Víte, kde leží ženský bod-G, a jak ho pořádně rozdráždit?

Vaginální orgasmus – Několik tipů, jak na něj?

Také si představujete pláž, svítící sluníčko a hlavně léto? Určitě jde o jedno z nejkrásnějších ročních období. Právě v létě se v lidském těle vylučuje více estrogenů, než ve zbývajících ročních období?

Vypadá to, že sluneční paprsky v našem těle při každém doteku slunečního paprsku probouzí vášeň a sexuální libido. I proto se Vám možná zdá, že si v letních měsících užijete mnohem více milostných hrátek a intimních chvilek.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

A věřte tomu, že v tom nejste sami, vědci totiž dokázaly, že každý druhý člověk si v letních měsících užije více sexu, než v měsících jiných. Lidé také v těchto měsících probádávají i neznámé oblasti.

Najděte svůj bod-G a možná objevíte i něco navíc!

Jestliže jste ještě nepoznali rozkoš ze stimulace bodu G, o hodně jste přišli. Postačí k tomu jen šikovné ruce a také vibrátor. Řadíte-li se k začátečníkům, pak vyzkoušejte perličkový vibrátor Deluxe. Svou barvou a designem vypadá opravdu skvostně.

Má skvělý tvar a přesně ví, kam zatlačit a co je určeno ke stimulaci. Na jeho povrchu jsou jemné drážky a zakončení, které je ohnuté vyvolává opravdu explozi rozkoše. Bude to zážitek, na který nezapomenete. Vibrátor a lubrikační gel pospolu pomohou tento nezapomenutelný zážitek zajistit.

Erotika podle abecedy

I za pomoci dráždění dalších „písmenek“ sexuální abecedy můžete zažívat obrovskou rozkoš. Dá se říci, že se na těle dá najít „orgasmická abeceda“. Za pomoci svých nebo přítelových prstů najděte další body, které spustí Vaší rozkoš. Kromě G bodu má vagína i další erotogenní zóny.

Erotické seznamky vám přinesou mnoho sexuálních zkušeností

Jak najít bod G?

Bod A, často také označován jako druhý bod G. Na přední klenbě vagíny na něj můžete narazit, přesně na horní straně mezi bodem G a čípkem. To však není vše, bod U, v podstatě je to močová trubice a asi 2,5 centimetrů od poševního vchodu j k nalezení. Jestliže budete tento bod dráždit, můžete pociťovat potřebu močit. To však brzy odezní a objeví se ta pravá slast a rozkoš. Když budete tento bod U stimulovat, objeví se neuvěřitelná rozkoš.

Na klasickou předehru nesmíte zapomínat, měla by bát na prvním místě. Prsty, ty opravdu umí tělo vzrušit a naladit je na tu správnou vlnu. Jestliže dáváte přednost dráždění klitorisu, pak můžete vyzkoušet Womanizer. Ten slouží ke stimulaci místa, které je nejvíce vzrušující. K letním radovánkám se hodí i svou veselou barvou. I ten umí vyvolat orgasmus.

Vyzkoušeli jsme erotické pomůcky pro páry pro vítané osvěžení sexu

Jak se oddat orgasmům

Jestliže jste se pro toto léto rozhodli v sexu něco nového zkusit, doufám, že jsme Vám pomohli a dali nějaké rady. Erotické pomůcky v letních barvách prostě mít musíte. S nimi zažijete velké množství zážitků, protože léto není jen o opalování a plavání v moři. Léto je zejména o intimních chvílích, o sexu, o motýlcích v břiše, o chvíle plné rozkoše a taky o mnoha orgasmech.

Užijte si do poslední chvíle i Vy léto, je jenom na Vás, pro co se rozhodnete. Sex a milování se musí neustále zdokonalovat, aby nespadlo do stereotypu. Za pomoci správných erotických pomůcek jistojistě získáte dokonalý sex!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..