Sexting – Sexuální harašení pomocí mobilu, sms a obrázků

Sexting – sexuální obtěžování mobilem

Na mobilní telefony jsme si zvykli poměrně rychle. Dnes si bez něj už ani neumíme představit život. Dnešní telefony neslouží jen nutně pro volání, posílat z nich můžeme textové zprávy i zprávy obrázkové. Z nevinné nudy, pokušení či touhy po nějakém zisku či vydírání se tak může přesunout až do fáze, kdy se už bude jednat o sexuální obtěžování.

V dřívějších dobách se dva, když byli zamilovaní, vyznávali ze své lásky v milostných psaníčkách. Dopisy si nemuseli vyměňovat jen dospělí, školáci, kteří chodili na základní či na střední školu si občas v době výuky, museli opravdu „nutně“ něco sdělit. Psaníčko, které však nebylo zapečetěno, mohlo skončit v rukou, do kterých se dostat nemělo. V horším případě skončilo v rukou učitelů či lektorů.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Od takovýchto psaníček se v dnešní době už upouští, raději se preferují textové zprávy neboli také sexting, které jsou posílány mobilem. Komunikace mezi dvěma jedinci je tak velmi rychlá. Ovšem nikdo Vám nedá záruku, že zpráva, kterou pošlete, nebude použita proti Vám a nebude tak zneužita.

TIPY: Jak na mužskou masturbaci?

Vyznání lásky originálním způsobem

SextingDruhému řeknete, že ho velmi milujete i tím, že mu poskytnete velmi originální vyznání lásky. Nic se nemá přehánět a to ani originalita. Nestačí Vám už obrázky, které jsou v mobilu? Můžete používat vlastní fotografii.

Vždyť jestliže se Vašemu milému stýská, smajlíci mu moc náladu nespraví. Pokud partnera chcete nažhavit či vzrušit, můžete mu poslat akt, na kterém bude vyobrazena Vaše část určitého těla. Partnera překvapíte a určitě i mile.

Ovšem, nemůže se stát, že se Vaše intimní obrázky jednoho dne obrátí proti Vám? Co když se s partnerem rozejdete? Možná se Vám to nyní zdá jako nemyslitelné. Jenže, co když bude Váš expartner používat Vaše vlastní intimní snímky jako prostředek k vydírání?

Sexting, moderní součást randění

Každá doba sebou nese novinky, které si najdou své příznivce. A současnost je na tom podobně. Podíváme-li se do světa randění, právě sexting je jeho nedílnou součásti. A to zejména u lidí mladého věku.

NÁVOD: Jak vybrat tu správnou erotickou pomůcku

A co to vlastně sexting je? Jde o posílaní psaných a taky obrazových zpráv, které přenáší mobilní telefon. Nejde jen o běžný obrázek, smysl sextingu spočívá v tom, že zasíláte své vlastní akty v různých pozicích. K tomu Vám může stačit nahá fotografie či polonahá silueta.

Způsob svádění muže či ženy? Sexting!

Sexting může být pro ty, kteří se narodili dříve jedna velká neznámá. A nemusí to být ti, kterým je padesát či čtyřicet. Dospívající mládež bere sexting jako záležitost zcela běžnou.

TIP PRO ŽENY: Tipy na masturbační techniky pro ženy

Je to jeden ze způsobů, jak svádět ženu nebo muže. Svádění tak najednou získává nový a jiný rozměr, než tomu bylo například před dvaceti či třiceti roky. Napadá Vás, co dalšího přijde, kdy se hranice stále rozrůstají? A povolují lidské zábrany? Na odpověď je nutno si pár let počkat.

Sexting a ukončení vztahu

Sexting sám o sobě nemusí být špatný. Vždyť sám autor se rozhoduje, komu své snímky pošle, a co také komu zasílá. Ani my sami však nemusíme úplně dobře znám sami sebe. Nevíme například, jak se budeme v daných situacích chovat. Podobně nemůžeme znát ani druhou osobu a její chování. A to, i když jste byli po určitou dobu nerozlučná dvojka, ze které zamilovanost doslova tryskala. Jste zamilovaní, tak neřešíte mnoho věcí, které se zdají nepodstatné.

Ženské erotogenní zóny: Jak je najít a pořádně rozdráždit?

Může však přijít i období, kdy se vše, co jste poslali, řekli, může najednou obrátit proti Vám. Rozvody či rozchody nejsou nijak příjemné, lidé se jich obávají zejména kvůli samotě, prázdnotě, která je najednou obklopí, ale také i kvůli tomu, že partner se změní a jednat s Vámi nebude jemně a v rukavičkách.

Existují lidé, kteří spolu s rozchodem za sebou spálí všechny mosty a tak pošlapou všechno hezké, co s partnerem za onu dobu zažili. A teď si představte, že tento partner má v rukou všechny akty, citlivé informace o Vás, které jste mu vy sami poslali.

NEPŘEHLÉDNĚTE: TOP erotické pomůcky pro anální sex

Co může udělat? Ukázat to všem kamarádům, rodině, profesorům a podobně. Ve chvíli, kdy třeba budete mít novou lásku, expartner může opět vytáhnout Vaše obrázky. Zvažujete, že chcete být osoba, která nezůstává v pozadí doby? Nemusíte však za každou cenu účastnit se všeho, co se děje.

Sexy fotky posílány mobilem

Konec vztahu a důsledky sextingu

Co vše Vás může čekat, pokud byste si partnerovu lásku chtěli posíláním nahých fotek Vašeho těla udržet, jsme už výše naznačili. Lásku si člověk nedokáže vynutit, vykřičet. Neudržíte si partnera ani tehdy, když budete na partnerovu žádost s ním spát tak často, jak bude chtít a dělat sexuální praktiky, které se Vám nelíbí, ale on je vyžaduje.

Děláte-li něco proti své vůli či z nevědomosti? Dopředu je lepší zapřemýšlet nad důsledky, které poté můžete na vlastní kůži zažít. Na posílání lechtivého obrázku osobě, kterou milujete, nevidíte nic špatného.

Víte, jak používat venušiny kuličky aneb, které jsou nejlepší?

Neporušíte tím nic, dotyčného partnera můžete obrázkem naladit a dokonce i vzrušit. Jenže, nikdy nemáte 100% jistotu, že se Váš obrázek, nedostane do rukou, do kterých nepatří. Dostat se tak může díky partnerovi, který obrázek přepošle, Vaší vinou či jen „vyšší mocí“, kterou neovlivníme. Nesetkali jste se s tím, že Vám přišel e-mail či textová zpráva, která však nepatřila Vám?

Náhody se prostě dějí. A i když je jen malá pravděpodobnost, že by se obrázek objevil u rodičů nebo u zaměstnavatele, který by si pak na Vás dělal jisté „nároky“ stát se to může. Budete cítit stud, když Vám rodiče budou dělat kázání a také se budete cítit trapně, že Vaše tělo vidět Váš zaměstnavatel.

Jak se sextingu bránit?

Sextingu se ubráníte velmi lehce. A jak? Nebudete jej sami podporovat a nebudete tak jedním z lidí, kteří posílají vlastní akty druhým. Může se jednat o hloupou sázku, o to, že Vás kamarádi a kolegové v rámci nějakého bujarého večírku budou popichovat a provokovat a podobně. Nebo jen budete chtít partnerovi dokázat, že ho milujete.

TIP: Podívejte se na výsledky testů levného Womanizeru Satisfyer pro 2

Nic nedokazujte za pomoci sextingu. Láska se dá prezentovat mnoha jinými a dalšími způsoby, než posíláním obnažených fotek. Najdete dobrý způsob, jak partnerovi dát najevo, že ho milujete, aniž byste se museli bát, že jednoho dne, se Vaše nahá fotografie dostane na internet, do novin a podobně. Nikdy totiž dopředu nevíte, kam Vás profesní život zavede a jak vysoká bude Vaše kariéra.

Bezmezně ne/důvěřovat partnerovi. Proč?

S jakým partnerem nakonec zůstanete a budete šťastni? To nikdy nevíte. Byla by velká škoda s jen tak zničit kariéru a vztah k tomu. A je jasné, že v obou případech Vám nic nespadlo samo do klína. Stačí jen, aby Váš bývalý partner poslal fotku na internet a všechno, co jste budovali, se rozsype. Důvěru si zasloužíte jen vy sama.

Víme, jak mít větší a pevnější prsa bez plastické operace

Jen sama sobě se můžete v zrcadle podívat zpříma do očí a říct si vše, co o sobě víte. Ostatní i Vaši nejbližší, nemusejí znát všechno z Vašeho života do nejmenších detailů. Líbí se Vám Vaše tělo? Jste na něj pyšná? Pak se pyšněte v soukromí se svým partnerem.

Ovšem své tělo nepoužívejte jako nástroj, abyste partnerovi řekli, že jej milujete a, že ho čeká večer plný sexu a romantiky. I když partnerovi velmi důvěřujete. Nikdy nevíte, kdy se vztah pokazí a skončí. A bude stále on ten, kdo bude slušně vychovaný princ, kterého jste si vysnila?

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..