Inseminátor – přirozený způsob oplodnění singl ženy?

Inseminátor – přirozený způsob oplodnění singl ženy

Partnerský vztah a láska vám přináší povětšinou jen samé utrpení? Nechcete už se zbytečně trápit a uvažujete, že samotné vám bude lépe? Jenže co dělat ve chvíli, kdy zatoužíte po dítěti a po tom, být matkou?

Takovým ženám většinou pomůže inseminátor, kterého si vyberou. Co je inseminátor a další informace naleznete v tomto článku.

Vyžeň nudu z ložnice - 720x90

Víte, jak správně vybrat vibrátor, který bude dobře sloužit?

Inseminátor – možnost pro singl ženu stát se matkou

Existují ženy, které se rozhodly pro takzvaný singl život, tedy pro to, být sama. Předchozí negativní zkušenosti je natolik odradily. Být singl může také vyplynout ze situace jako určitá prevence před zlomeným srdcem, před mužovou nevěrou, ponižováním a možným ubližováním. Není nic špatného na to, že se žena rozhodne být singl.

Známe, ověřené a funkční metody na zvětšení penisu

Není to ani nic nevhodného, je to Vaše osobní volba. Jako vše, i být singl, má své klady a zápory. Jako jeden z hlavních mínusů je určitě to, že pokud pocítíte, že chcete být maminkou, neotěhotníte jen tak, protože chcete. Když nechcete být uměle oplodněna či mít dítě za pomoci zkumavky, pak máte ještě jednu možnost oplodnění, která je přirozená.

Inseminátor – sex bez lásky

Inseminátor - dárce spermatu

Sex bez lásky je možný, i když to není nic romantického. Je stále víc a víc párů, kteří se oddávají sexu, aniž by toho druhého milovali. Sex je tak nezávazný a náhodný. Když se řekne láska a žena, jedná se o dva pojmy. Tyto pojmy se spolu však prolínají. Jenže, řekne-li se sex bez lásky a žena? Z nezasvěceného pohledu může jít o cokoliv. Žena může být vypočítavá, chtít jen peníze, být zlatokopka, manipulátorka. Může také být jen zoufalá, nešťastná, vyprahlá, na dně.

Mohla taky zažít v životě řadu nepříjemností, chce eliminovat vše špatné, co se jí v minulosti stalo. Sex bez lásky, s tím, že za devět měsíců se může narodit miminko, nabídne takový člověk, který sex hledá a je jedno, v jaké formě to je. Můžeme jej nazvat inseminátor neboli dárce spermatu. Takovýto člověk usiluje o to, aby v dané ženě vzbudil lásku, i když on sám, není lásky schopen.

Zjistěte, jak získat pevnější a vetší prsa bez plastické operace

Inseminátor jako svůdce ženy

Říkáte si, že k sobě moc nejde, že se muž dobrovolně stane „dárcem spermatu“ a to bez vedlejších úmyslů? Tedy přesněji bez toho, aby na tom získal vlastní prospěch? Obvykle bereme muže, kteří nabízejí sex jako proutníky, kteří se jen baví, užívají si nezávazného sexu, avšak dobře se jistí, aby náhodou ženu nepřivedli do jiného stavu. Kdyby se tak stalo, z jedné noci plné potěšení, by se vyklubalo placení alimentů na minimálně osmnáct let, ne-li víc!

Sex při menstruaci – je to hygienické nebo ne?

Je určitě dobré mít se na pozoru, ženské instinkty jsou spolehlivé. Muž se snaží být pan dokonalý, jde však jen o jakousi masku. Je nutno se mít na pozoru, abyste najednou nezačala své pevně dané mantinely přehodnocovat. Najednou by vás singl život mohl omrzet a inseminátor, by z dárce spermatu mohl „povýšit“ na status otce.

Inseminátor- Dárce spermatu

Inseminátor, původně dárce spermatu, nyní otec rodiny

A chcete znát typický průběh partnerského vztahu? Začátek samozřejmě provází velká láska, emoce z Vás přímo vyzařují, jeden nemůže být bez druhého, neustále si voláte a jste stále spolu. Začátek sice může být krásný, ale během partnerského vztahu se mohou pozitivní emoce změnit na ty negativní a ty s vámi v partnerském vztahu budou pěkně mávat. A přesně takový průběh může mít i vztah inseminátor – singl žena.

Víte, co je to dildo, jak jej správně používat a jaké jsou nejlepší modely?

Začátek může probíhat podle dohody. Může se však stát, že se muž objeví nečekaně ať během těhotenství či u samotného porodu a najednou si bude chtít nárokovat svá práva, přece je otec dítěte. I když je muž pevně rozhodnut a stojí si za svým, jsou to, stejně jako ženy, lidské bytosti, které chybují a taky mají určité city.

Muži prožívají emoce jako všichni a pokud si myslíte, že ne, tak se mýlíte. Muži jen emoce tolik neventilují jako my ženy, ale uvnitř nich jsou na tom podobně, jako ženy. Je tedy dobré si vybírat inseminátora pečlivě a taky takového, který není nijak citově labilní a ví přesně, co chce.

Důvody, proč inseminátor přivede ženu do jiného stavu

Kde se vlastně berou oni muži, kteří se ujmou role inseminátora a ženu oplodní? Jsou to muži, kteří cítí nějakou křivdu, chtějí čelit nespravedlnosti světa, cítí smutek, prázdnotu, nechtějí žít v páru, chtějí zmírnit své útrapy? Opravdu si jich máme vážit, protože se rozhodli obohatit tento svět a ne se na ně dívat, jako na něco špatného? Všichni víme, že máme pro danou věc, kterou činíme, svůj důvod. A ten může mít mnohé příčiny.

TIP: Podrobný návod, jak na anální sex

Mezi muži se může najít jedinec, který nebude řešit svůj vlastní prospěch, ale chtějí jen poskytnout ženám možnost mít vlastní a zdravé dítko. I zde však platí, něco za něco. Nemusí jít o finance, ale na místě mohou být daleko jednodušší důvody.

Inseminátor si může dosyta užít sexu a to navíc nechráněného, kdy se nemusí hlídat nebo se obávat. Dalším důvodem může být například zábava ze sexu, navíc bez závazků.

Jak se inseminátor a singl žena poznají?

Jak se inseminátor a singl žena poznají? Na internetové seznamce!

Uvažujete jak si dárce spermatu, co nejrychleji a nejelegantněji najít? A co takhle internetová seznamka? Nikde přece není napsáno, že se zde seznamují jenom lidé, kteří se chtějí seznámit a mít vážný vztah, nebo lidé, kteří se chtějí nezávazně bavit! Tak si projeďte internet a vybírejte z virtuální nabídky, možných vašich budoucích inseminátorů.

TIP: Podívejte se na článek, proč jsou erotické seznamky žádané a jaké vybrat

Bude jenom na vás, jakého muže si jako inseminátora vyberete, pozor, ne jako otce rodiny a muže pro nový vztah! Navíc, s některými vybranými muži se můžete nezávazně sejít, probrat všechno, co chcete a pak se rozhodnout, který z nich bude oním vašim inseminátorem. O vztah nestojíte, takže čas, který budete mít, můžete věnovat jiným činnostem.

Můžete vyzkoušet tyto seznamky:

Jaká jsou rizika při využití inseminátora?

Je jasné, že nic není tak skvělé, jak se napoprvé zdá. Chcete otěhotnět, to znamená, že sex proběhne bez jakékoliv ochrany, muž tak nemůže mít nasazený kondom. Myslíte na to, jak to bude s ochranou, proti určitým pohlavním nemocem? Všude okolo nás varují, abychom byli uvědomělí lidé a neprovozovali s neznámými nechráněný sex.

A v tuto chvíli je vám nabízena přesně opačná možnost, tedy vědomě nechráněný sex. Je opravdu důležité vědět, že je muž zdravý a vás tak nenakazí. Nejlepší je, když vám muž předloží důkaz v podobně testu.

TIP PRO MUŽE: Tipy na erotické hračky pro pány 

Dítě s HIV pozitivním mužem

Měly byste dítě, ale navíc byste obdržely i dárek navíc, o který ani v nejmenším nestojíte a navíc se mohl týkat i vašeho dítěte, není nic příjemného. S inseminátorem se proto domluvte, a vyžadujte potvrzení o zdravotním stavu na pohlavní nemoci daného muže. Potvrzení chtějte co nejčerstvější. Staré potvrzení například půl roku, vám bude k ničemu.

Není na škodu vše sepsat a případně se i písemně pojistit proti riziku, že vás inseminátor nakazí nějakou nemocí, která se přenáší pohlavně. To, co na začátku vypadalo jako jedno velké dobrodružství, sebou nese i rizika a problémy. Jak je známo, mít dítě, přináší určité oběti, to ano. Jenže je otázka, jestli opravdu musíte položit tu největší oběť v podobě vašeho zdraví či vašeho života!

O autorovi

Beáta Benešová

Beáta Benešová

Jsem redaktorkou tohoto erotického magazínu již více než 5 let. Ráda experimentuji a testuji osobně erotické pomůcky, na něž, poté vytvářím recenze. Otestovala jsem se svým partnerem a sama přes 40 erotických pomůcek. Mám velmi ráda sex, ale i svého přítele, kterému jsem 100% věrná.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..