Sex by se neměl stát rutinou každodenního života

Sex každý den - Stereotyp

Sex ve voděMáte s partnerem ideální vztah? Nebo občas cítíte, že stojíte na jednom místě ve vztahu? Cítíte, že už se v sexuální oblasti nemáte kam dál pohnout? Tak na to je potřeba si dávat pozor! Sex by rozhodně neměl být stereotypní a neměl by se stát takovou tou denní rutinou. Páry, které si stále užívají v sexu, které objevují nové a nové věci, praktiky a podobně, fungují tak, jak by měli. Co však dělat, když se Vás týká ten druhý případ?

Odpověď je v podstatě jednoduchá, vyzkoušejte nějakou novou sexuální praktiku! Vybírat můžete z opravdu velkého množství. Každý člověk reaguje na něco jiného, každého vzrušuje něco jiného. Samozřejmě jsou také určité hranice, které má každý člověk nastaveny jinak. Je důležité si najít společnou praktiku, která bude přijatelná pro oba. Pak stačí jenom odvaha, abyste danou praktiku prováděli. Proto je dobré předsudky zahodit. Není nic špatného, když chcete, aby se na Vás díval partner při masturbaci, nebo když dostanete chuť na sex v přírodě. Tajně sníme všichni a často to nepřiznáme. Jestliže jste se rozhodli k tomu, že své sny převedete do reality, máte přímo našlápnuto do víru vášně, rozkoše také mnoha nespoutaných orgasmů.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Vztah si okořeňte dominancí a submisivitou

Než se začnou moralisté křižovat a otřásat, dominance a submisivita není nutně spojená jen s bolestí, jak si mnoho lidí myslí. Maximální stimulace dosáhnete často jen prostě pocit nadřazenosti nad partnerem či naopak podřazenosti. Zkuste do dominantní polohy přejít přímo při sexu. A tak si snadno ověříte reakci Vaší partnerky a také míru vzrušení. Je třeba jít na to pomalu. Můžete navštívit sexshop a zde si najít erotickou pomůcku, která k dané praktice náleží. Nemusíte hned kupovat bičík, po zadečku je možno plácnout partnerku přímo rukou. Sexshop však SM pomůcky nabízí ve velkém rozpětí. Ruce můžete svázat šátkem, dáváte jí tak pocítit to, že všechno je jen ve Vašich rukou.

Ženy ve svém nitru se touží naplno oddat partnerovi. Často chtějí, aby partner po nich chtěl, by se mu oddali a aby si s nimi partner dělal, co by jen chtěl. Ženy také chtějí, aby se partner díval na to, co s ženou partnerovi doteky dělají. Téměř všechny ženy touží po tom být otrokyně a v režii partnerů si užívat hříšné chvíle. Existují i hranice, pak je nutno je dodržovat. Určete si je při milování. Při správném provedení je milování obohaceno o SM vzrušující pro oba aktéry.

Anální sex? No pročpak by ne!

Údajně si anální sex užívají nejčastěji lidé v dlouhodobém partnerství či až v manželství. A je tomu skutečně tak, k této praktice je totiž potřebná naprostá důvěra. Musí s tím souhlasit oba partneři a také se objevovat absolutní vzrušení. Nutností je velké množství lubrikačního gelu a ten také pomáhá navyšovat stupeň vzrušení. Na anální sex nemůžete jít zhurta, je potřeba na vše jít pomalu, potřebujete prostor a hlavně čas, svaly se uvolňují pomaleji. Nejste si touto praktikou úplně jistá? Pak je možné řešení v erotických pomůckách ze sexshopu. Anální kolíky či vibrátory jsou takovou přípravou na samotný anální sex, který už bude s partnerem.

Strach z análního sexu mají ženy často velmi zbytečný. O svém strachu je dobré s partnerem hovořit a své obavy mu i vysvětlit. Jestliže Vás partner miluje, určitě to pochopí a nebude na Vás nikterak naléhat. Popřípadě to bude naopak, povede Vás naprosto jemně až do doby, než se Vaše obavy úplně rozplynou.

V sexu se meze nekladou

Existuje mnohem víc sexuálních praktik, ve chvíli kdy s praktikami souhlasí oba dva partneři, pak se meze vůbec nekladou. Někdo preferuje anální sex, jiný zase SM popřípadě si vychutnávají milování ve třech. Myslete však na jednu věc, ne všechno to, co se líbí Vám, se automaticky líbí partnerovi. O skrytých touhách a o sexu obecně je důležité mluvit. Jen společně najdete řešení, které bude vyhovovat oběma a tím se Váš sexuální život posune do jiné sféry. Tato sféra bude pro Vás oba!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..