Společnice nebo prostitutka? Jaký je rozdíl?

Víte, co je to Escort servis a jak funguje?

Už odpradávna byly ženy, které poskytovaly erotické služby brány jako něco méněcenného. Ve společnosti se vyskytovaly, lidé se s nimi museli smířit, ale neměli na ně zrovna ten nejlepší názor a úsudek. Vždyť také tyto ženy, pokud se dostaly do přízně vlivného muže či přímo krále, měly pohádkový život, kdy je musely mnohé ženy respektovat, ač nerady.

V poslední době je mnoho výrazů, které lidé pro ženy nejstaršího řemesla používají je mnoho. Jaký je však rozdíl mezi společnicí a prostitutkou. A je vůbec nějaký?

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Společnice versus prostitutka

Společnice je mladá žena, která kromě poskytování sexuálních služeb různého druhu, poskytuje klientům také svou společnost na různých akcích. Společnice využívají často muži, kteří se v manželství nudí, jsou finančně zajištění, kvůli časově náročné práci nemají čas si najít přítelkyni a podobně. Společnice může klienta doprovázet na různé akce, obchodní večeře, večírky, do divadla, na služební cestu nebo i na dovolenou.

TIP: Chcete být věrní své partnerce nebo ženě, ale stejně byste rádi navštívili nevěstinec? Pak je zde alternativa, formou realistických pan, které neodmlouvají a materiál připomíná lidskou kůži.

Klient si tak společnost dané slečny předplatí, a jestli k sexuálnímu styku dojde je tak jenom na domluvě a chuti. Je jasné, že společnice nemůže být každá žena, společnice by měla mít všeobecný rozhled, měla by umět konverzovat, aby svému klientovi před obchodními partnery či na večírku neudělala ostudu.

Prostitutka je naproti tomu vnímána jako žena, která stojí někde na silnici u hranic a čeká, kdo jí zastaví a za její služby si zaplatí. Existují samozřejmě i luxusní prostitutky, které si vydělají za měsíc částky, o kterých se nám, běžným pracujícím lidem, ani nezdá. I tyto luxusní prostitutky o sebe musí dbát, utrácet nemalé částky, aby dostatečně o svůj vzhled pečovali a udrželi si status luxusní.

Obecně můžeme o prostitutce říci, že jí muži vyhledávají primárně za účelem sexu, nikam většinou své klienty nedoprovázejí, i když luxusní prostitutky mohou být výjimka.

Posuňte masturbaci na vyšší úroveň s umělou vagínou od Fleshlight. Tato erotická pomůcky pro muže nás ohromila svou kvalitou a pocitu z masturbace.

Rozdíly nemusejí být patrné na první pohled

Jako hlavní rozdíl bych brala především to, že společnice své klienty často doprovází na různé akce, kdežto prostitutky obvykle ne. Prostitutku si mnoho lidí představí jako ženu, která postává na okraji silnice či obráží benzínové pumpy a řidičům kamiónů poskytuje potěšení.

Když srovnáme luxusní prostitutku s luxusní společnicí, rozdíly nenajdeme ani po delším zkoumání. Jestliže budeme srovnávat prostitutku někde z okraje silnice a běžnou společnici, rozdíly budou patrné ihned a ani nemusejí promluvit.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..