Známé i neznámé techniky mužské masturbace

Techniky mužské masturbace

Výše jsme se zmínili, že ženská a mužská masturbace je jiná, mají však jedno společné a to, že existuje několik technik. Tyto techniky se dají různě kombinovat, používat a my se na techniky mužské masturbace zaměříme.

Technika zvaná dlaň

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

U této techniky se jedná o to, že se tře špičkou žaludu o dlaň ruky. Některým mužům vyhovuje zase přiložení celé sevřené pěsti na žalud. Snaží se tak protlačit svůj úd skrz svou sevřenou pět.

Další technikou je například protahování penisu mezi prostředníčkem a prsteníčkem. Poslední zmíněná technika bude možná vyžadovat lubrikační gel, nicméně doporučení je, použít lubrikační gel u každé techniky.

TIP: Jako nejlepší pomůcku k masturbaci pro muže, považujeme určitě umělou vagínu. Její materiál je podobný lidský kůži. Posuňte masturbaci na vyšší úroveň.

Technika pěst

Mužská masturbace - PěstMasturbace pěstí je technika, kterou muži používají asi nejvíce. Její provedení je snadné, penis je sevřen pevně prsty a to přímo u kořene, podobně držíte raketu na tenis. Rukou potom putujete po penisu nahoru a dolů, v intenzitě, jaká je vám příjemná. Popsaná technika muži zaručuje blízký kontakt mezi údem a používanou rukou.

Pokud je sevření velké, dočká se muž také větší rozkoše. Technika je doporučována mužům, kteří jsou vybaveni velkým údem. V případě, že velikost vašeho penisu při erekci není větší než vaše dlaň (popřípadě čouhá jen kousek), problém může nastat ve chvíli, kdy budete rukou pohybovat nahoru a dolů. Doporučuje se proto využít jiných masturbačních technik.

Technika kroužek

Mužská masturbace - kroužekTechnika kroužek se provádí tím, že muž spojí svůj palec a ukazováček. Tím pádem vzniká kroužek, který mužský penis obepne.

Možná technika není úplně intenzivní jako při technice pěst, ale kroužek pokrývá celou délku penisu. Výhoda techniky kroužek je, že je jedno, jaká je délka vašeho údu.

TIP: Vyzkoušejte osvědčené metody na zvětšení penisu a buďte bohem pro partnerku.

Technika zvaná pět prstů

Stejný směr jako váš úd, má i vaše ruka. Penis je držen čtyřmi prsty na vrchu kořene a pátý prst mužský úd drží zase pěkně dole. Díky tomu má muž lepší kontrolu, větší prožitek z pohybu ruky. Technika je vhodná i pro ty, kteří nejsou nijak extrémně vybaveni.

Technika masturbace se třemi prsty

Mužská masturbace - tři prstyMasturbovat touto technikou mohou všichni, i muži, kteří mají malý penis. Úchop penisu je podobný, jako byste v ruce drželi propisku.

Tento úchop poskytuje masturbujícímu muži mnohem lepší kontrolu. Pohyb ruky je neomezený, ruka se pohybuje po celé délce mužského údu. Dochází zde k menšímu kontaktu mezi vaší rukou a vašim údem.

Technika zvaná BackHand

Velmi dobrá a účinná, taková je technika BackHand. Jedná se o to, že penis uchopíte opačným způsobem než při technice Pěst. Jestliže jste pravák, penis vezměte z levé strany. Muži, kteří jsou praváci, při této technice penis uchopí z levé strany. Tohoto úchopu dosáhnete ve chvíli, kdy zápěstí otočíte tak, aby váš palec byl směrem dolů.

Jestliže budete tuto praktiku provádět, můžete se setkat s tím, že penis bude mírně nakloněn do strany. Technika vám ze začátku může přijít možná nepříjemná. Jedná se však o velmi dobrý úchop penisu, ve chvíli, kdy chcete vyzkoušet něco nového.

Vyzkoušejte jedinečnou VODNÍ vakuovou pumpu a zlepšete si sexuální výkonnost nebo jej použijte k lepší masturbaci.

Masturbace s názvem prosebníček

Jestliže chcete začít s touto technikou masturbace, svou předkožku nechejte nasazenou na žaludu ztopořeného penisu. Přes žalud jí v tuto chvíli nepřetahujte. Svůj úd vložte mezi obě dlaně, podobně jako když ruce spínáte. Jakmile tak učiníte tak s rukama začněte pohybovat. Technika je zejména dobrá pro ty, kteří mají delší nebo zúženou předkožku.

Výčet technik není ani zdaleka u konce. Je daleko víc způsobů, jak můžete masturbovat a díky tomu si dopřát nejlepších orgasmů. My jsme Vám nabídli určitou inspiraci, pokud chcete vyzkoušet něco nového. Za sebeuspokojování se nestyďte a dál zkoušejte nové a nové způsoby! Ve chvílích, kdy poznáváte své tělo, se s ním také učíte zacházet, což je dobré pro Vás i Vaši přítelkyni.

TIP NA ČLÁNEK: Erekční kroužky mají mnoho využití. Dokáží zvětšit penis, prodloužit pohlavní styl, zastavit předčasnou ejakulaci, zlepšit erekci a samozřejmě stimulovat partnerku.

Masturbace s umělou vagínou

Umělá vagína STUMezi nejmodernější techniky mužské masturbace, patří umělá vagína. Umělá vagína dokáže téměř nahradit ženskou vagínu, která nikdy nebude odmlouvat :). V sexshopech můžete naleznout nespočet umělých vagín, ale všechny se od sebe liší kvalitou materiálu.

Mezi celosvětovou špičku, patří umělá vagína Fleshlight, která má svůj SuperSkin materiál patentovaný, protože doposud nikdo nedokázal vyvinout tak realistický materiál, pro umělou vagínu. Nabízejí také umělou vagínu STU, která při masturbaci trénuje sexuální výdrž.

Erotické pomůcky pro muže

Vyzkoušejte další techniky mužské masturbace pro zkvalitnění sexu, které vám přináší erotické pomůcky pro muže. Níže můžete vidět masturbátory pro muže.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Komentářů

  • Hezke tipy 🙂 ja nejradsi pouzivam prosebnicka. Poradne to promasiruje pindoura. Dobra je take technika mezi matrace. 🙂

  • Krasne navody a techniky 🙂 jsem clovek co ma svuj penis casto u v ruce. Rad si s nim hraju, takze techniky ocenim. Zkousel jsem uz vsechno mozne. Akorat jeste ne nafukovaci pannu. Jinak prirazet do umele vaginy je take bezva 🙂

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..