Sex by se neměl stát rutinou každodenního života

Sex každý den - Stereotyp

Máte s partnerem ideální vztah? Nebo občas cítíte, že stojíte na jednom místě ve vztahu? Cítíte, že už se v sexuální oblasti nemáte kam dál pohnout? Tak na to je potřeba si dávat pozor! Sex by rozhodně neměl být stereotypní a neměl by se stát takovou tou denní rutinou. Páry, které si stále užívají v sexu, které objevují nové a nové věci, praktiky a podobně, fungují tak, jak by měli. Co však dělat, když se Vás týká ten druhý případ?

Odpověď je v podstatě jednoduchá, vyzkoušejte nějakou novou sexuální praktiku! Vybírat můžete z opravdu velkého množství. Každý člověk reaguje na něco jiného, každého vzrušuje něco jiného. Samozřejmě jsou také určité hranice, které má každý člověk nastaveny jinak. Je důležité si najít společnou praktiku, která bude přijatelná pro oba. Pak stačí jenom odvaha, abyste danou praktiku prováděli.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Proto je dobré předsudky zahodit. Není nic špatného, když chcete, aby se na Vás díval partner při masturbaci, nebo když dostanete chuť na sex v přírodě. Tajně sníme všichni a často to nepřiznáme. Jestliže jste se rozhodli k tomu, že své sny převedete do reality, máte přímo našlápnuto do víru vášně, rozkoše také mnoha nespoutaných orgasmů.

Oživte stereotypní sex hračkami pro dospělé

Erekční kroužky Elephant Ring 3x

Erekční kroužky Elephant
Cena: 299 Kč

Popis: Jednoduchý trik díky erekčních kroužků a penis zůstane pevný, nalitý krví a citlivý.

Kde zakoupit

Španělské mušky Cobeco Extra strong

Španělské mušky
Cena: 389 Kč

Popis: Známý elixír lásky, který dokáže dodat sexuální chtíč ženám i mužům.

Kde zakoupit

Šimrátko Červený tetřev

Erotické Šimrátko
Cena: 269 Kč

Popis: Erotické šimrátko s velmi jemným chmýřím s dlouhou rukojetí, pro příjemné dotyky a dráždění.

Kde zakoupit
Vibrátorky na prst RedGreen

Silikonový vibrátory na prst
Cena: 399 Kč

Popis: Malé vibrátorky určené k nasazení na prsty. Mini vibrátor je skladný a dokáže odvést výbornou práci.

Kde zakoupit

Harašeníčko – lechtivá společenská stolní hra

Erotická hra – Harašeníčko
Cena: 269 Kč

Popis: Vyzkoušejte erotickou hru, při které si můžete zpestřit hrátky s partnerem.

Kde zakoupit

Kožená maska na oči BlackRed

Kožená maska na oči
Cena: 369 Kč

Popis: Vnímejte detailněji něžné dotyky a laskání s touto speciální páskou na oči.

Kde zakoupit

Overal s motivem podvazků

Overal s motivem podvazků
Cena: 399 Kč

Popis: Oblečená, neoblečená, sexy overal navodí tu správnou atmosféru pro partnerské hrátky plné vášně.

Kde zakoupit

Madlo do sprchy – Sex in the Shower

Madlo do sprchy
Cena: 399 Kč

Popis: S madlem si užijete sex ve sprše a nové polohy ve vaně nebo na kuchyňské lince či pračce.

Kde zakoupit

Krajkový župánek Jessie

Krajkový župánek Jessie
Cena: 1 199 Kč

Popis: Nádherně propracovaný krajkový kabátek, který dodává každé žene sexepíl.

Kde zakoupit

Vztah si okořeňte dominancí a submisivitou

Než se začnou moralisté křižovat a otřásat, dominance a submisivita není nutně spojená jen s bolestí, jak si mnoho lidí myslí. Maximální stimulace dosáhnete často jen prostě pocit nadřazenosti nad partnerem či naopak podřazenosti. Zkuste do dominantní polohy přejít přímo při sexu. A tak si snadno ověříte reakci Vaší partnerky a také míru vzrušení.

Jak masturbovat a pořádně si to užít: vyzkoušejte nové techniky

Je třeba jít na to pomalu. Můžete navštívit sexshop a zde si najít erotickou pomůcku, která k dané praktice náleží. Nemusíte hned kupovat bičík, po zadečku je možno plácnout partnerku přímo rukou. Sexshop však SM pomůcky nabízí ve velkém rozpětí. Ruce můžete svázat šátkem, dáváte jí tak pocítit to, že všechno je jen ve Vašich rukou.

Ženy ve svém nitru se touží naplno oddat partnerovi. Často chtějí, aby partner po nich chtěl, by se mu oddali a aby si s nimi partner dělal, co by jen chtěl. Ženy také chtějí, aby se partner díval na to, co s ženou partnerovi doteky dělají.

Proč vám nesmí ve vaší BDSM výbavě chybět “Pásy cudnosti”?

Téměř všechny ženy touží po tom být otrokyně a v režii partnerů si užívat hříšné chvíle. Existují i hranice, pak je nutno je dodržovat. Určete si je při milování. Při správném provedení je milování obohaceno o SM vzrušující pro oba aktéry.

Anální sex? A pročpak by ne!

Anální sex? No pročpak by ne!

Údajně si anální sex užívají nejčastěji lidé v dlouhodobém partnerství či až v manželství. A je tomu skutečně tak, k této praktice je totiž potřebná naprostá důvěra. Musí s tím souhlasit oba partneři a také se objevovat absolutní vzrušení. Nutností je velké množství lubrikačního gelu a ten také pomáhá navyšovat stupeň vzrušení.

Vyzkoušeli jsme oblíbené erotické pomůcky pro anální sex

Na anální sex nemůžete jít zhurta, je potřeba na vše jít pomalu, potřebujete prostor a hlavně čas, svaly se uvolňují pomaleji. Nejste si touto praktikou úplně jistá? Pak je možné řešení v erotických pomůckách ze sexshopu. Anální kolíky či vibrátory jsou takovou přípravou na samotný anální sex, který už bude s partnerem.

Strach z análního sexu mají ženy často velmi zbytečný. O svém strachu je dobré s partnerem hovořit a své obavy mu i vysvětlit. Jestliže Vás partner miluje, určitě to pochopí a nebude na Vás nikterak naléhat. Popřípadě to bude naopak, povede Vás naprosto jemně až do doby, než se Vaše obavy úplně rozplynou.

Erotické seznamky vám přinesou mnoho sexuálních zkušeností

V sexu se meze nekladou

Existuje mnohem víc sexuálních praktik, ve chvíli kdy s praktikami souhlasí oba dva partneři, pak se meze vůbec nekladou. Někdo preferuje anální sex, jiný zase BDSM popřípadě si vychutnávají milování ve třech. Myslete však na jednu věc, ne všechno to, co se líbí Vám, se automaticky líbí partnerovi.

O skrytých touhách a o sexu obecně je důležité mluvit. Jen společně najdete řešení, které bude vyhovovat oběma a tím se Váš sexuální život posune do jiné sféry. Tato sféra bude pro Vás oba!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..