje lidský imunitní systém, dokáže také velmi pozitivně ovlivnit sexuální život. Díky masturbaci máte lepší spaní, bolest hlavy není tak častá, stres se odbourává, napětí a úzkost se odplavují, cítíte se spokojení, díky hormonu endorfinu. Proto se vyplatí masturbovat.

Výzkumy ukazují, že přibližně třetina mužů masturbuje jednou až dvakrát do týdne. Chtělo by to však masturbovat více, to si myslí sexuologové! Masturbace je přirozená součást našeho sexuálního života, je dobrá pro lidské zdraví. Máme pro vás zdravotní účinky, které sebou masturbace přináší.

PRODLUŽUJE VÝDRŽ PŘI SEXU

Pokud máte partnerku, se kterou se pravidelně milujete, možná necítíte potřebu k tomu ještě navíc masturbovat.  Věřte však, že je to jen pro vaše a partnerčino dobro. Masturbace poskytuje skvělou možnost trénovat oddálení předčasné ejakulace.

Lepší manipulace se vzrušením, správné načasování vašeho vyvrcholení, to vše bude způsobeno díky tomu, že budete ejakulovat víckrát. Naučíte se také oddálit svůj orgasmus. Pravidelná masturbace má vliv na váš partnerský sex.

TIP: Nepřehlédněte TOP masturbační pomůcku pro muže

POSÍLÍTE SI SVALY

Nejen pro dámy je posilování pánevního důležité. Neznamená, že když se o tom nemluví, není to potřeba, proto i muži musí své pánevní svaly posilovat. Vlivem stárnutí dochází k snižování svalového napětí. Uvolněné svaly pánevního dna mají za následek únik moči nebo také poruchy erekce. Proto je dobré tyto svaly procvičovat a to nejméně třikrát v týdnu. Masturbace je na to velmi vhodná.

MASTURBACÍ K POSÍLENÍ IMUNITY

U ejakulace se vyskytuje zvýšená hladina kortizolu. Kortizol je hormon, který se dostává na povrch při zvýšené tělesné námaze a také při stresu. Tento hormon také nabádá tělo k pohotovosti při zátěžových situacích a díky tomu také posiluje imunitní systém. Aby vaše tělo mělo dostatečně dobrou imunitu, poslouží vám k tomu masturbace. Ve chvíli, kdy kolem vás řádí chřipka, vy se jí vyhnete.

MASTURBACÍ KE ZLEPŠENÍ NÁLADY

Díky masturbaci v těle stoupá hladina oxytocinu a dopaminu. Cítíte se spokojeněji, nálada se vám vylepšuje a to vše právě kvůli těmto hormonům. To ví přeci každý. Tak si jednoduše zlepšujte svou náladu často, jak jen to bude možné!

MASTURBACE JAKO PREVENCE RAKOVINY

Neděláme si legraci, jde o zcela vážnou věc. Muži, kteří masturbují víc jak pětkrát týdně, snižují riziko vzniku rakoviny prostaty a to dokonce až o jednu třetinu. Ptáte se, jak je to možné? V těle se hromadí toxiny a ty podporují nádorové bujení. Tyto toxiny se hromadí v urogenitálním traktu. Díky pravidelné ejakulaci tak děláte výplach toxických látek. Nestíháte masturbovat pětkrát v týdnu? No tak se máte co učit!

TIP: Podívejte se na známé i neznámé techniky mužské masturbace

AUTOEROTIKA A ORGASMUS

Mužská masturbace se od té ženské poměrně dost odlišuje. Podobně je na tom orgasmus, ten také jinak prožívají muži a jinak zase ženy. Muži to mají snazší. Mladíci obvykle objevují taje masturbace náhodou. Když se oblékají, zjišťují, že tření penisu je hodně příjemné. Tření je příjemné, a proto je logické, že v něm pokračují. A první orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

Jde to velmi snadno a jednoduše, orgasmus se dostaví vždy. Rychle a jednoduše, tak se dostavuje erekce, pokud je muž zdravý a nemá žádné potíže s erekcí. Problémy s erekcí se mohou objevovat jako důsledek nějakého onemocnění, nebo také jako důsledek stárnutí.

Techniky mužské masturbace

Má masturbace nežádoucí účinky?

Pokud vás doma od masturbace odrazovali tím, že díky tomu budete mít akné, není to pravda. Vždyť v takovém případě by okolo vás muselo chodit minimálně devadesát procent mužů s nepříjemnými pupínky na tváři. Neplodnost způsobuje masturbace?

Spermie jsou nevyčerpatelné, vytvářejí se stále nové. Roli hraje oddálení ejakulace a to v pozitivním smyslu, někdy se však může objevit jako nežádoucí. Jestliže k dosažení orgasmu potřebujete čas, před pohlavním stykem masturbaci raději vynechejte. Nepříjemnosti se mohou objevovat a to jako otlačení penisu, nebo otok penisu. Pomohou vám například lubrikační gely.

TIP: Proč jsou tak erekční kroužky oblíbené a jaký vybrat?

Polohy při mužské masturbaci

Existuje několik technik, které můžete použít při mužské masturbaci. Vleže na zádech, tak se tyto techniky praktikují nejčastěji, muži si přitom jednou či oběma rukama otírají svůj penis. U mužů masturbace končí ejakulací. Konec ejakulace znamená také to, že ejakulát je důležité otřít. K otření se hodí papírové kapesníčky či toaletní papír, proto je mějte při ruce.

Poloha na břiše, vleže, je dobrá ve chvíli, kdy třete svůj penis o postel, přesněji o prostěradlo. K dispozici jsou různé techniky masturbace. Vyzkoušejte takovou, která Vám bude přinášet největší pohodlí a která pomůže dojít k orgasmu co nejrychleji.

NÁVOD: Jak zvětšit penis osvědčenými metodami?

Kde masturbovat?

Muž by měl být při masturbaci sám, měl by mít klid na soustředění, tehdy si obecně užívá tu nejlepší masturbaci. Muži nechtějí, aby je někdo odhalil, vyrušil, a proto je důležitý klid a uvolnění. Místo, kde muži masturbují je například postel, vana či sprchový kout. Zde navíc neřešíte co s ejakulátem. Místem pro masturbaci může být i záchod, kdy muž touží po orgasmu a nechce být rušen.

Erotické pomůcky pro muže

Vyzkoušejte další techniky mužské masturbace pro zkvalitnění sexu, které vám přináší erotické pomůcky pro muže. Níže můžete vidět masturbátory pro muže.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..