Ženské erotogenní zóny – Jak je najít a pořádně rozdráždit?

Ženské erotogenní zóny - Jak je najít a pořádně rozdráždit?

Muži často mají problém s ženským tělem, respektive s hledáním míst, které ženu umí přivést k vzrušení. A co je horší, že často i ženy neví, co se jim líbí a co naopak nelíbí. Článek tak může sloužit jako návod pro obě pohlaví.

Co je to vlastně erotogenní zóna? Lidé si často myslí, že to jsou jen intimní partie, a když je dostatečně dráždí, protějšek dojde k vyvrcholení. Domněnka je však mylná. Erotogenní zóny jsou totiž mnohem více hluboce specifikovatelné. Říká se sice, že sex je zábava pro chudé, ale i k němu je nutno přistoupit sofistikovaně. Bez hlubšího poznání tak můžete sami sebe ochudit o orgastické zážitky.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

TIP: Nechte se dráždit v erotogenních zónách Womanizerem

Proč vlastně mnoho žen musí orgasmus hrát? Jak je možné, že ženy nemají takové potěšení ze samotného milování, jako mají muži? Často chybí v tomto oboru vzdělání.

Větší potěšení z erotických hrátek by lidé měli, kdyby se více snažili problémům porozumět. Kdyby přesně věděli, jak zacházet s body svého těla, na co se přesně zaměřit. Určitě chcete být požitkáři. Spolu s námi se zaměřte na ženské erotogenní zóny, najděte je a ukažte ženě rozkoš.

Oblíbené erotické pomůcky dráždící erotogenní zóny

Womanizer Premium podtlakový vibrátor, červený

Womanizer Premium – červený

Hodnocení:5 Hvězd

Zjistit aktuální cenu

Venušiny kuličky Feel Silicone

Venušiny kuličky Feel Silicone

Hodnocení:5 Hvězd

Zjistit aktuální cenu

Silicone Dildo s přísavkou a s varlaty

Oblíbené Dildo s přísavkou a varlaty

Hodnocení:5 Hvězd

Zjistit aktuální cenu

Erotogenní zóny – Co to je?

Erotogenní zóny je oblast, kterou, když stimulujeme správně, tak v ní žena pociťuje chvění, vzrušení, a navozují se stavy příjemné. Ty mohou ženu dovést až k samotnému vyvrcholení, které žena vnímá jinak intenzivně. Například, když bude muž ženě stimulovat a laskat podkolenní jamku. Žena ucítí vzrušení, ale orgasmus se v drtivé většině neobjeví.

TIP: Víte, jak vybrat správně vibrátor?

Když se přes tuto zónu dostanete k zóně intimnější, ta je obvykle umístěna okolo ženského přirození, orgasmus se objevit může. Napadá vás, že rovnou můžete skočit na intimnější erotogenní zónu? Žena by se bez laskání podkolenní jamky tak neuvolnila a partnerovi zcela neoddala. Vše souvisí se vším a je dobré, když znáte komplexně všechny oblasti, které ženě přináší pocity slasti.

Kde najít erotogenní zóny?

Může se Vám zdát, že heterosexuální jedinci mají toto řešení poněkud komplikovanější, než například dvě ženy, které jsou spolu ve vztahu. Žena sama o sobě ví dobře, co se jí líbí a tak to funguje i u ženy druhé.

To je, ale velký omyl! Jako milenky jsou si dvě ženy vzájemně bližší, to je možné, ovšem odhadnout, co se líbí té druhé, je věru těžké a nemusí se to povést. Každá z nich může mít ženské erotogenní zóny úplně jinde.

Každý člověk má totiž citlivé body, ovšem na jiném místě. Některá nervová zakončení jsou v určitých partiích, více citlivější u jednoho člověka, druhý třeba necítí nic zvláštního. Musíte svého partnera vnímat, co se mu líbí a co ne.

TIP: Zpestřete si sexuální hrátky erotickou pomůckou pro páry

Nejde o to, co partner říká (i tomu věnujte pozornost), spíše jde o projevy, které partner vydává nevědomky. Řadí se zde vzdychání, slastné zvuky i jak intenzivně prožívá jednotlivé části milování a předehry.

Prozkoumávejte partnerovo tělo, vyzkoušejte jednotlivé body, které mohou Vaše milování zpestřit. Kde hledat tyto body u žen? Nevíte? Poradíme, připravili jsme pro Vás menší nápovědu.

Hlava

Zpestření milostných hrátekK ženě je nutno přistupovat jemně. I když žena vypadá, že je drsnější povahy. Jemným drážděním nezkazíte naprosto nic. Vždyť přitvrdit je možno vždycky. Kdybyste však od začátku do toho šli s velkým tlakem, může to skončit nedobře.

Ženy jsou často hrdé na své vlasy, proto jim dejte najevo, že je tato část jejich těla svádivá a že jí chcete laskat. Ženu vzruší už jen to, že o její vlasy projevíte zájem. Myslete, ženy obvykle pohazují svůdně vlasy, omotávají si je okolo prstů, překládají si je či vás vlasy šimrají.

Proto je dobré jim věnovat pozornost. Pohlaďte je, blíž k lebce můžete hlavu jemně masírovat. Dáváte najevo pocity ochrany a bezpečí. Žena, kterou někdo hladí po vlasech, se obvykle více uvolní. Pomaličku přejděte k polibkům. Rty se dotýkejte očí nebo ušních lalůčků, ty jsou velmi citlivé. Jemně je obejměte rty (zuby ne!) a zatahejte za něj jemně.

TIP: Víte, jak na oddálení ejakulace, aby sex trval věčně?

Krk

Od uší se přesuňte na další erotogenní zónu ženy a to na krk. Ten můžete líbat v jamce, kde tep silně pulzuje a ženy zde často dávají parfém, aby vynikla vůně. Krk je doslova plný erotogenních bodů. Tudíž čím více si s těmito body pohrajete, tím víc si žena užije slasti. Často se pak mohou objevovat fleky na krku a to z vášnivých milostných chvilek.

Prsa

Od krku pomalu směřujte k ženským ňadrům. Muži si rádi s ženskými ňadry hrají, to je všeobecně známé. Musíte se k nim však chovat citlivě, ženy obvykle nejsou nadšené, když je budete za kůži tahat či jemně kousat, i když je žena tvrdšího rázu. Kůže bývá u všech stejná a citlivá.

Není-li žena vyznavačka tvrdších praktik, nebude z takového zacházení příliš vzrušená. Prsa můžete hladit, houpat, líbat a podobně. Můžete je například namazat olejem. Bradavky laskejte, sajte. Prsa jsou symbolem ženskosti, proto je dobré jim věnovat dostatek péče. Pohrajte si s touto nádhernou ženskou erotogenní zónou.

Návod: Jak správně vybírat erotickou pomůcku

Záda

Záda jsou rovněž plné citlivých zakončení. Erotogenní zóna je obecně oblast, která je velmi citlivá. Takováto oblast, když je drážděna, poskytuje ženě velmi slastné a příjemné pocity, které mohou ženu dovést až do úplného vrcholu. Partnerku může zrušit i to, že nejste přímo před ní, že na sebe nevidíte. Pocity překvapení jsou vzrušující.

Klín

Přicházíme pomalu, ale jistě k ženskému klínu. Přirození je nejčastěji bráno jako erotogenní zóna, avšak nemusí to nutně tak být. A to i u ženy i u muže. I tady je nutno se soustředit na partnerku a na to, jak reaguje na jednotlivé vaše doteky a laskání. Úzce s tímto laskání souvisí také hledání bodu G. Je vůbec reálný?

Články o něm mnohdy píší podobně, jako píší o Lochneské příšeře. Tedy nikdo jí nikdy neviděl, ale lidé jsou si naprosto jistí, že existuje. Podobně je to i s G bodem. Nemusí tomu tak nutně být. Pokud jej žena má, je to bod, který je považován za jeden z nejvnímavějších v lidském těle.

Závislost na sexu nemusí být nemoc, hypersexualita je běžná

Naše tipy na erotogenní zónu

Ukázali jsme si podstatné místa, která ženám přinášejí slast. Jestliže si pečlivě shrneme, co vše jsme si výše zmínili, máme jednoduchý trik, jak ženu uspokojit a najít ženskou erotogenní zónu. Zmínili jsme citlivá místa a žena se za pomoci jejich laskání dostává k uvolnění. Lidé vnímají různě, proto někteří cítí body na zádech víc intenzivně, než ostatní.

Chcete začít sexuální dobrodružství? Vyzkoušejte erotické seznamky

Často erotogenní zóny vypadají stejně. Je to místo, kde se kůže ztenčuje a doteky lze cítit s větší intenzitou. Jaká jsou to místa? Podkolenní jamky, kůže mezi prsty, lokty. Ženám lichotí to, když jim muž políbí ruku a to právě proto, že je kůže mezi prsty tenčí. Seznam erotogenních zón Vaší partnerky však musíte sestavit vy sami. Všímejte si ženiných reakcí, dá Vám jasně najevo, co se líbí a co už ne.

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..